ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
21 Mayıs 2024, Salı 10:41   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Politika, Tarih
forum sohbet oyun basliklari
   TAŞ KESİLEN İNSANLAR...
 <<1...56789101112131415 16>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

durty

durty resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eyl.2008 Per 22:02:38sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
prangaxxx :

serkan ve ekin siz siz olun incir ve zeytin yiyin yoksa helak olur ve bu hale gelirsiniz

onur :))

itiraf ediyorum lenin uzaktan akrabamdır..ama delirip felc gecirdikten sonra yolda görsek selam vermeme suretiyle bir sabah  aileden dışladık usulca :)))))

SCHRODINGERINKEDISI

SCHRODINGERINKEDISI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eyl.2008 Per 22:03:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Burdaki çoğu adamdan anlamlı bakıyor :)

Graphist

Graphist resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eyl.2008 Per 22:10:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bana kalırsa Lenin, "Vip mi alsam, Tip mi alsam?" dercesine bakıyor...

bellerophontess

bellerophontess resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eyl.2008 Per 22:17:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Graphist :

Geçmişte yaşanmış ve uzantıları günümüze kadar gelmiş ilginç bir hadiseyi teolojik boyutuyla ele alan arkadaşlar mı haklı, yoksa konuyu tam anlamıyla materyalist bir yaklaşım içinde yorumlayanlar mı, bu konuya değinmeyeceğim. Bu nokta herkesin olaya hangi perspektiften baktığına bağlı.

Fakat şu var ki, tartışma adabını bilmediğimiz, bildiğimizi anlatmayı beceremediğimiz, bildiklerimizin değişmez gerçekler olmayabileceği ihtiyatı içinde olmadığımız gibi, farklı görüşlerin seslendirilmesine de açık olmadığımız aşikar.

İstisnalar hariç toplum olarak bilgiyi paylaşmaktan ziyade, bildiğimizi sandıklarımızı dikte etme yolunu seçiyoruz. Kabul görmediği durumlarda da           -haliyle-  aşağılayarak, hakaret ederek, alay ederek, tepeden bakarak skoru lehimize çevirmeye çalışmak en çok başvurulan metod oluyor. Çünkü biz her olaya bir müsabaka edasıyla yaklaşırız. Yenmek ya da yenilmemek için...

Tüm bu karamsar tabloya rağmen -özellikle Kafe 1 de :) - kız tavlamaktan sıkılıp, iyi-kötü fikir jimlastiği yapmaya soyunmuş eski tüfek arkadaşları burada görmekten mutlu olduğumu da belirtmeliyim.

Mutlu olun, mutlu kalın...

Saygılarımla

Su baslıkta yazılan tum mesajları okuyunca ortaya cıkan sonucu arkadas gayet iyi ozetlemis(son paragraf konusunu bilemiycem)

Foruma girince bir haftada 160 ın ustunde yazı olan konu baslıgını gorunce sasırdım ama konu baslıgının diger baslıklar gibi sıg bir tartısmaya donustugunu gorunce hersey yerli yerine oturdu.

Farkındamısınız Bilmiyorum ama tartısmalar bir kutuplasmaya donusmedikce kimsede fazla bir sey yazmıyor. Herkeste bir gerginlik hali hakim

notsp

notsp resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eyl.2008 Per 23:38:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Gelelim kasım gülek e..1998 senesinin şubat ayında fg ile papa buluştu..güleni papa ile buluşturan kişi eski Ankara abd büyükeçisi morton abromowtiz di..abromowitz ile gülenin ortak dostu ve papa ile görüşmeleri ayarlayan kişi ise kasım gülek di..kasım gülek1996 yılında gülen sözde saglık kontrolü için gitti newyork tayken abromowitz i önce gülenle tanıştırdı ki bunu da gülen kendisi acıkladı ..bndan sonra da cemaatleşmede gülene siyasette de Tayyip erdogan a tam destek verildi..kasım gülek yıllarca yurt içinde ve yurt dışında hertürlü üst görevde bulunmuş olmasına ragmen gülen in bugün bu derece büyüyüp ilişkilerinin ahtopot şeklinde yayılmasının en önemli nedenlerinden biridir..bundan sonra ne gülenin ne tayyipin önü kesilemedi..dün de bugün de yarında tayip erdogan ve  yansıttıgı irade tamamen fethullah gülen tarikatı Amerika ve onların cıkarlarına hizmet etmektedir…

Ayni Kasim Gulek ten mi bahsediyoruz? Anlayamadim ben. Rahmetli Sayin Kasim Gulek mi bu yorumladigin kisi?

Evet konu gereksiz sekilde gerekli olan bir yere geldi belkide. Sonucta ben alacagimi aldim. Sagolun...

DingiI

DingiI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eyl.2008 Per 23:50:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

İşin gücün yok Tayyip Bey le uğraşıyorsun durty.

Şöyle ol işte

durty

durty resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eyl.2008 Per 23:55:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

evet aynı kasım gülekdir..bu sebeptendirki vefaat ettiginde ahdı vefa gösterip fg cenazesine gelmiştir..ha bu cenazede deniz baykalda vardı türkeş de vardı bilimum başka siyasetcilerde vardı o ayrı..

yukarıdaki resimlerden ne anlam cıkardınız bilmiorum ama orda bir silsile söz konusu aslında..buradaki ironiyi bile anlamayan birileri ile degil tartışmak aynı oksijeni bile solumayı yarar saymam..

SCHRODINGERINKEDISI

SCHRODINGERINKEDISI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eyl.2008 Cum 18:13:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Forumda birtakım kişilerin akp ile yakın ilişkisi ve onlara peşkeş çekmesi sonucu forum pompei halkının helakı yerine şeyh said ve saz arkadaşlarının kimler olduğu tartışmasına dönmüşdür.

Burada enteresan olan üstüne vazife olmıyan işler konusunda bir takım insanların kendini yetkili merci gibi hissetmesi ve olayı mahkemeye taşır gibi saçma sapan sözüm ona kanıt dedikleri söz öbeklerini işletmeleridir.

Bunun yanı sıra lenin fotorafını koyan zat-ı muhterem "allaha inanamıyan kafirler işde lenin gibi  delirir ve  cehenemi boylar" diyerek aslında inandığı değerleri aslında ne kadar küçümsediğini göstermişdir.

Dikkat ederseniz biz ne dine inanan insanları bu yüzden yadırgıyoruz nede onların fikirlerinin değişmesini bekliyoruz.Nedeni ise gücünü tabudan alan değil mutlak mantıkdan alan bir düşünce süreci geliştirmiş olmamız.

Aslında nonstopun Bu sistem değişmez değişse bile temelleri sağlam kalır sözüyle sempatizanlığını yaptığı partinin islam cumhuriyeti kurma çalışmaları adı altında yaptığı şeyleri bizzat kabul etmiş ve altına imzasını atmıştır.

Burada bilinmesi gerekn açık ve net olan adı cumhuriyet olan her rejimin demokrasiyi tam anlamıyla uygulayamayacağı gerçeğidir zira demokrasi bir sistemden ziyade  uygarlığa dayalı bir yönetim biçimi olduğundan islami dikteleri kaynak alan bir rejimin bunu kesinlikle uygulıyamıyacağı şüphe göstürmez bir gerçekdir.

Gücünü tabudan alan konuşurken bile kendi yasaklarını dikte eden insanların oluşturduğu bir sistemden özgürlük ve bağımsızlık nasıl beklenebilir?

Geçmişde iranda oluşan bu süreç yavaş yavaş Türkiye Cumhuriyeti için Türkiye İslam Cumhuriyeti  modeline dönüşmektedir.

Akp nin yaptığıda tam olarak budur domino taşları yerleştikden sonra tek yapmak gereken birtanesini devirmekdir bundan sonra ne sokaklarda seviglinizle rahatça el ele gezebilirsiniz nede boğaza nazır sofranızda muahbbet edip rakınızı yudumluyabilirsiniz.aman canım  ne var bunlarda yapmadınlar diyen bir kaç kişi içinde mutlaka yapılmasından hazaldıkları bir kaç şeyi enggeliyeceklerdir.

Size tavsiyem iran tarihini dikkatle incelemeniz buradan çıkarılabilecek bir çok ders mevcut.

Tabi bizim istedimiz süreçler zor ve kaba kuvvet mantığı altında oluşsun diye ortaya konmamaıştır.Akp nin bunları yapmasını ancak egemenliğin kayıtsız şartsız millette olduğu düşünen insanlar gerçekleştirmelidir asker değil.

Çünkü bindikleri demokrasi arabasından silah zoruyla indirelenleri gören millet demokrasiye inancını kaybetmekte ve kafası karışmaktadır.

Akp ye bugün bir kaç ihalesi için peşkeş çekip ben  vatanseverim diyenler hesaplarını allah önünde değil millet önünde verecektir.

iSyaN13

iSyaN13 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eyl.2008 Cum 20:37:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Din bilimi destekler. Din=bilim değildir. Din=Adalet+Güzel ahlak+Çalışkanlık+ İlim öğrenmek+İbadettir. Her birinin ayrı önemi vardır. Ayrıca Nereli olursan ol önce insan olmalısın. İnsan olmanın manasını bilmen lazım.Bilim adamlarının buluşları zaten Allah ın yarattığı kainatı öğrenmek, keşfetmek için. Ancak bilim bile asırlarca önce gönderilen Kuran ı Kerim e yetişmiş değil. Yaratıcı ancak insanlara izin verdiği kadarını öğretir.Bunun dışındakiler Yaratıcının ilmi dahilindedir.

Sizin inancınıza diyeceğim bir şey yok. İster inan ister inanma. Beni ilgilendirmez.  Benim dinim aydınlık, ışık saçar. İslamiyet güzel ahlak, adalet ve bilim üzerine kuruludur sen istesende istemesen de İslamiyeti kişilerin, toplulukların davranışlarıyla açıklayamazsınız. Bu sadece islama iftira atmak olur...

FarukDemirci

FarukDemirci resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Eyl.2008 Cmt 00:11:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ne zamandır cc forumda böyle bir konu dikkatimi çekmemişti. Başlığa girip bütün mesajları baştan sona okumak istedim fakat hüsrana uğradım. Ben "Taş Kesilen İnsanlar" başlığına girdiğimi sanmıştım fakat kendimi birden Tayyip Erdoğan, Darwin, Humeyni, Lenin, Fettullah Gülen, Şey Sait gibi isimlerin arasında buldum.

Madem tartışmasını bilmiyorsunuz o halde neden bu kadar emek edip yorum yazıyorsunuz?

Saygılarımla

Faruk Demirci

CC sohbet icin buraya
 <<1...56789101112131415 16>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir