ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

29 Nisan 2024, Pazartesi 07:47   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar
forum sohbet oyun basliklari
   SİZLER YOKKEN CHAT CİTY DE YAŞAYANLAR...:)
 <<1234567891011 1213141516171819>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Tween__34

Tween__34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2007 Çar 17:52:35sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Beğenmeyen bakmamakta ve yorum yazmamakta özgür biliyosunuzdur mutlaka illaki tartışma arıyorsanız siyaset programlarına gitmenizi şiddetle tavsiye ederim. cc nin amacı eğlence ortamı yaratmak, bozmak isteyenlerde mutlaka cevabını alırlar bir şekilde. Başlığı açan kişilere ve olumlu yorum yapanlarada saygı göstermeniz gerekir baştada dediğim gibi beğenmeyen bakmaz okumaz yorumda yapmaz.

Powered by Tween__34

hakkiidayii

hakkiidayii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2007 Çar 18:00:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Tween__34 :

Beğenmeyen bakmamakta ve yorum yazmamakta özgür biliyosunuzdur mutlaka illaki tartışma arıyorsanız siyaset programlarına gitmenizi şiddetle tavsiye ederim. cc nin amacı eğlence ortamı yaratmak, bozmak isteyenlerde mutlaka cevabını alırlar bir şekilde. Başlığı açan kişilere ve olumlu yorum yapanlarada saygı göstermeniz gerekir baştada dediğim gibi beğenmeyen bakmaz okumaz yorumda yapmaz.

Powered by Tween__34

Kusura bakma Tween biz hosnutsuzlugumuzu dile getiremeyecek kadar korkak degiliz... madem begenmeyen yorum yazmaz ozaman ilk sen basla bunu uygulamaya... Söylediğin gibi ortamı bozmak isteyen sahıslara gereken cevapları verdik ve veriyoruz sen merak etme

Tween__34

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2007 Çar 18:05:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
hakkidayi merak etme beğenmediğim hiçbir başlığa zaten yorum yazmıyorum herkes böyle yaparsa beğenilmeyen başlık ortadan kendi kendine kalkar zaten. Mod lara veya ajanlara savaş açmaya çalışarak burda sözü geçenler!!!  utansın. Hoşnutsuzluk; forumu beğendiğini söyleyen birine mod yalakası gibi davranmakta değildir ayrıca.

ipek1903

ipek1903 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2007 Çar 18:05:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

ivet :
Hürroş vip ve tiplerden % kaç alıyosun?Yahu vip alsalar Hürreme ne almasalar Hürreme ne yapmayın Allah aşkına neden vip satışı için açsın ki ona bi getirisi yok bu işin böle bi başlık açtı die bedava cc de verilmiyor kimseye.İyice çarşamba pazarına dönmüş konu nerden nerelere gelmiş çok abarttınız kanımca

ivet allah aşkına internet cafe güzeli (!) sen ne konuşuyon yaa. sanırım sana link atıyorlar arada bi bakıp geçiyosun iki kelimeyi bi araya getiremiyosun

hakkiidayii

hakkiidayii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2007 Çar 18:10:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Tween__34 :
hakkidayi merak etme beğenmediğim hiçbir başlığa zaten yorum yazmıyorum herkes böyle yaparsa beğenilmeyen başlık ortadan kendi kendine kalkar zaten. Mod lara veya ajanlara savaş açmaya çalışarak burda sözü geçenler!!!  utansın. Hoşnutsuzluk; forumu beğendiğini söyleyen birine mod yalakası gibi davranmakta değildir ayrıca.

begenmiyorsanız yazmayın diyen sendin Tween... sende bizim yazılarımızı begenmemişsin anlasılan. ben bunun için yazma dedim sana ve hala gecerli

Tween__34

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2007 Çar 18:14:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
sizlerde eğlence anlayışı yoksa benim ne suçum var? başlığı beğenmekten söz ediyorum yapılan yorumlar başlığa ve içeriğine olması gerekirken sağa sola sataşıyorsunuz alakasız insanlarsınız ve ipek benim göz zevkimi bozuyosun bende karışırım yazma derim sana.

Tween__34

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2007 Çar 18:20:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

ipek alaksız konu üretmekte üzerine yok hani  bu başlıkta beğenmediğin ne var? yada eğlenceden anladığın nedir diye düzelteyim. Burdaki tiplere göremi yaşayacaksın? bumu derdin?

ccSaLTaR

ccSaLTaR resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2007 Çar 18:21:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
·ipek1903· :

ivet :
Hürroş vip ve tiplerden % kaç alıyosun?Yahu vip alsalar Hürreme ne almasalar Hürreme ne yapmayın Allah aşkına neden vip satışı için açsın ki ona bi getirisi yok bu işin böle bi başlık açtı die bedava cc de verilmiyor kimseye.İyice çarşamba pazarına dönmüş konu nerden nerelere gelmiş çok abarttınız kanımca

ivet allah aşkına sen ne konuşuyon yaa. sanırım sana link atıyolar arada bi bakıp geçiyosun iki kelimeyi bi araya getiremiyosun

İpek ALLAH aşkına amacın ney senin yazmamak için kendimi zor tutuyodum ama saçmalamaya başladın.O yüzden yazıyorum.

Sorun ney VİP li VİP siz olayımı?Bence deil! Ajanla kavga ettin nick in banlandı acısını burdan çıkarıyosun.Senin gibi birine yakışmayan hareketler yapıyosun.Tanıdığım kişiden eser kalmadı

Şimdi sen benim bu yazımı okuyacaksın bana cevap yazacaksın ama uğraşma çünkü karşılık vermicem.

Not(HürremSultan kusuruma bakma amacım atışmak deil öylede olmayacak.Sadece düşüncelerimi dile getirmek istedim)

Saygılarımla Kuzenimm

EsCApeToPaRAdiSE

EsCApeToPaRAdiSE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2007 Çar 18:22:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Arkadaşlar mavi gömlekli gri pantolonlu bir tipe sizce ne denmeliydi Sabancılardan Veli mi ? Bu olay tamamı ile görsel kimliği öne çıkarma işi ki zaten burdaki eleştiriler bu yöndedir.

unutulmaması ve zaten herkezin bildiği gibi önemli olan tip değil içindekidir.

birde zaten bu tartışmalar bir takım çevrelerce zaten olması beklenen işler, çok özenle hazırlanmış cc nin tiplerinin reklam çalışması aynen reklam kuşağı izler gibi... ama bilinmelidir ki zaten cc de gri pantolon ayrımı vardı o yüzden sadece bu iş 1 kişiye mal edilmemeli herkezin seçim hakkı var isteyen isteği gibi yaşar isteği tipi alır gezer tozar sohbet eder...

buradaki olayı uzatmak hiçbir işe yaramaz diğer cc işleri gibi...

bu başlığı en iyiler arasına koyup Nefertiti nin açtığı başlıkları görmezlikten gelmişler ise daha fazla konuşmaya yada yıpranmaya değmez.

TERRAROSSA

TERRAROSSA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2007 Çar 18:25:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
·EsCApeToPaRAdiSE· :

buradaki olayı uzatmak hiçbir işe yaramaz diğer cc işleri gibi eğer..

bu başlığı en iyiler arasına koyup Nefertiti nin açtığı başlıkları görmezlikten gelmişler ise daha fazla konuşmaya yada yıpranmaya değmez.

CC sohbet icin buraya
 <<1234567891011 1213141516171819>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir