ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

14 Mayıs 2024, Salı 13:35   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar
forum sohbet oyun basliklari
   SİZLER YOKKEN CHAT CİTY DE YAŞAYANLAR...:)
 <<1...89101112131415161718 19>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

disikartalipek

disikartalipek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Şub.2007 Cum 12:13:01sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
model71 :

Bana küfür eden 3 şahsa başka bir kanaldan ulaşamadığımdan özel mesaj yoluyla hakaret içeren kelimeler kullandığım doğrudur(Tabi loga ekleme yaptıysalar bunu bilemem). Herkese istediği ve anladığı dilden cevap verme kabiliyetim vardır.   

ipek1903 = Yukarıdaki şahsın ettiği küfürü hemen ardından (.)  ifadesiyle onaylayan ve suç ortağı olduğunu sonraki davranışlarıyla da iyice belli eden şahsa da özel mesajla sert, fakat küfür ve hakaret içermeyen,  mesajda kullanılan deyimdeki bir kelimeyi üzerine alınan(bence sakıncası yok) kişiye de özel mesaj yoluyla gerekli cevap şahsım tarafımdan iletilmiştir.

NOT: Forum kuralları şimdilik bu kadarını yazmama izin veriyor.

:) (.) ----> BUNU BEN YAPMADIM :) BUNU ÇOK BİLMİŞ MODERATÖR ARKADAŞLAR YAPTI.SANA BUNU FORUMDA DEFALARCA YAZDIM BEN DEĞİL MODERATÖRLER NOKTA KOYDU DİYE :) AMA CC NİN ÇİFTE STANDARTI BU YA SENİN OKUMANA BİLE FIRSAT VERMEDEN SİLDİLER :) FAKAT ANLAMADIĞIM ŞEY SEN BU NOKTALARA BU KADAR TAKMIŞKEN MODERATÖRLER SANA NEDEN HALA ONLARI BİZ YAPTIK DEMİYORLAR SONUÇTA SENİN MUHABBETİN OLAN İNSANLAR YOKSA SİZ MEMNUN MUSUNUZ MODLAR BİZİM BÖYLE TARTIŞMAMIZA?LOGLARINDA KESİNLİKLE OYNAMA YAPMADIK BİZ SENİN GİBİ ÇİFT YÖNLÜ ÇALIŞMIYORUZ :) BU MESAJIMDA SİLİNMEZ UMARIM DA OKURSUN :) UMARIM BİR ÖZÜR DİLEMEKTEN ACİZ DEĞİLSİNDİR.HÜRREM SULTAN BANA MESAJ ATMIŞ KONUŞUN DİYE :) CAFE 1 E KONUŞMAYA GELDİM SEN YOKTUN :) FAKAT YİNE CC NİN ÇİFTE STANDARTI :) 2 CÜMLE ETMEME İZİN VERMEDEN 120 DK YEDİM :) TEK KELİME KÜFÜR YOK DAHA SONRA SENİ  F1 E ÇAĞIRDIM :) AMA ORAYADA GELMEDİN ARTIK GELME TENEZZÜLÜNDE Mİ BULUNMADIN YOKSA BİRİLERİNİ TOPLADIĞIMI FALAN MI DÜŞÜNDÜN BİLEMEM :) UMARIM SİLİNMEZ DE HATANI ANLARSIN :)

TERRAROSSA

TERRAROSSA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Şub.2007 Cum 12:20:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

model71;

ipek1903 = Yukarıdaki şahsın ettiği küfürü hemen ardından (.)  ifadesiyle onaylayan ve suç ortağı olduğunu sonraki davranışlarıyla da iyice belli eden şahsa da özel mesajla sert, fakat küfür ve hakaret içermeyen,  mesajda kullanılan deyimdeki bir kelimeyi üzerine alınan(bence sakıncası yok) kişiye de özel mesaj yoluyla gerekli cevap şahsım tarafımdan iletilmiştir.

şu anlattığın olaya hepimiz şahit olduk model71.senin (.) bu şekilde gördüğün mesajları moderatörler koymuştur...çünkü çok seri takip etme şansım olduorda mesajların yerine bu işaretler kullanıldı...ama bence de çok ilginç.madem bu bu kadar tartışma konusu oldu.neden çıkıp (.) işareti koyan her kimse ben yaptım demiyor merak ettim doğrusu...

saygılar...

lllllllCiColllllll

lllllllCiColllllll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Şub.2007 Cum 13:25:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bu sizi sallamıyorum  gülüşü deil.  altta kaldım yerime takviye destek lerde nerde kaldı en azından durumu idare ediim gülüşü  dün yaptıgın gibi mesaja 12 saat sonra cevap verirsin. herhangi bi uğraşın yada başlığa bakmadığın için deil yardım aldığın arkadaslarının öyle uğraşları oldugu için  hade düşün derle  öyle yaz bekliyoruz

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Şub.2007 Cum 13:29:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·disikartalipek· :

:) (.) ----> BUNU BEN YAPMADIM :) BUNU ÇOK BİLMİŞ MODERATÖR ARKADAŞLAR YAPTI.SANA BUNU FORUMDA DEFALARCA YAZDIM BEN DEĞİL MODERATÖRLER NOKTA KOYDU DİYE...

Sevgili çok bilmiş arkadaşlarım moderatörler editlediklerinde bir mesajdaki yazıların tamamını silmez diyelim ki sildi yerine alkış smile ı koymaz böyle bir uygulamamız söz konusu değil.Nokta konulmuşsa da yapanın eline sağlık çok isabetli olmuş.Bunu bu şekilde açıkladıktan sonra dallanıp budaklandırdığınız ,günlerdir birbirinize sataştığınız, rencide ettiğiniz bu başlıktaki saçma tartışma şuan itibariyle tarafımdan bitirilmiştir.Mesajımla alakalı hiçbir soru kabul etmiyorum.Bu arada Model amca görüşemiyoruz nasılsın?Bizi sorarsan yuvarlanıp gidiyoruz çok şükür ne olsunİpek muhabbetiniz bol demiş aklıma geldi de bi halini hatrını sorayım dedim.Tartışmak isteyenler özellerinde devam edebilirler forumu kirletmeyiniz.Şu başlığı boşaltın şimdiHoş sohbetler saygılar sevgiler :)

model71

model71 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Şub.2007 Cum 13:37:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

piagett

piagett resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Şub.2007 Cum 14:27:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
speiderist :

Bir tartışma nasıl sona erdirilir örnek bir başlık. Lafla olmaz bu işler...tıklama, Klikle..

Bazıları gerçektende kendilerini buğday ambarında sanmaya başladı bu sitede... 

NoT= Bu arada silme oranında gerileme var %59 seviyelerine kadar geriledi.

speiderist ®

helal olsun...

bu arada speiderist amca nasılsın

edit pia

ccSaLTaR

ccSaLTaR resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Şub.2007 Cum 14:41:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

speiderist e teşekkür ederim dediği gibi sona erdirme böyle olur

Bir kaç bişi yazcaktım ama olaylar yine büyüyecek o yüzden yazmayım yeter bu kadar konuların çarpıtılması herkese iyi eğlenceler

Saygılarımla Kuzenimm

burcu1625

burcu1625 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Şub.2007 Cum 17:19:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Hürremim ellerine sağlıkkk benceede emeğe saygııı canımmm çokk güsell olmuşş nile katılıyorumm kimler gelmiş kimler geçmiş cc den

korkbenden

korkbenden resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Şub.2007 Cum 20:13:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
zohahahhaytt koptum yaa emeğine değmiş hürrem eline sağlık

lllllllCiColllllll

lllllllCiColllllll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Şub.2007 Cum 22:52:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
en iyilerden kaldırılmış sayfa belli olmasın diyede yeni başlıklar eklenmiş
CC sohbet icin buraya
 <<1...89101112131415161718 19>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir