ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

29 Nisan 2024, Pazartesi 06:15   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar
forum sohbet oyun basliklari
   SİZLER YOKKEN CHAT CİTY DE YAŞAYANLAR...:)
 <<12345678 910111213141516171819>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

IllPieRIll

IllPieRIll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 21:22:38sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Tek söyleyeceğim şu, forum paylaşım demektir, açılan konuların tartışılması yanlış olsaydı forum kurallarında "açılan konuları eleştirmeyiniz!" yazardı. Yanlış mıyım?

Tartışmaya veya eleştriye açık olmayan konularınızı kimseyle paylaşmamanız dileğiyle.

TERRAROSSA

TERRAROSSA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 22:08:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

birincisi ben burda yokken lütfen arkamdan konuşmayın!!!

ikincisi hiç kimseye bu başlığa yazması için tek kelime etmedim!

piagetede volkybeyaw yollamış linki...

saldırmak manasız!

üçüncüsü ve sonuncusu;

eleştiriye kapalı insanlara bir daha tek kelimem olmicak!

bundan sonra cewabım şudur;

TEŞEKKÜRLER,ELİNE SAĞLIK,HARİKA OLMUŞ,EMEĞİNE SAĞLIK!!!

burda ancak böyle tutunuluyor...

hatta  kopyalayıp   kullanıcam...o zaman hedef olmaktan çıkarız umarım...

konu benim  için kapanmıştır!

anlayan anlamış anlaması gerekeni...anlamayanada ben bişey yapamam zaten...

saygılar

muratugras82

muratugras82 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 22:42:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Olmamış hiç güzel olmamış! Bu tür tepkilerin gelmesi normal galiba. Bilinmesi ve anlaşılması lazımdı böyle tepkilerin gelmesi. Ama yine de güzel bir çalışma olmuş-eğlence acısından-

Bir de şu sahsileşmeyi bırakabilsek. Baktım cok kırıcı sözler var eleştirilerde. Dozu kaçmış.

Bir de yorum yaparken hem kızmışsınız istemediğiniz bir şeyi dile getiriyorsunuz hem de şu ifadeleri kullanıyorsunuz "" vs. Bence Eleştirilerimizde cevaplarımızda birbirimize saygı göstersek. Neyse ben de konunun dışına cıktım.

Hem iyi hem kötü bir paylaşım.

Umarım Anlatabilmişimdir!

idol35

idol35 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 23:08:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
20 ytl verip tip alan bayanlar evde elişi örüp zengin koca hayali kurmakdan çıkıp parise 5 çayını içmeye gidicek 20 ytl verip tip alan baylar kabzımallıkdan ve şöförlükden kurtulup iş adamı olucak :)) böğle yaparak tip satmayamı çalışıyosun pazarlamacımısın ajanmısın çözemedim. (almıcam allah versin) :))

Bengline

Bengline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 23:09:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

AFERİN  AFERİN  BRAWOOOO KENDİNİZLE GURURURDA DUYUN

Bu Başlık aslında cok zekice yapılmış ve ciden  uyum olarak  espiri içeriyor.

Espiriden anlayanlar zaten Teşekkürlerini dile getirmişlerdir.

Ama birda kendilrini zeki sanan forumun orasına burasına yapama yapanler var.

Espiriyle gercegi ayıramaycak kadar huysuz ve düşünce yoksunuysan .Yorum yapmayacaksın .

Yoksa senin gibi olanlarda senin yazının arkasına senin gibi yazmaya başlar o espiri olan başlık ,böyle sayende oldugu gibi resil ve üzücü bir hale gelir.

Git kendinden özür dile .Cünkü ben yakıştıramadım sana. Sen kendine haketiğin  saygıyı göstermedikce senden saygı beklemek dogru olmaz.

ARKADAŞLAR...

Her nekadar chat city de demir baş olsakta  her gün girsekte bir birmizi tanısakta. Bu bir birimizin hakını yemek yada hakına tecavuz edip.Başlıgı kirletme hakını vermez. .Başlıgı kişi acmış ve teşekür elıyorsa . Artık o başlık forum un öz malıdır. Rengidir.

Nankörlük ve Renk körlük yapmayın lütfen..

TOPLSANIZ 50 KİŞİ BİR BİRİNE TAŞ ATIP BURDA SALDIRIYOR

AMA 50 KİŞİ DIŞINDA 1000 TANE İNSAN GİRİYOR BU FORUMA

NE YANİ ONLARI TANIMIYORSUNUZ DİYE ONLARIN  ZİYARET ETTİĞİ BU FORUMU BU HALE GERİMENİZMİ LAZIM.

Yok bu nasıl başlıkmışta cifte standart lık varmışta vs.

Sitede iki ayrı user var VİPLİ veVİP siz diye ikiye ayırlıyor zaten kafan basmıyormu.

Vip olmak belirli özeliklerede sahip olmak demektir. Realde de budur.

Ama kimse cıkıp ben vip liyim ben konuşurum sen konuşamasın ,ben gülerim sen gülemesin , ben yazarım sen yazamasın demiyor ki.

Vipleri site secmiyorki  kişisel bir şey bu parayla degilmi sende ver sende al yada verme alma.

Vipsiz olman gülemezsin ,konuşmasın yada yazamasın anlamına gelmez

Burda kuralar VİP ve VİPSİZ içinde aynıdır

GÜLMEK İÇİN VİPE GEREK YOK.

Her başlıkta bir birinize girmeyin artık .Biraz olsun büyümedinizmi .

YETER ARTIK  İNSANLARA İLALAH ETTİRDİNİZ

FORUMA GİRESİ YOK SİZDEN BAŞKA KİMSENİN.

KORKUYORLAR ARTIK BİR ŞEY YAZSAK YADA BAŞLIK AÇSAK  LAF SOKARLARMI YADA .DALGA GECERLERMİ DİYE.

Bunlarıda düşünün artık. Sitede sizden başkalarıda var.

SAYGI DUYUN

Bu başlık altında yer alan saygı deger arkadaşlar lüfen sizler üstünüze alınmayın .

Saygılarımla

BENGLİNE

TİPNOT.

Umarım şimdide bana laf sokmaya başlamasınız :)

idol35

idol35 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 23:11:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
idol35 :
20 ytl verip tip alan bayanlar evde elişi örüp zengin koca hayali kurmakdan çıkıp parise 5 çayını içmeye gidicek 20 ytl verip tip alan baylar kabzımallıkdan ve şöförlükden kurtulup iş adamı olucak :)) böğle yaparak tip satmayamı çalışıyosun pazarlamacımısın ajanmısın çözemedim. (almıcam allah versin) :))

JusttCherub

JusttCherub resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 23:13:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Yapılan işe saygı duyulur her zaman.Sonuçta emek sarf edilmiştir.Fakat herkesin dediği gibi eleştri yapılmayacak diye bir kaide yoktur.Ancak şu var bugüne kadar hep konuşulmuştur.Vipli tipli nicklerle, vipi tipi olmayan nickler arasında ayrımcılık olduğu userler  tarafından her zaman düşünülmüştür, ki bazende haklılık payı olduğu söylenebilir.Böyle bir başlık altında resimlerin yanına yapılan yorumlardan sonra böyle bir tepki gelmesi beklenen birşey olmalıydı.Bu başlık altında bir kırgınlık söz konusu bu kırgınlığın bir an önce düzelmesi dileğiyle.

SAYGILARRRR, SEVGİLERRRRR, HOŞ SOHBETLERRRR...

realsweety

realsweety resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 23:21:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bengline bence korkmaları çok daha iyi olmuş... forum bu seviyeye gelmeden yapılmalıydı böyle eleştiriler böylece her ipini koparan forumda başlık açmak için önce düşünürdü. cc de vip tip ayrımını yok sayamazsın. dediklerine sen bile inanmıyosundur eminim. fakat dedigin gibi geniş bi kitlenin paylaştığı böyle bi forumun yöneticilerinin yaklaşımları bu olmamalı. elinden bu kadarı geliyo diyorsanız yeni alternatifler düşünülmelidir. artık iş moderatorlukten cıktı şahsi cevap vermelere geldi bu duruma gelinmemeli diye düşünüyorum.

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 23:24:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·JusttCherub· :

Yapılan işe saygı duyulur her zaman.Sonuçta emek sarf edilmiştir.Fakat herkesin dediği gibi eleştri yapılmayacak diye bir kaide yoktur.Ancak şu var bugüne kadar hep konuşulmuştur.Vipli tipli nicklerle, vipi tipi olmayan nickler arasında ayrımcılık olduğu userler  tarafından her zaman düşünülmüştür, ki bazende haklılık payı olduğu söylenebilir.Böyle bir başlık altında resimlerin yanına yapılan yorumlardan sonra böyle bir tepki gelmesi beklenen birşey olmalıydı.Bu başlık altında bir kırgınlık söz konusu bu kırgınlığın bir an önce düzelmesi dileğiyle.

SAYGILARRRR, SEVGİLERRRRR, HOŞ SOHBETLERRRR...

Bunların hiç biri vip tip düşücesi ile yapılmamıştır... Sadece çizimlerin bende uyandırdığı izlenimi espiriye döktüm (kendimce)... Bu arada ben şuna inanıyorum ki, maksat vip ticareti yada tip ticareti yapmak değil ama ben inanmıyorum buraya giren vip alamayacak durumda... Vip 10 YTL buna varıncaya kadar kıldan tüyden bir sürü şeye harcama yapan nicelerimiz, sadece muhalefet amaçlı bir düşüncede... Ben resimlerde çizimlere göre yorum yaptım... Standart tiplerle paralı tiplerin yeri değişse; yani standart tipler paralı olsaydı, kabzımal Keramettin bey, yine kabzımal Keramettin bey olarak kalırdı... Hoş sohbetler...

iremsultan

iremsultan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 23:28:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

olmaz böyle şey yarıldım yaaa

süpersin hürrem

CC sohbet icin buraya
 <<12345678 910111213141516171819>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir