ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 02:06   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar
forum sohbet oyun basliklari
   SİZLER YOKKEN CHAT CİTY DE YAŞAYANLAR...:)
 <<1...56789101112131415 16171819>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

model71

model71 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2007 Per 19:10:42sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
volkybeyaw2 :
model71 :

Sen kendini tetikçi nickler arkasına saklayarak hakaret-küfür-rencide edici ifadelerle foruma saldır ve yandaşlarına da burada seni savunmaları için link at. Sonra da ben ne yaptım diyerek zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalış. Elma ile armutu karıştırmayınız. Eleştiri, eleştirilmez diye bir kaide yok, tartışarak gerçeklere ulaşabiliriz. Fakat eleştirilerin dozu hakarete-küfüre-rencide edici ifadelere dayanıyorsa buna da izin veremeyiz. Bazı arkadaşlar silinen yazıları görmediklerinden konuya tam anlamıyla hakim değiller. Yoksa bazı nicklerin gerçek amaçları ve karakterlerini analiz etme imkanına sahip olurlardı. Tabii samimiyseler... Körü körüne hiç kimsenin yanlışına ortak olmayınız. Bulundukları bataklığa sizi de çekerler. Ama siz diyorsanız eğer, yok ben bildiğimden şaşmam HODRİ MEYDAN!..

Başka nicklerin arkasına saklanmayın! Gerçek yüzünüzü görsün herkes. Eğer cesaretiniz varsa...  

bazı arkadaşlar silinen senin hakaret dolu özel mesaj loglarını görmedikleri için de konuya hakim değiller ve senin efendi biri olduğunu sanıyolar model71...Burda adam gibi mesaj atıp hodri meydan diyip,özel mesajlarla mı küfür etmek senin beyefendiliğin...bırak Allahını sewiyorsan...diyeceksin ki sen hiç küfür etmiyormusun?? valla özel mesajlarla etmiyorum:)))))  kandırmayalım herkes neyse konuşsun.... neyse konu iyice kişi çatışmasına döndü sanırsam...Ama bu tip adamlara dayanamıyorum...kusura bakmayın....kendimi tutamadım işte...

saygılar!!!

Önce oku sonra yorum yap arkadaşım. Attığım mesajlardaki kişiliklerin karakterleri belli zaten burda herkes bunu biliyor, sen de tabi. Ama sen yok ben 3 maymun hikayesini seviyorum diyorsan, buna diyecek lafım olmaz. Etki tepkiyi doğurur, ben meşru müdafaa hakkımı kullandım. Bilmem anlayabildin mi? Sana küfür edilince ben yarabbi şükür diyorum diyebilirsin saygı duyarım. Fakat bana edilen küfür ve hakaretler aynı şekilde karşılığını bulacaktır. Log alacaklarını bildiğim için ona göre mesaj attığımı da ifade edeyim. Üstelik bana edilen küfür yanında benim attığım mesaj çok hafif kalır. Benim kişiliğimi sorgulamak da senin haddin değil. Haddini aşma sakın. Kendini de tutma serbest bırak.

model71

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2007 Per 19:16:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·litotripsi· :
model71 :

Sen kendini tetikçi nickler arkasına saklayarak hakaret-küfür-rencide edici ifadelerle foruma saldır ve yandaşlarına da burada seni savunmaları için link at. Sonra da ben ne yaptım diyerek zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalış. Elma ile armutu karıştırmayınız. Eleştiri, eleştirilmez diye bir kaide yok, tartışarak gerçeklere ulaşabiliriz. Fakat eleştirilerin dozu hakarete-küfüre-rencide edici ifadelere dayanıyorsa buna da izin veremeyiz. Bazı arkadaşlar silinen yazıları görmediklerinden konuya tam anlamıyla hakim değiller. Yoksa bazı nicklerin gerçek amaçları ve karakterlerini analiz etme imkanına sahip olurlardı. Tabii samimiyseler... Körü körüne hiç kimsenin yanlışına ortak olmayınız. Bulundukları bataklığa sizi de çekerler. Ama siz diyorsanız eğer, yok ben bildiğimden şaşmam HODRİ MEYDAN!..

Başka nicklerin arkasına saklanmayın! Gerçek yüzünüzü görsün herkes. Eğer cesaretiniz varsa...  

evet hala yorumlara geliyor tepkiler:))

model71 sen yorumunu yaptın dimi bu başlığa??hatta sen kendini ve saygı çerçevesini aşarak özel mesajlarla da saldırmışsın...hala neyin savaşını veriyorsun???

cevap alamicaksın artık yorumlarımı eleştirme!güzel olmuş beğendim diye yorum yaptığın bir başlıkta hala ne işin var?amacın ne?bunların cevabını ben istemiyorum kendi kendine sorar mısın lütfen

bu arada sen bir nicke tetikçi sıfatı verecek kadar sanallaşmışsın:))ne diyebilirim ki

Gerçek nickini yaz da ona göre cevap yazalım!

TERRAROSSA

TERRAROSSA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2007 Per 19:19:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ivetinan bana saatlerdir forum mesajlarıma dalıp gideceğini biliyordumbekledim bu mesajını

ama sormak istiyorum sana o kelimeler nasıl da esprili ortamlarda kullanılmışburda ciddi bir tartışmanın içindeyiz farkındaysan...ordaki PRİM kelimesinin bile büyük harfle yazıldığına dikkat çekerim...ve nerden biliyorsunki o nicki o tarihten beri benim kullandığımıaylar olmuş fark ettiysenama şu da vardır...zamanla birşeyler değişebilir.ben bugünden bahsetmiştim...ama sen ekim kasım loglarında teselli bulmuşsun...

ayrıca uzun cümleler kurabildiğini gösterdiğin için teşekkür ederim...bende artık sana cevap yazmayacağımçünkü forum mesajlarını okumaya kalkmak istemiyorum hiç...bu benim işim değil!

model71

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2007 Per 19:25:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·TERRAROSSA· :

ivet :
Hürroş abla emeğine sağlık çok güzel olmuş.Terrarosa hanım neden tepki veriyorsunuz anlamadım sadece espiri mayetinde yapılan bişi bu verilen emeğe saygı duymalısınız bence.Hürrem sınıf ayırdımı yaptığından değil foruma bizlerin okuyup birazda olsa tebessüm etmemiz için hazırladığı bir şey sadece.

litotripsi;

ivet hanımı düzgün olmayan türkçesinden ötürü dikkate bile almadımbakınız mavi renkli yerlere...ama o kadar boş bir mesajki ,neden tepki veriyorsunuz  diyebilecek kadar boş...kimse eleştiri yaparken ivet ya da başkasından izin almayacaktır sanırım...

model71;

Sen kendini tetikçi nickler arkasına saklayarak hakaret-küfür-rencide edici ifadelerle foruma saldır ve yandaşlarına da burada seni savunmaları için link at.

tetikçi nick ifadesini kullanmışsınız...kurtlar vadisi zaten burası dabu sistemin yöneticileri var ip kontrolü yapılabiliyor sanırım...kim kimin tetikçisi olabilirkiyandaşlara link yollamak da neyin nesi??? nerden biliyorsunuz bunu???konu zaten anasayfada ortada...niye link yollansınkidemekki benzer mevzularda hatta şu tartışmanın içinde siz böyle davranıyorsunuz ki bundan bu kadar eminsiniz.ispat edemeyeceğiniz şeyleri bu kadar iddia etmeniz için an be an bu olayları birebir yaşamanız gerek.

Bazı arkadaşlar silinen yazıları görmediklerinden konuya tam anlamıyla hakim değiller...demişsiniz;

size burda bir kişi küfür etmişse sizde bunu saygı çerçevesinde eleştiri yapan insanlara mal etmek ve saldırmak zorunda değilsiniz!bu objektif değildir zaten.bende terbiyesiz gibi bir lafa maruz kaldım...ama  size terbiyesiz demedim aynı düşüncedesiniz diye.

Körü körüne hiç kimsenin yanlışına ortak olmayınız;

insanların çok şükür kendi akılları var.eğer yanlıştan kastınız bir başlığı eleştirmekse evet bir yanlış yaptımeleştiri yaptım...küfretmeden...hakaret etmeden...

Bulundukları bataklığa sizi de çekerler;

bataklıktan kasıt nedir hala anlayamadımsanal bir bataklık nasıl oluyor biri bana tarif etsin...ya da burası sizin gerçek hayatınız mı yoksa?bataklık,tetikçi nick gibi tabirlerden başka birşey anlayamıyorum...bataklık da olan kimdir?bataklıktan kasıt nedir bi zahmet anlatıverin...ama şu bir gerçek ki ; eleştiren,düşünen,hakkını savunan,sürü psikolojisinden uzak bireyler topluluğun hiçbir zaman bataklıklarda yeri yoktur!

Ama siz diyorsanız eğer, yok ben bildiğimden şaşmam HODRİ MEYDAN!..

hodri meydan!savaşmak istiyorsanız buyrun savaşın.sanal bir savaşı kazanırsınız  belki..ben olayı böyle değerlendirmemiştim.ama ilginç bir bakış açısı...hodri meydan!

gerçek yüzler sohbet ortamlarında,forumlarda değil de özel mesajlarda gösterilecekse buyrun gösterin!tekrar söylüyorum bir kişiden kötü söz duyduysanız 20 kişiye mal etmeyin bunu...ve inanın şu kadar insan CESARETSİZ olsaydı şu kadar tartışmanın içinde bulunmazdı...tahrik etmeyelim artık...cesaretiniz varsa falan diyerek

son olarak 3 gündür başlık altında bulunan ve bölümün moderatörü tarafından silinmeyen,hakaret içeren mesajları bugün silen diğer moderatör arkadaşlara teşekkür ediyorum...başarılar

Saygılar:))

Yazdıklarımı üzerinize alındıysanız öyle olsun oysa ben size yazmamıştım. Onlar kendilerini bilirler. Kimsenin avukatlığını yapmayınız bence.

TERRAROSSA

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2007 Per 19:28:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

model71;

madem öyle nick belirtebilirsin...bu sakıncalı birşey değil...

bir diğeri farkındaysan o metinde tümüyle kendimi savunuyorum...hala bana avukatlık yapma diyorsun...kimsenin avukatı değlim.kimse de avukatım değil

Tween__34

Tween__34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2007 Per 19:30:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
hala püffffffffff

TERRAROSSA

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2007 Per 19:32:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ivet;

son olarak

madem eski logları karıştırmak gerekti tartışmaya şunu da koyalım da ben ne kadar yanlış birşey yapmışım görelim...ben de tıpkı söylediğin gibi düşüncemi belirtmiştim

model71

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2007 Per 19:42:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·TERRAROSSA· :

model71;

madem öyle nick belirtebilirsin...bu sakıncalı birşey değil...

bir diğeri farkındaysan o metinde tümüyle kendimi savunuyorum...hala bana avukatlık yapma diyorsun...kimsenin avukatı değlim.kimse de avukatım değil

Sen küfür ediyormusun? Hakaret ediyor musun? Rencide edici ifadelerle forumda kimseye saldırıyor musun? Niye üzerine alınıp yazıma cevap yazıyorsun? Nick belirtmedim, çünkü sürekli banlanan ve değişik nicklerle karşımıza yeni userlar olarak çıkıyorlar.

ladiesofbjk

ladiesofbjk resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2007 Per 19:45:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
sen beni kastediyorsun galiba :) ben sana cevabımı yeterince verdim ama silindir :) F1 deyim gel :) hodri meydan demişsin ya meydanını göreyim :)

TERRAROSSA

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2007 Per 19:46:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

model71;

tetikçi nick ,Başka nicklerin arkasına saklanmayın!

gibi sözler sarfedince insan zan altında bırakıldığını düşünmek de haksız değil!

eğer sözlerin bana değildi ise dersinki arkadaşım sana söylemedim.öyle anladınsa afedersin.bu hiç zor değil

CC sohbet icin buraya
 <<1...56789101112131415 16171819>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir