ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 10:07   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   infumum
 <<1...4567891011121314 15161718192021222324...32>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

YyasY

YyasY resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Tem.2006 Cum 22:11:48sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

İnfumum Abimiz İyi Birisi Ama Bana Hiç Yere 20 dk ceza Verdin onu unutmuyorum hiçbirşey yapmadığım halde sadece harf hatası ile 20 dk önce uyarmalısın (love bumudur yazman gereken şey seni garip karşıladım)

1)infumum: İlk defa bir kişiye laf anlata bilmek için ellerimi başımın iki yanına koyarak duvara vurma reaksiyornu göstermemdeki tek sebebtir infumum ajanı. Aslında iyidir tanımadığım kadar ile sonuçda ajan dır kötü olan ajan mı olur hepsi peygamber gibi olmasa cc de herkes ajan olmazmıydı.

2)infumum:Size onu nasıl tarif ediyim slm bile vermek den çekinen acaba versem mi vermesem mi tam selam vereceği sırada içindeki bir ses ona (Hey ne yapıyorsun seviyeni bil sen koskoca bir ajansın muhattab olma diyor ve ajan infumum doğruya hay allah diyerek lay lay lom yapmaya devam ediyor)ama yinede terettütler için de boğuşarak eski günlerin hayaline dalan aslın da sevgi dolu tanımadığım kadarıyla cc ajanı şen insan infumum iyidir.

3)infumum:Hayretle ve korkuyla konuştuğum tek cc ajanı gereksiz bir şahsiyet diye düşündüm tanımadığım kadarıyla.

4:)infumum:Yukarıda ki yazında çok büyük bir gaf gördüm bunu özel paylaşmak isterim özün de iyi bir insanı burada nasıl rencide ediyim acemi olabilirsin ama iyi niyetin seni ipten bile alacak kadar fazla bol şans infumum ALLAH yardım cı olsun sana cıx cıx cıx

miniseytan

miniseytan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Tem.2006 Cum 22:19:12sohbet oyun linki

Dualarımdasınız ancak  cafede çayı söyle geliyorum dediğinizde gelmiyorsunuz. Çay israfı günahtır

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Tem.2006 Cum 22:28:27sohbet oyun linki
miniseytan :

Dualarımdasınız ancak  cafede çayı söyle geliyorum dediğinizde gelmiyorsunuz. Çay israfı günahtır

:))))))

YyasY

YyasY resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Tem.2006 Cum 22:31:07sohbet oyun linki

Dualarımdasınız ancak  cafede çayı söyle geliyorum dediğinizde gelmiyorsunuz. Çay israfı günahtır Kıyamam yazık çaylar oradamı hala israf olmasın içelim bari infumum gelmez kiiiii.

miniseytan

miniseytan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Tem.2006 Cum 23:02:11sohbet oyun linki

Eh kabahat bende cafe yerine chatcity cafe 1 yazmalıydım:) Fesatsınız fesattılar fesatlar

Sinnerr

Sinnerr resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Tem.2006 Pzt 11:46:52sohbet oyun linki
infumum Çok kral adam be (:

izmirW

izmirW resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ağu.2006 Çar 03:07:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

İNFUMUM  BENCE EN GÜZELİNİ YAPIYORSUN BİZ SENİN HER ZAMAN ARKANDAYIZ VE ÖYLE OLMAYA DEVAM EDİCEZZZ..ALLAHA EMANET OL VE KOLAY GELSİN SANA... BAŞARILAR

Ekinoks88cc

Ekinoks88cc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2006 Per 19:48:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

SENİ SEVİYORUM İNFU HARİKA BİR ŞEFSİN

KÜFÜR YOK ARTIK

qriLkis

qriLkis resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Eyl.2006 Pzr 08:48:17sohbet oyun linki

Harika ßir ajan ne kadar onun kafasını yıldız alaßilir miyim diye yorsamda ßenden bıktı adamcagız  

UgLyy

UgLyy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eyl.2006 Pzt 15:21:09sohbet oyun linki

UgLyy Den SaYgıLar Diorum SaDece İnfumum DayI

CC sohbet icin buraya
 <<1...4567891011121314 15161718192021222324...32>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir