ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

29 Nisan 2024, Pazartesi 17:27   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   infumum
 <<123456789101112 13141516171819202122...32>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ZoRLuBATUHAN

ZoRLuBATUHAN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Haz.2006 Sal 04:23:09sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Yeni Görevinde Başarılar Dilerim.!

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Haz.2006 Sal 04:30:23sohbet oyun linki

Cc için daha iyisi yapılamazdı,çok güzel bir gelişme başarılar diliyorum şefim saygılarımla

xdidix

xdidix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Haz.2006 Sal 04:48:09sohbet oyun linki

Şefim Yeni Görevin Hayırlı Olsun 

Saygılar  xdidix

kralyagmur

kralyagmur resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Haz.2006 Sal 04:51:18sohbet oyun linki

Cc cc olalı en iyi,en mantıklı kararı verdi. İNFUMUM

Görevinde ßaşarılar ...

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Haz.2006 Sal 05:04:34sohbet oyun linki
İnfum Yeni Görevin Hayırlı Olsun ßunu Haketmiştin Seni Kutlarım.. Yeni Görevinde ßaşarılar..

onlystonexx

onlystonexx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Haz.2006 Sal 05:31:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

infumum yeni görevinde başarılar dilerim hak ettiğin yeri aldın kolay gelsin..

barbiexx

barbiexx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Haz.2006 Sal 05:42:35sohbet oyun linki

En iyiye ve en güzele hep dogru adımlarla yürümen dilegiyle.Seni kutluyorum infumum hayırlı olsun daha dogru bir seçim olamazdı.Yolun her yerde ve hep açık olsun.Sevgiler Şef  İnfumum

infumum

infumum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Haz.2006 Sal 05:44:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Merhabalar, öncelikle bütün Chatcity üyelerine sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum.
 2005 nisan ayında Chatcity ile tesadüfen tanıştım ve kendimce Chatcity için, çok güzel ve sıra dışı bir sohbet sitesi dedim herkesin dediği gibi… İnternette sohbeti pek de sevmeyen birisi olarak; işin aslı Chatcity’e olan bu sevgime, hayranlığıma başlangıçta ben de çok şaşırdım. Aslına bakarsanız herkes, Chatcity için kurduğum bu cümlelerdeki anlamı ihtiva eden cümleleri kuracaktır.. Chatcity aşağı yukarı herkeste benzer etkiler bırakmıştır, bırakmaya da devam edecektir.
      Zamanla Chatcity kurallarını uygulamak ve sükuneti sağlayabilmede bir katkım olması üzerine görev aldım, –ki bu görevlendirilme ilk olarak sizin de bildiğiniz üzere, Özel ajanlık olmuştur. Zamanla Gümüş rozetli ajan, ardından da Altın rozetli ajan oldum. Ben biliyorum ki hakkımdaki bu olumlu son gelişme ve beni onurlandıran bu gelişmelerde, sizlerin de çok büyük payı ve anlayışı var. Öncelikle ajanlığım döneminde bana göstermiş olduğunuz sevgi, saygı ve anlayış için bütün Chatcity üyelerine ve Chatcity Ajan kadrosundaki arkadaşlarıma teşekkürleri bir borç biliyorum.
      442,000’i aşkın aktif üyeye sahip Chatcity’de ister istemez sorunlar ve sıkıntılar da bazen parmakla gösterilemeyecek kadar fazla olup, bana intikal eden anlık iletilerdeki sorun ve sıkıntılara, geliş ve önem sırasına göre işlem yaptığımdan, ister istemez cevapsız kalan sorular veya cevabını geç bulmuş sorular da maalesef çok sayıda olmuştur. Çok zaman bu konuda da anlayış göstermiş olduğunuz için ayrıca teşekkürler. Yine bu süre içerisinde her ne sürç-i lisan etmiş isem affola diyorum. İnsanlık hali.
      Mevcut gelişme ile ister istemez, sizlerle yaşayacağımız sıkıntı ve paylaşmamız gereken sorunlar da artacaktır. Öncesinde olduğu gibi karşılıklı iyi niyet, sevgi, saygı ve anlayışla bu sıkıntı ve sorunları aşabileceğimize, ve bu istenmeyen durumu şimdiye kadar olduğu gibi, bundan sonra da bütün ajan kadrosundaki arkadaşlarımızla beraber bir çözüme kavuşturabileceğimize inanıyorum.
      Bir tane daha Chatcity yok. Her şeyden önce bu sebeple sitemize sahip çıkalım ve bu siteyi koruyalım. Burada hepimizin yapması gerekenler var. Kimimize göre kurallara uymak, kimimize göre de bu kuralları uygulamak gibi…
      Her şey gönlünüzce olsun. Herkese Chatcity’de sevgi, saygı ve anlayışın eksik olmadığı günler diliyorum…
      Saygılar..

IxXxCeySxXxI

IxXxCeySxXxI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Haz.2006 Sal 06:46:54sohbet oyun linki

İnfumum

Chatcitymizde tavırlarıyla,davranışlarıyla,sevilen ve sayılan kişiliğiyle örnek alınması gereken kişi olan infumum a yeni görevinde başarılar dilerim...

Bu mevkiyi fazlasıyla hak etmişti zaten görevinide fazlasıyla yerine getireceğinden şupemiz yok.Bu sevince bizde ortak oluyoruz hayırlı olsun infumum

TEQKAAN

TEQKAAN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Haz.2006 Sal 06:59:32sohbet oyun linki
Çok hızlı bir yükseliş Diyecek  Birşey Yok Tebrikler  infumum
CC sohbet icin buraya
 <<123456789101112 13141516171819202122...32>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir