ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 00:45   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   infumum
 <<1...345678910111213 14151617181920212223...32>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Unpleasant

Unpleasant resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Haz.2006 Sal 09:04:46sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Öncelikle tebrik ederim infumum. Hakettiğin bir yere geldin. Kimse diyemesen sana bu mevki senin hakkın değilmi diye.

Ama geliş zamanın ve geliş biçimin biraz tuhaf gibi geldi bana. Belki olaylar senin bilgin dışında geliştirmiştir ama, yinede düşündürücü.

Herşey şey şu mesajla başladı. Yani düğmeye bu mesajla basıldı.

FL4M3

FL4M3 resimleri

22.Haz.2006 Per 17:37:12       CHATCİTY VE İÇİNDEKİ KİRLİ KAN!! Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Seninle 3

koca yıl gecirdik.ilk tanıdıgımda üstünde yamalı bir pantolon, gozlerınde yenı dogmus bır bebegın heyecanı vardı..özenle yaratılmıştın ve omzunda agır sorumluluklar olacaktı..kolay degıldı ruhunda sakladıgın yüzleri tanımak..bir sürü yaramazlık yaptık

https://chatcity.superonline.com/forum/topic.asp?id=6660 Tamanını okuyun.

Ve düğmeye basıldı. Bir kişi sürekli eleştirilmeye yani kirli kan anlatılmaya başladı.

Başlığın bir bölümünde şu vardı.

FL4M3

FL4M3 resimleri

22.Haz.2006 Per 18:01:33 Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
temızleyecegız o kanı..merak etme tinimmmmmm

Bybrut

Bybrut resimleri

22.Haz.2006 Per 22:26:22 Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Cc´nin temizlenmesi için N_O_A

Artık herşey tamamdı. Ekipte hazırlanmıştı ve aynı anda N_O_A eleştiriler başladı. (Saldırı değil:) . Gittikçe şidlenen biçimde sürdü bu eleştiriler . Sorular cevapale yine soru yine cevap.

prangaxxx

prangaxxx resimleri

24.Haz.2006 Cmt 10:53:10 Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

nonexenon,

duyarlı yaklaşımın için teşekkürler öncelikle.

Benim amacım burada bir takım ilişkileri ortaya çıkarmak ya da kötülemek değil. Ben sadece şunu baştan söyledim ve halen daha arkasındayım;

CHATCİTY herşeyiyle mükemmel bir sohbet kanalı... bunda hemfikiriz sanırım tüm chatcity ailesi olarak...

Peki böylesine mükemmel bir sitenin AKTİF şefi nasıl olmalı sizce???

Ben fikrimi tekrarlayayım

https://chatcity.superonline.com/forum/topic.asp?id=954&p=20  tamamını okuyun

İşte bu yazıyla ortalık biraz duruldu. Karalamalar tartışmalar bitti. Ama aynı ekip aynı anda başka bir başlığa hızla yöneldi. Sizce şef kim olmalı ve infumum başlıkları. Onun üzerenine yoğunlaşan Artık Noa değil başka biri (tabiki aday infumum) olmalı gibi. Noa susmuştu Artık .

Yani chatcity deki kirli kan kirli bir oyunla temizlenmişti.

ve tertemiz bir kan geldi yerine. diyeceksiniz ki kirli kan yerinde duruyor. Bence durmuyor eli kolu bağlanmış silinmeyi bekliyor.

İşte infumum çok iyi biliyorum bu kirli oyunun bir içinde değilsin. Sadece bir parçası olsun. Ama dikkat et bu oyunu oynayanlara birgün senide kirli kan ilan edebilirler.    Kendi başarını Onların başarısı gibi göstertme.

Başarılar infumum

realsweety

realsweety resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Haz.2006 Sal 09:13:35sohbet oyun linki
ana sayfayada koymuslar böle yaldızlı böle janjanlı şe böle civcivli işte  valla son zamanlarda yönetim için yapılan en ii gelişme. ancak bu şekilde kötü gidişata bi dur denilebilir. tbrk ederim infumum

darkdevil06

darkdevil06 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Haz.2006 Sal 16:46:20sohbet oyun linki
 TeK  Söz İnfumum Abi Hakettin Ve Aldın Yeni Görevinde Basarılar Diliyorum... Sevgilerimle.

xxlaydxx

xxlaydxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Haz.2006 Sal 18:58:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Evet  işte yeni şefimiz  ben ınfumum şef olmasına çok sevındım emınımkı cc ye yenı bır anlaşış yenı bır kan geldı  ben hernekadarda olsa  normal bır userım ve izlenımlerıme dayanara konuşuyorumkı ınfu çok başarılı  ve hak ettıgı yerde  ve chatcity  için çok şey yapacak  çünkı cc sevıyor benım gıbı   kımse bıktık cc de sıktı da dese ınfu chatcity  alışkanlık yapıyor     bızler gelıp gecısı kışilerız cc de  ama sızın gıbı şefler oldukca cc herp 1 NUMARA  olacaktır dünyada   ınfumum   iyikı varsın iyikı chatcity    desın  senı seviyoruz   başarıların devam edecektır bütün nkalbımle ınanıyorum  allah utandırmasın 

SAYGILAR      LAYD

natusi

natusi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Haz.2006 Sal 22:27:23sohbet oyun linki

yeni görevinde başarılar infumum

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Haz.2006 Sal 23:33:51sohbet oyun linki

Ne biliyim gayet iyi ajan infumum. fakat bu kadar Kısa sürede Kimse şef olamaz Bence Olmamalıda. Sitede 3 şef zaten fazla :)

Bir işi bir Kişi yaparsa güzel olur . bir tane ajan olsun demiyorum ama şef sayısı zaten fazla:)

lllDUMANlll

lllDUMANlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Tem.2006 Cmt 16:36:57sohbet oyun linki
infumum başarılarının dewamını diliyorum...işini gerçekten iyi yapıyosunbazen plaj 3 e geç geliosun diye kızıyorum ama napalım

Cyberstacja

Cyberstacja resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Tem.2006 Pzr 00:21:29sohbet oyun linki
Tebrikler Başarılarınızın Devamını Dilerim.Herşey Hakedene. 

OZKOOOO

OZKOOOO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Tem.2006 Pzr 00:42:30sohbet oyun linki

Tebrik  ederim   başarılarınızın devamı  nı diler  diğer değerli ajanlarımızın da bu seviyede  olmasını dilerim  

IonStorm

IonStorm resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Tem.2006 Pzt 00:21:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Forum demokratikse yumurta atmak isterim

Yolun açık ola

CC sohbet icin buraya
 <<1...345678910111213 14151617181920212223...32>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir