ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 20:04   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar
forum sohbet oyun basliklari
   SİZLER YOKKEN CHAT CİTY DE YAŞAYANLAR...:)
 <<1...7891011121314151617 1819>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

alcnn

alcnn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2007 Per 21:13:40sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

model71 :
Hurrem bu arada yazmayı unuttum, çok güzel bir çalışma olmuş ellerine sağlık. Başarılarını devamını dilerim.

Başlığa bakmayı akıl eden çıktı biri sonunda...

Bende başlık harici bir konuya değineyim. Bir günde 400 den fazla mesaj.  Bunu teşvik etmek gerek. İlk teşvik benden.

500 ve 500 ün katlarında mesaj yazana 1000 cc. (500,  1 000, 1500,,, 10 000 inci mesajlar).

Bitmedi... 2 500 üncü mesajı yazana  3 tip 3 aylık vip bedava......

Bitmedii...  5 000 inci mesajı yazana ömür boyu vip..

Son olarak 10 000 inci mesajı yazana da Chatcity hediye ......

HAYDİ KLAVYE BAŞINA 

Not: Lütfen F klavye kullanın.  Q klavye ile yazılan mesajlar geçersiz sayılacaktır.

model71

model71 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2007 Per 21:20:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ne kadar çok sütten çıkmış akkaşıklar varmış da haberimiz yokmuş.

Dinime küfreden müslüman olsa gam yemeyeceğim falla

IIgulnurII

IIgulnurII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2007 Per 21:33:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

IittIetiredev :
Bir Konu Bu Kadar mı Anlamsızlaştırılır ? Nedir Bu Saldırılar Kimedir Hıncınız Neyi İspatlamaya Çalışıyorsunuz Sonuçta Ne Kazanacaksınız ? Büyüyün Biraz Espiriden Mizahtan Anlamıyorsanız Gidin Eski Duygusal Türk Filmlerini İzleyip Stresinizi Atın ,İbadet Edin ,Tiyatroya ,Sinemaya Gidin Ama Boş Yazmayın...

Clapsonunda bir akıllı çıktı. Yazık size ya sanki memleket meselesi tartışıyorsunuz. Boş adamlarDead

HAKKIDAYI21

HAKKIDAYI21 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2007 Per 22:37:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
model71 in ne yapmaya calıstıgını anlamak isteyenler (tabi anlamayan varsa...) arkadaş listesine bakabilirler... model71 meydan okumak özel mesajlarla küfür edip genel forumda efendi sütlaç çocugu gibi konusmakla olmaz... seninde dediğin gibi saz arkadaslarımızla beraberiz biz herzaman... evet seninde bi arkadas ortamın var ama aramızdaki fark bizimkinde menfaat yok

lllllllCiColllllll

lllllllCiColllllll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2007 Per 22:40:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

hıı anlaşıldı...................varya hiç böle bi insanın arkadas listesine bakmaya gerek duymamıstım.  modların bile cevabını veremedigi şeyin sırrı acıkca belli olmus

Sacramento

Sacramento resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Şub.2007 Cum 10:06:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Ben  yokumm o yüzden  bı şey  demıyecem album ıcıne  bı dahakına  alacaksın benı

model71

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Şub.2007 Cum 10:52:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bana küfür eden 3 şahsa başka bir kanaldan ulaşamadığımdan özel mesaj yoluyla hakaret içeren kelimeler kullandığım doğrudur(Tabi loga ekleme yaptıysalar bunu bilemem). Herkese istediği ve anladığı dilden cevap verme kabiliyetim vardır.   

llllllcicollllll =Çizgili nickinden de anlaşılabileceği gibi minareyi çalan kılıfını hazırlar misali tetikçi nicki sürekli küfür ettiği ve banlandığı için başka nick bulmak için kafa yormak kendisine zahmetli geldiğinden, L-I harflerini kullanarak aynı nicki kullanmaya devam etmektedir. Bu konu başlığında yine kendisinden beklenildiği şekilde şahsıma ettiği küfürden dolayı, kendisine küfür içermeyen, fakat kendisinin anlayabileceği dilden hakaret içeren bir cümle cevaben özel mesaj yoluyla gönderilmiştir.

ipek1903 = Yukarıdaki şahsın ettiği küfürü hemen ardından (.)  ifadesiyle onaylayan ve suç ortağı olduğunu sonraki davranışlarıyla da iyice belli eden şahsa da özel mesajla sert, fakat küfür ve hakaret içermeyen,  mesajda kullanılan deyimdeki bir kelimeyi üzerine alınan(bence sakıncası yok) kişiye de özel mesaj yoluyla gerekli cevap şahsım tarafımdan iletilmiştir.

NOT: Forum kuralları şimdilik bu kadarını yazmama izin veriyor.

model71

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Şub.2007 Cum 11:14:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·HAKKIDAYI21· :
model71 in ne yapmaya calıstıgını anlamak isteyenler (tabi anlamayan varsa...) arkadaş listesine bakabilirler... model71 meydan okumak özel mesajlarla küfür edip genel forumda efendi sütlaç çocugu gibi konusmakla olmaz... seninde dediğin gibi saz arkadaslarımızla beraberiz biz herzaman... evet seninde bi arkadas ortamın var ama aramızdaki fark bizimkinde menfaat yok
Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim. Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş. Konu ile ilgili daha birçok atasözlerimiz var. Ne şanslı bir milletiz değil mi? Yapmaya çalıştığım şeyi söyleyeyim çok merak eden varsa, kuru gürültüye papuç bırakmam. Kimsenin bu siteyi kirletmesine izin vermeyiz. Adam gibi sohbet edeceksen gel başımın üzerinde yerin var. Ama haylazlık yapacaksan ona da verilecek cevaplarımız olur elbette. Bir de ettiği küfürleri çabucak unutup, küfürle hakareti karıştıranlar var.

Öğrenmek isteyenler için (Bakınız TDK);

Küfretmek= Sövmek,onur kırıcı, çoğu basmakalıp kaba sözler söylemek.

Hakaret etmek=  Bir şeyi veya bir kimseyi aşağılık ve değersiz gösterecek biçimde davranmak.

Rencide etmek=  İncitmek, kalbini kırmak.

lllllllCiColllllll

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Şub.2007 Cum 11:57:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
model71 :

Bana küfür eden 3 şahsa başka bir kanaldan ulaşamadığımdan özel mesaj yoluyla hakaret içeren kelimeler kullandığım doğrudur(Tabi loga ekleme yaptıysalar bunu bilemem). Herkese istediği ve anladığı dilden cevap verme kabiliyetim vardır.   

llllllcicollllll =Çizgili nickinden de anlaşılabileceği gibi minareyi çalan kılıfını hazırlar misali tetikçi nicki sürekli küfür ettiği ve banlandığı için başka nick bulmak için kafa yormak kendisine zahmetli geldiğinden, L-I harflerini kullanarak aynı nicki kullanmaya devam etmektedir. Bu konu başlığında yine kendisinden beklenildiği şekilde şahsıma ettiği küfürden dolayı, kendisine küfür içermeyen, fakat kendisinin anlayabileceği dilden hakaret içeren bir cümle cevaben özel mesaj yoluyla gönderilmiştir.

ipek1903 = Yukarıdaki şahsın ettiği küfürü hemen ardından (.)  ifadesiyle onaylayan ve suç ortağı olduğunu sonraki davranışlarıyla da iyice belli eden şahsa da özel mesajla sert, fakat küfür ve hakaret içermeyen,  mesajda kullanılan deyimdeki bir kelimeyi üzerine alınan(bence sakıncası yok) kişiye de özel mesaj yoluyla gerekli cevap şahsım tarafımdan iletilmiştir.

NOT: Forum kuralları şimdilik bu kadarını yazmama izin veriyor.

seni gerçekten dikkate almıyorum biliyormusun. yani özel mesajla söylenen sözleri suanki halinden sonra atsan inan dikkate almadan silerdim. sana hep bu nickimle yazdım. eminim bu banlandıktan sonra farklı bi nickle yazıyo olsaydım onada tetikçilik diicektin :) yani yorumun sana ait olmadığını düşünüyorum. sürekli başkalarından yardım alarak fikir belirten bi insansın. sana sen haddini aşana kadar küfür etmediğimi bi daha belirtmek istiyorum. ben ortaya söyleyecek kadar acık oldum sense özelden kimsenin görmeyeceği şekilde söyledin söylemek istediklerini. sende sütten cıkmıs ak kasık deilsin. herkesde biliyo bunu ama görmek istedikleri gibi görüyolar.  yorumunun altına (alıntıdır) yazarsan daha makbul gecer. daha önceki mesajlarımda tdk dan yardım almanı söylemiştim. tavsiyemi dikkate almışsın bunuda al.  

lllllllCiColllllll

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Şub.2007 Cum 12:03:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

llllllcicollllll =Çizgili nickinden de anlaşılabileceği gibi minareyi çalan kılıfını hazırlar misali tetikçi nicki sürekli küfür ettiği ve banlandığı için başka nick bulmak için kafa yormak kendisine zahmetli geldiğinden, L-I harflerini kullanarak aynı nicki kullanmaya devam etmektedir.

nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsun. senden başka kime küfür ettiğim görülmüş ki sen küfür edene kadar etmedim. Hayal mahsülüsün :)

CC sohbet icin buraya
 <<1...7891011121314151617 1819>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir