ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Nisan 2024, Pazar 22:58   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   infumum
 <<1...910111213141516171819 20212223242526272829...32>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

LoveStory78

LoveStory78 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Haz.2007 Sal 16:14:14sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Abdullah0

Abdullah0 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2007 Cmt 21:18:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Abi seni Çok seviyorum çok iyi birisisin bravoo seflerin hepsi süper

Symbolic07

Symbolic07 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Tem.2007 Sal 13:13:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Yeri ve zamanında ne konuşacağını biliyor.

gördüğüm kadarı ile küfür ve uygunsuz sözlere tahmülü yok ( kimin var ki )

4 - 4 lük :) bide beni tavlada yenmeseydin

rays54

rays54 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Tem.2007 Per 13:51:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Chatcitye gerektiğinden daha çok önem veren bir şef , çok sağlam bir karaktere sahip , espirileride son derece anlamlı ; Yolun açık olsun.

Ccokaca

Ccokaca resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Tem.2007 Cum 09:48:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

infonum salık sevgiden önce selamlarve bu ajanlığınızı kutlarım sevgilerle furkay?

Ccokaca

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Tem.2007 Cum 09:54:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

CC de Ajan Kadromuz Hatırlamak Ve Hatırlanmak ister. Biz Sizin Seviyeli Bir Ortam Kurmak İçin Çabalarınızı Görüyoruz Belki Çoğumuz Sizin Yerinizde Olmak İsteriz Fakat Bir Yerde Bilgimiz Eksiktir Ajanlık Özeli Açıp Ceza Vermek Değildir Ajanlık Sorumluluk İster Ajanlık Özveri Güven İster Ajanların CC de Özeli Yoktur Ajanları Sohbetleri Olmaz Sadece Görev Yaparlar İşte Bu Yüzden AJANLARIIZA Bir kez daha Tşk ederim Ve En İçten Saygılarımız Sunarım..! sevgilerle furkay

QbarbarosQ

QbarbarosQ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Tem.2007 Cmt 19:25:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Azda seni aramızda görmek istiyoruz abi bence odalarda saklı dolaşma :) Kendini göster bazen sen bizi gördüğün için belki farkında değilsin ama arada bi şehre inmaniz şart bence en azından eski dostluklar için her odaya bi mrb demeniz gerek.Başarılarınıza gelince çok iyisiniz tıpkı zamanında yapmış olduğunuz dj lik gibi :) faka bastım ne :P Komple başdan ağağı alacak olursak çok iyi bi yolda olduğunu söleyebilrim kanımca :)

XJoJoX

XJoJoX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Tem.2007 Pzr 21:51:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

İnfumum işin zor ne diyelim allah kolaylık versin

Elinden geleni yaptığına eminim ŞEF liği hak ediyorsun.

Umarım seni burda uzun yıllar göreceğiz.

Ccokaca

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2007 Cmt 11:01:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Arkadaşlar neyi tartısıyorsunuz kı. Insanlar dıledıgıyle muhabbet eder dıledıgıyle etmez. Hanı buda bi özgurluk bı yerde. Sonucta olaya onun acısından bakın. Her gırdıgı odada hal hatır soran en az 5 kısı.(durum kalabalık odalarda 15-20 kısı) Sımdı bu durumda sız olsanız ne yapardınız cıdden merak edıyorum. Sonucta olay sızdekı gıbı degıl gormeden bılemıyor ınsan. İlk kez sahıt oldum ozel pencerelerınden genelın gorunmemesıne. Yanı ınsanları neden bu boyle dıye yargılayacagınıza bıraz daha anlayıslı olmanızı dılıyorum.  Benım cok zaman once tanıdıgım Infumum halen aynı Infumum bı degısme yada devsırme yok ((:

Ccokaca

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2007 Cmt 11:14:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Arkadaşlar neyi tartısıyorsunuz kı. Insanlar dıledıgıyle muhabbet eder dıledıgıyle etmez. Hanı buda bi özgurluk bı yerde. Sonucta olaya onun acısından bakın. Her gırdıgı odada hal hatır soran en az 5 kısı.(durum kalabalık odalarda 15-20 kısı) Sımdı bu durumda sız olsanız ne yapardınız cıdden merak edıyorum. Sonucta olay sızdekı gıbı degıl gormeden bılemıyor ınsan. İlk kez sahıt oldum ozel pencerelerınden genelın gorunmemesıne. Yanı ınsanları neden bu boyle dıye yargılayacagınıza bıraz daha anlayıslı olmanızı dılıyorum.  Benım cok zaman once tanıdıgım Infumum halen aynı Infumum bı degısme yada devsırme yok ((:
CC sohbet icin buraya
 <<1...910111213141516171819 20212223242526272829...32>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir