ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 19:28   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar
forum sohbet oyun basliklari
   SİZLER YOKKEN CHAT CİTY DE YAŞAYANLAR...:)
 <<1...345678910111213 141516171819>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ivet

ivet resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2007 Per 14:01:24sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
[QUOTE=·ipek1903·]

ivet allah aşkına internet cafe güzeli (!) sen ne konuşuyon yaa. sanırım sana link atıyorlar arada bi bakıp geçiyosun iki kelimeyi bi araya getiremiyosun                          İnternet cafe güzeli ne anlama geliyor? Allaha şükür pc var ve evden nete giriyorum 4 yıldırKomik insan

önce yazdıklarına bak olurmu etkiye tepki olduğunu anlarsın ozaman.Neyse sana yeter bu kadar zaman ayırmak hadi sana iyi yazmalar

BecquereI

BecquereI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2007 Per 14:06:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Artemis Nedir Senin Bu Cafe1de, Bulunan Kişilere Kinin, Nefretin? Ne Yaptılar Sanada, Her An Küfürbaz Saz Ekibinle Beraber Saldırıdasın.Şimdi Bende; Cafe1 De Genellikle, Takıldığım İçin Banada Şıracı Dersin:) Bu Agresif  Haller İle Kime, Amaclı Sadırırsan Saldır , Saldırdığın Kişileri Değil Kendini Yıpratırsın.Yazılarınla, Tavrınla Ortadadasın:)

Not: Bunlar Hep Speiderist Yüzünden :@ Popiler Olmak İstiyorsan Kavga Edeceksin Dedimişdi, Duyan Saldırıyor

CICOO

CICOO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2007 Per 14:11:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

(ART NİYETLİ DÜŞÜNCELER İÇİN)

Bir hikayem var sizler için. İki çocuk sokakta oynuyorlar. Biri sakin ve uslu, diğeri yaramaz ve şımarık. Sakin olan, kendi halinde oynuyor. Yaramaz olan, sakin olanı sürekli rahatsız ediyor. Oyuncağını çekiştiriyor, kum atıyor, oyununu bosuyor falan. Sakin olan en sonunda oyun alanından uzaklaştırmak için yaramaz olan çocuğu hafifçe iter ve yaramaz olan düşer, ağlamaya başlar. Koşarak eve gider ve  annesine, sakin olan çocuğun durup dururken kendisini itip düşürdüğünü söyleyerek şikayet eder. Annesi yanına çocuğunu da alarak sakin olan çocuğun annesine gider ve yüksek sesle bağıra çağıra sakin ve uslu olan çocuğu bire bin katarak şikayet eder ve gider. Sakin ve uslu olan çocuğu annesi çağırır ve cevabını bile beklemeden cezalandırır.

Sonuç: Yaramaz olan, bu davranışını ilerleyen yaşlarda da devam ettirir. Uslu olan, kendisine yapılan bu haksızlıktan dolayı özgüven duygusunu yitirir. Fakat her ikisi de doğru nedir yanlış nedir hiçbir zaman emin olamazlar.

icecandyman

icecandyman resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2007 Per 14:15:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

burada basit bir olumsuz eleştiriyi hazmedemeyen ve devamında kişilere tahrik edeci alay edici yazılar yazan mesajlarını silen ve bunun karşılığının geleceğini bilen gelen karşılığı her zaman olduğu gibi gereçke göstermeksizin silen .arkadaşlarınn alay edici yazılarına müdahale etmeyen gereksiz polemik yaratarak insanların sinirlerini alt üst eden modlara ve bu başalığa katkısı olan herkeze çok tşkler.

Emeğinize sağlık !

model71

model71 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2007 Per 14:27:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Herkes, her zaman hakettiğini alır. Almalıdır da. Borçlu kalmayı hiç sevmem.

BecquereI

BecquereI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2007 Per 14:31:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Kişilere Küfürler Yağdırıp, Üstüne Hakaretler İle Süsleyen, Yağ Gibi Üste Cıkıp Forum"da , Forum Kurallarını Hiçe Sayarak Boy Gösterenlere, Canak Tutanları Alkışlamalısın İcecandyman. Görmek İstediklerini Değil Olanlara Bakmalısın(Haticelere Bakmakdan, Neticeleri Göremiyorsunuz) .) .İlla Muhalefet Olcam Diye, Eti; Kokmuş Tuzla, Tuzlamamak Lazım.

Keyifli Sohbetler.

icecandyman

icecandyman resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2007 Per 14:42:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ben kendi bakış açımdan buradaki olayı gördüğüm kadarı ile anlattım kişisel görüşüm suçsa ben artık görüş bildirmiyorum.

yapılan yorumlara yorum yaparak bu gereksiz polemikler sözde popilizim  idaalarında bulunmadım ve herhangi kişi yada kuruluşla alakam yoktur.

sanırım ben burada polemik yaratacak bir beyanatta bulunmadım kimseye çanak tutmadım polemikten uzak durdum.

ve ben bu olayı bu şekilde görüyorum ve ben bu olaya daha öncede yorumda bulunmuştum bu tartışmanın devamını getirerek benide mi popüler yapıcaksınız ben popüler olmak istemiyorum kanımca. 

litotripsi

litotripsi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2007 Per 14:50:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
icecandyman :

burada basit bir olumsuz eleştiriyi hazmedemeyen ve devamında kişilere tahrik edeci alay edici yazılar yazan mesajlarını silen ve bunun karşılığının geleceğini bilen gelen karşılığı her zaman olduğu gibi gereçke göstermeksizin silen .arkadaşlarınn alay edici yazılarına müdahale etmeyen gereksiz polemik yaratarak insanların sinirlerini alt üst eden modlara ve bu başalığa katkısı olan herkeze çok tşkler.

Emeğinize sağlık !

anlamakla anlayamamak arasındaki fark işte bu...ice tamamen katılıyorum:)

şu başlık altındaki yazılar incelendiğinde; tepkilerin sadece başlığa yapıldığını,kişilerle bir ilgisi olmadığını hala anlamayanlar,sizin için gerçekten yapılabilecek birşey yok!!!

eleştirilere gelen tepkiler ortada..ama amaç eleştiriyi eleştirmek değildir!!!önemli olan burdaki paylaşımdır!!!katılırsınız yada katılmazsınız bu sizin en doğal hakkınızdır!!ama insanlara saldırmak niye???

başlığı eleştiren arkadaşlardan hiç biri kalkıp da arkdaşım sen bu başlığı niye beğendin?niye hürreme tşk ettin? tarzında bi eleştiride yada taşlamada bulunmamış...eleştri yapan arkadaşlara saldıran arkadaşların foruma yorum yapmaktan anladıkları ne acaba merak ediyorum!!!

bakmakla-görmek,objektiflikle-subjektiflik arasındaki fark bu başlıkta gayet açık:))

saygılar(!)

litotripsi

litotripsi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2007 Per 15:00:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ivet :
Hürroş abla emeğine sağlık çok güzel olmuş.Terrarosa hanım neden tepki veriyorsunuz anlamadım sadece espiri mayetinde yapılan bişi bu verilen emeğe saygı duymalısınız bence.Hürrem sınıf ayırdımı yaptığından değil foruma bizlerin okuyup birazda olsa tebessüm etmemiz için hazırladığı bir şey sadece.

bakınız bir örnek daha ilk sayfadaninsanların tepkileri seni niçin ilgilendiriyor!!!yorumunu yapar çekilirsinama terrarossa hanım sizden izin almalıydı değil mi:)) ivet hanım şöyle bir yorumum var ekleyebilirmiyim???

çok komik yaa

not:sadece ilk sayfadan alınmış ilk saldırı mesajıdır:))

model71

model71 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2007 Per 15:24:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sen kendini tetikçi nickler arkasına saklayarak hakaret-küfür-rencide edici ifadelerle foruma saldır ve yandaşlarına da burada seni savunmaları için link at. Sonra da ben ne yaptım diyerek zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalış. Elma ile armutu karıştırmayınız. Eleştiri, eleştirilmez diye bir kaide yok, tartışarak gerçeklere ulaşabiliriz. Fakat eleştirilerin dozu hakarete-küfüre-rencide edici ifadelere dayanıyorsa buna da izin veremeyiz. Bazı arkadaşlar silinen yazıları görmediklerinden konuya tam anlamıyla hakim değiller. Yoksa bazı nicklerin gerçek amaçları ve karakterlerini analiz etme imkanına sahip olurlardı. Tabii samimiyseler... Körü körüne hiç kimsenin yanlışına ortak olmayınız. Bulundukları bataklığa sizi de çekerler. Ama siz diyorsanız eğer, yok ben bildiğimden şaşmam HODRİ MEYDAN!..

Başka nicklerin arkasına saklanmayın! Gerçek yüzünüzü görsün herkes. Eğer cesaretiniz varsa...  

CC sohbet icin buraya
 <<1...345678910111213 141516171819>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir