ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Nisan 2024, Pazar 23:34   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   infumum
 <<1...89101112131415161718 19202122232425262728...32>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

justerix

justerix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Nis.2007 Cum 17:55:53sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Şimdilik bi yanlışını görmedim kusursuz diyorum ama gördüğüm zaman da açık açık sölerim

myheartXX

myheartXX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Haz.2007 Pzr 23:08:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

SABRINIZA HAYRANIM....

SÖYLİYECEK BAŞKA BİŞEY BULAMIYORUM...BOL BOL ŞANS

BOL BOL SABIR DİLİYORUM.....HERDAİM ŞUANKİ BULUNDUĞUNUZ YERDE OLMANIZ DİLEĞİYLE.......

bernajjjim41

bernajjjim41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Haz.2007 Pzt 16:56:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
infumdan başka şef tanımamama hala beni ewlatlık alma konsuundaki teklifini sölemedi.ben senin yeğenin değil kızın olmak istiom ehhe ama sende haklısın benm gibi kızın olunca nolcağnı biliosun.şimdilik sadec yeğenlikle idare ediorum.ama  uslanırsam kızın olarak aljanmı beni

TrendYxGirL

TrendYxGirL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Haz.2007 Sal 04:39:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

infumm abim eleştirjek bişe bulamıorumen sabırlı we en ii ajansın benjetebrik ediorum abimm seni

XSefaiX

XSefaiX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Haz.2007 Sal 08:55:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

İnfumum  bu başlıkta  olumlu veya olumsuz yorumlar almışsın. Sadece şunu söyleyeyim, akıllı bir adamsın. Bu şekilde reklam yapmak şimdiye kadar hiç kimsenin aklına gelmedi. Helal olsun Akıllı adamsın vesselam. Biz bu sitede kimleri gördük. Sadece 1 örnek vereyim. Dawson vardı. Bütün ajanları bir kefeye koy, Dawsonu bir kefeye koy inan Dawson daha ağır basar. En azından herkesin içinde biriydi. Birinin bir sorunu oldunmu dinlerdi. Sende o tip şeylere rastlamadık.

Ajan olunca milletin sorunlarıyla ilgileniyorum ve selam kelama cevap veremiyorum diyorsun, 57 dakkamda full dolu diyorsun.   İsteyipte  hem selam alan hatır soran hemde işini hakkıyla yapan ajanlarda var / vardı. Mesela Dawson, Autumn..... ve birkaç kişi daha...

XSefaiX

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Haz.2007 Sal 08:59:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
xomicron :

Merhabalar herkeze.İnfumum u uzun zamandır tanıyorum ajan olmadan oncesinden bu yana şu ankı mevkısınden dolayi işi inanınkı bence çok zor selamlarınızı es geçecek kadar kaba bırı olmadıgını sizlerde esazında çok iyi biliyorsunuz.Bulundugu yerı mevkıyı sonuna kadar hak eden kibar, adaletli, dürust, nezaketen anlayan biridir ve hala ılk tanıdıgım günkü infumum ile şu zamandaki ınfumum  aynıdır.o değişmedi sadece sorumlulugu artı dürüstlügünden dolayı ARKADAŞIM SENI SEVİYORUZ...Allah kolaylık versın.İşin zor adamım

Al bir yalaka. Hemde  işini bilen bir yalaka...

XSefaiX

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Haz.2007 Sal 09:02:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

volkybeyaw2 :
Ya düşündüm de bu biraz ağır oldu galiba.... benim aradıgım sadece bi mrblar filandı... ama adam şef be kardeşim.... kimbilir kac kişiyle ugrasıyo.. msn i taraftan cc deki terbiyesizler bitaraftan... başı sıkışan ona gidiyo... Bazen ben bile msn ve diğer işlerden kankalarıma selam diyemiyorum.... Hak verdim şimdi yaw...infumum kolay gele!!!

Hı hı  Cc yi kurtaran adam ya. Çay bahçeleri hala rezalet. şef, yıldız. rozet boş bu işler. Hepsi cafe 1 de laklak yapıyor. Çaybahçelerine bakan yok...

LoLax08

LoLax08 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Haz.2007 Sal 11:57:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
[QUOTE=Rudex]

İnfumum sana diyecek bişey yok zaten yazmaya değmez allah yardımcın olsun!

bnjede

GooDHuMaN

GooDHuMaN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Haz.2007 Sal 12:16:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

XSefaiX

XSefaiX resimleri

12.Haz.2007 Salı 09:02:56 Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

volkybeyaw2 :
Ya düşündüm de bu biraz ağır oldu galiba.... benim aradıgım sadece bi mrblar filandı... ama adam şef be kardeşim.... kimbilir kac kişiyle ugrasıyo.. msn i taraftan cc deki terbiyesizler bitaraftan... başı sıkışan ona gidiyo... Bazen ben bile msn ve diğer işlerden kankalarıma selam diyemiyorum.... Hak verdim şimdi yaw...infumum kolay gele!!!

Hı hı  Cc yi kurtaran adam ya. Çay bahçeleri hala rezalet. şef, yıldız. rozet boş bu işler. Hepsi cafe 1 de laklak yapıyor. Çaybahçelerine bakan yok...

Sende Çay Bahçesine gitme güzel kardeşim Hadi Bak Dalganada...

BÜYÜSÜN 

vieri19

vieri19 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Haz.2007 Sal 15:57:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
XSefaiX :

İnfumum  bu başlıkta  olumlu veya olumsuz yorumlar almışsın. Sadece şunu söyleyeyim, akıllı bir adamsın. Bu şekilde reklam yapmak şimdiye kadar hiç kimsenin aklına gelmedi. Helal olsun Akıllı adamsın vesselam. Biz bu sitede kimleri gördük. Sadece 1 örnek vereyim. Dawson vardı. Bütün ajanları bir kefeye koy, Dawsonu bir kefeye koy inan Dawson daha ağır basar. En azından herkesin içinde biriydi. Birinin bir sorunu oldunmu dinlerdi. Sende o tip şeylere rastlamadık.

Ajan olunca milletin sorunlarıyla ilgileniyorum ve selam kelama cevap veremiyorum diyorsun, 57 dakkamda full dolu diyorsun.   İsteyipte  hem selam alan hatır soran hemde işini hakkıyla yapan ajanlarda var / vardı. Mesela Dawson, Autumn..... ve birkaç kişi daha...

Sana Tam Anlamıyla Katılıyorum Sefa Abi , ßen Sayın İnfumum da Onları Göremiyorum ... ßakıyorum da Sayın İnfumum un Yalakaları Coğalmış.!!
CC sohbet icin buraya
 <<1...89101112131415161718 19202122232425262728...32>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir