ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 16:58   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar
forum sohbet oyun basliklari
   SİZLER YOKKEN CHAT CİTY DE YAŞAYANLAR...:)
 <<123456789101112 13141516171819>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Tween__34

Tween__34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2007 Çar 18:26:38sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Artık sataşanlara cevap verip prim yaptırmayacağım. Burda bulunmaktan mutluyum ve tipinde önemi yok ufacık bir şey yüzünden ne kırmak nede kırılmak istemiyorum. eğlenceye kaldığım yerden devam ediyorum size iyi okumalar. Son bir dip not: Adamlığımı sorgulayanın adamlığından şüphe ederim...

Powered by Tween__34

hakkiidayii

hakkiidayii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2007 Çar 18:32:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Tween__34 :

Artık sataşanlara cevap verip prim yaptırmayacağım. Burda bulunmaktan mutluyum ve tipinde önemi yok ufacık bir şey yüzünden ne kırmak nede kırılmak istemiyorum. eğlenceye kaldığım yerden devam ediyorum size iyi okumalar. Son bir dip not: Adamlığımı sorgulayanın adamlığından şüphe ederim...

Powered by Tween__34

Sen sadece süphe ediyosun ama ben artık eminim senin ne oldugundan sen kafanı yorma hadi Hos Sohbetler sana

volkybeyaw2

volkybeyaw2 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2007 Çar 18:53:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Veee en iyiler arasına sokulmuş bu konu Ya ben size daha ne diyim....Bi de akıllarınca nispet yapıolar... bakın siz begenmiyorsunuz ama konu en iyilerde diye 

Öff Allahım Öffff....

Hürrem hanım; burda şahsi bi olay  yoktu bizim tepkimizde...böyle bi konuyu kim açsa aynı tepkiyi verirdim... siz belki ayrımcılık yapılmadığı düşüncesindesinizdir... o da sizin görüşünüz.. saygı duyarım.... ama siz şunu yaptınız... ben mükemmelim, her işim muhteşem olayından taviz vermediniz...

Oysaki sizden " Arkadaşlar, burada istemeden de olsa bazı arkadaşları üzmüş olabilirim....Ama niyetimde kesinlikle bir ayrımcılık yoktu... onlar öyle anlamışlardır... özür diliyorum...." diye bir yazı bekledim....Özür dilemek de bir büyüklüktür...Ama yok; geleceği de yok!!! Keşke ben mükemmelim olayını az da olsa kenara bırakabilseydiniz... O zaman emeğine sağlık hürrem hanım derdim, bi daha böyle bişi yapmamanız dileğiyle görevinizde size kolay gelsin der geçerdim...

Bir de ona buna sataşıyosunuz bilmemne diyen arkadaşların arkasından destek bulanlar, bana ona buna şuna; hakaret dolu mesajlar gönderiyorlar.....onlara söyleyecek hiç bişeyim yok zaten.. keşke kurallar ölçüsünde ve dozunda tartışılıyosa tartışılsa veya fikir beyan edilip geçilse... sataşıyosunuz diyenler kendi mesajlarını okusunlar yeter... burda ona buna kötü söz söylemek kolay.. al başka nick, gel, dal millete... nolcakki?? en fazla ban yersin... ama gereksiz.... adam gibi düşünceni söyle git.. ona buna hakaret etmeden :)))

hade size kolay gelsin!!!

model71

model71 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2007 Çar 19:41:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

OLUMSUZ İNSANLAR MUTSUZDUR, İKNA EDİLEMEZLER!

Yazan: Dr. Ümit Yazman

Olumsuz insan

Mutsuzdur. Mutsuzluğu büyüdükçe de çevresindekilerin mutluluğundan huzursuz olmaya başlar. Her şeyi dışsallaştırır. Başına gelen her kötü şey bir baskasının yüzünden olmuştur. Onunla baş etmek zordur. Soğukkanlılık ve sabır ister. 

Her birey kendi hikayesindeki olumsuzlukların pek çoğunun, hatta hepsinin, tek bir nedenden kaynaklandığını genelde görmez. Gözü, başına neden bunların geldiğine yakınmaktan başka bir şey görmüyordur. Nedense hiç kimse yaşadıklarının kendi seçimi olduğunu, tüm bunları kendisinin hazırladığını ya fark etmez ya da fark etse de kabul etmez.

Her insanın içinde negatif ve pozitif bir arada bulunur. Biz hangisini seçersek onu yaşarız. Yaşam bize olumluyu ve olumsuzu bir arada sunar. Bazıları hep olumsuzu görmeyi ve onu yaşamayı seçerler.

Olumsuz insanlar, temelde mutsuzdur. Mutsuzluğu büyüdükçe, çevresindeki mutlu insanların mutluluğundan huzursuz olmaya başlarlar. Onların huzur bulabilmesi için çevrelerine huzursuzluk vermeleri gerekir. Dünyaları, olumsuz olay ve duygularla doludur. Kendilerini tüketen bu olumsuzluğu kendi hayat enerjileri sanırlar ve sürekli olarak didişecek, yakınacak, çatacak birşeyler bulurlar.

Sınır duyguları yoktur. Bazen bir nokta kadar küçük hissederler kendilerini, çaresiz ve kopuk... Ya da tam tersine o kadar geniştir ki sınırları, dünya onların etrafında döner gibidir. Herkesin hayatına müdahale etme hakkını ve onları yönetme, yönlendirme hakkını kendilerinde bulurlar. Her iki halde de çevrelerindeki insanlar gittikçe azalacaktır. Kendi yalnızlıklarının mimarı olduklarını görmeden aynı davranışları sürdürürler. Yalnızlaştıkça hırçınlaşır, hırçınlaştıkça yalnızlaşırlar. Bu arada sürekli hayatın kendilerine niye böyle davrandığını ve yalnızlıklarının nasıl bir kader olduğunu sorgularlar.

Her şeyi dışsallaştırırlar. Başlarına gelen her şey bir başkasının yüzünden olmuştur. Yaşadıkları her olumsuzlukta, çevrelerine bulaşır ve onlara da olumsuz enerji yayarlar. Kendi kendileriyle yüzleşmeyi hiç sevmezler.

Enerjilerini yanlış yerden alan olumsuz insanlarla baş etmek zordur. Soğukkanlılık ve sabır ister. Bu insanların yaşam enerjisinin kavga olduğunu hatırlamak gerekir. Onlarla kavgaya girmeyin. Tartışmayın. İkna etmeye çalışmayın. Kavga olduğu sürece onlar beslenir ve beslendikçe de bir sonraki güne daha kuvvetli girerler. Kavga etmemek ve uzaklaşmak, yanıt vermemek, onların ana besin damarını keser.

Pozitifliğiniz hayatınızı güzelleştirir. Doğal olanın olumluyu seçmek olduğunu bilin. Olumsuzu seçmek çaba gerektirir. Olumsuz insan sürekli enerji harcamak zorundadır. Ruh enerjisini tüketen ve kendi yarattığı ateşin kendisini kavurduğunu görmeyen olumsuz insanların varlığından haberdar olun. Onları gözlemleyin ve ne kadar şanslı olduğunuzu düşünün. Şansınızı kendiniz yarattığınız için kendinizle gurur duyun.

Bu konu uzmanlık alanım olmadığı için, Uzman yardımı aldım.

piagett

piagett resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2007 Çar 20:59:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

kendi kendime şunu söylüyorum artık!!!

vay be cc userleri ne kadar doluymuş...herhangi bir konuda bir eleştiri yapılıyor ama konu nerelere çekiliyor..helal olsun...

bir başlığa yapılan bi eleştri bu kadar mı dokundu ..ben asıl ezikliği sorunluluğu burda görüyorum..buyrun sanal hayatınızın vazgeçilmezleri sizler olun...bizim böyle bir amacımız yok!!!ben açılan konuya tepki gösterirken insanlar burda birbirlerine tepki göstermeye başladı...başlığa tepki gösteren insanlara özel mesajlar yağıyo..ALLAH aşkına yapmayın arkadaşlar komik oluyorsunuz!!!

başlık en iyilere taşınmış

yapımda emeği geçen herkese tşkler...

caniSIKILANadam

caniSIKILANadam resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2007 Çar 23:38:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Hürrem; ben Hayriye yi istemiyorum. Bu kendi evini temizlemeyi beceremiyor daha.

muratugras82

muratugras82 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2007 Per 01:47:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bence çok güzel olmuş.Emeğe her şeyden önce saygı...Chatcity de sınıf ayrimi yapilmamişti diyen zihniyeti de ayrica kınıyorum.Buranın amacı dışına cıkan laflar bunlar.Chatcity deki tipler gercek hayattaki insanlardan örnekler teşkil etmektedir.Tabikii aralarinda büyük farklar olucak.Düzmantık dışına çıkmadan,abartmadan,umarsız bir çocuk gibi yazmaktan herkeşi men ederim.Hürrem koptum with myself

şu yorumu okudum arkadaşlar en cok bu benim ilgimi cekti.. Bir yerde gercek hayattan esinlenerek tipler yapılmış dedi. Aralarında fark olacak felan denmiş. gercek hayattan ne esinlenilmiş? Nice insanlar var parayla adam olamamış. düz mantık mı? düz mantığa bak. tepkiler tiplere değil ki yorumlara. Bence bedava tipler konulmamalıydı hiç. Neyse yine de teşekkürler... Paylaşım için.

TERRAROSSA

TERRAROSSA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2007 Per 10:18:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
muratugras82 :

Bence çok güzel olmuş.Emeğe her şeyden önce saygı...Chatcity de sınıf ayrimi yapilmamişti diyen zihniyeti de ayrica kınıyorum.Buranın amacı dışına cıkan laflar bunlar.Chatcity deki tipler gercek hayattaki insanlardan örnekler teşkil etmektedir.Tabikii aralarinda büyük farklar olucak.Düzmantık dışına çıkmadan,abartmadan,umarsız bir çocuk gibi yazmaktan herkeşi men ederim.Hürrem koptum with myself

şu yorumu okudum arkadaşlar en cok bu benim ilgimi cekti.. Bir yerde gercek hayattan esinlenerek tipler yapılmış dedi. Aralarında fark olacak felan denmiş. gercek hayattan ne esinlenilmiş? Nice insanlar var parayla adam olamamış. düz mantık mı? düz mantığa bak. tepkiler tiplere değil ki yorumlara. Bence bedava tipler konulmamalıydı hiç. Neyse yine de teşekkürler... Paylaşım için.

bir eğitimci olarak yine bir eğitimcinin şu yorumlarına katılmamak elde değil...hala büyümemiş,sevimli görünmek adına -herkes- değilde -herkeş- yazan bi zihniyet...ama bu insanları asla kınamıyorum...çünkü eğer aksi bir yönde fikir sunsalardı taşlanacaklardı,özel mesajlarla saldırıya uğrayacaklardı...işte bu yüzden başlıklara verilebilecek en güzel cevap DÜZMANTIK cevaplardır! herkes gibi...sıradan ve kendi öz düşüncesinden uzak...konu artık açılan konuyu bile aştı! siz eleştiri yapamazsınız gibi bir boyuta geldi...oyunu kuralına göre oynayan insanlar topluluğu...sanal hırsların manasızlığı altında ezilmezsiniz umarım...

saygılar

(bu arada muratuğraş82 plaj 2 sakini değildir ilgilenenlerin dikkatine)

ezelll

ezelll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2007 Per 10:58:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
volkybeyaw2 :

Veee en iyiler arasına sokulmuş bu konu Ya ben size daha ne diyim....Bi de akıllarınca nispet yapıolar... bakın siz begenmiyorsunuz ama konu en iyilerde diye 

Öff Allahım Öffff....

Hürrem hanım; burda şahsi bi olay  yoktu bizim tepkimizde...böyle bi konuyu kim açsa aynı tepkiyi verirdim... siz belki ayrımcılık yapılmadığı düşüncesindesinizdir... o da sizin görüşünüz.. saygı duyarım.... ama siz şunu yaptınız... ben mükemmelim, her işim muhteşem olayından taviz vermediniz...

Oysaki sizden " Arkadaşlar, burada istemeden de olsa bazı arkadaşları üzmüş olabilirim....Ama niyetimde kesinlikle bir ayrımcılık yoktu... onlar öyle anlamışlardır... özür diliyorum...." diye bir yazı bekledim....Özür dilemek de bir büyüklüktür...Ama yok; geleceği de yok!!! Keşke ben mükemmelim olayını az da olsa kenara bırakabilseydiniz... O zaman emeğine sağlık hürrem hanım derdim, bi daha böyle bişi yapmamanız dileğiyle görevinizde size kolay gelsin der geçerdim...

Bir de ona buna sataşıyosunuz bilmemne diyen arkadaşların arkasından destek bulanlar, bana ona buna şuna; hakaret dolu mesajlar gönderiyorlar.....onlara söyleyecek hiç bişeyim yok zaten.. keşke kurallar ölçüsünde ve dozunda tartışılıyosa tartışılsa veya fikir beyan edilip geçilse... sataşıyosunuz diyenler kendi mesajlarını okusunlar yeter... burda ona buna kötü söz söylemek kolay.. al başka nick, gel, dal millete... nolcakki?? en fazla ban yersin... ama gereksiz.... adam gibi düşünceni söyle git.. ona buna hakaret etmeden :)))

hade size kolay gelsin!!!

Ohhh beeaa,sonundaa biri bunları söölediiiiKatılıyorummm

Kimse kusura bakmasınnn

model71

model71 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2007 Per 12:33:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·hakkiidayii· :

model71 :
Kıskanan user arkadaşlar, sizler de bir şeyler üretin, sizi de alkışlayalım.

bence bunu Hürrem e söyle de işine gelmeyen mesajları silmesin.. ozaman görürsün ürettiklerimizi  ama bunu uygun bi dille söyle sana kızmasın.. sonra yasayamaz kahırdan ölürsünüz sen ve senin gibi !!!ajan-moderatör severler!!!

(DÜŞÜNCESİNDE SAMİMİ OLANLAR İÇİN)

Hurrem in ne yaptığı beni bağlamaz ama arkadaşlarının yaptıkları seni bağlıyor sanırım. Bir arkadaşım yanlış bir yolda ise onu uyarmayı kendime görev bilirim. Onun yanlışına ortak olmam.   Öncelikle nasıl eleştirici yapılacağını bir öğrenin. Hurrem in veya bir başkasının her yaptığı mükemmel olacak diye bir kural yok. Ama bunu uygun bir dille anlatmaz ve emeği küçümsercesine ve kıskanç duygular içerisinde hareket ederseniz elbette size karşı bir tepki olması doğal bir sonuçtur. Eleştiriler olacaktır ve daha iyi olması için eleştiri olmalıdır. Kırıcı ve yıkıcı olmamalı, uygun bir dille ve yapıcı olmalıdır. Eleştirdiğiniz yazınıza bir eleştiri geldiğinde saldırgan bir tutum içerisine girerseniz karşı tepkiyi de göze almışsınız demektir. Çoğumuz buraya eğlenmek için ve eğlenirken de öğrenmek için giriyoruz. 2 senedir buraya giriyorum ve birşeyler öğrenmediğimi söylemek nankörlük olur.

(ART NİYETLİ DÜŞÜNCELER İÇİN)

Bir hikayem var sizler için. İki çocuk sokakta oynuyorlar. Biri sakin ve uslu, diğeri yaramaz ve şımarık. Sakin olan, kendi halinde oynuyor. Yaramaz olan, sakin olanı sürekli rahatsız ediyor. Oyuncağını çekiştiriyor, kum atıyor, oyununu bosuyor falan. Sakin olan en sonunda oyun alanından uzaklaştırmak için yaramaz olan çocuğu hafifçe iter ve yaramaz olan düşer, ağlamaya başlar. Koşarak eve gider ve  annesine, sakin olan çocuğun durup dururken kendisini itip düşürdüğünü söyleyerek şikayet eder. Annesi yanına çocuğunu da alarak sakin olan çocuğun annesine gider ve yüksek sesle bağıra çağıra sakin ve uslu olan çocuğu bire bin katarak şikayet eder ve gider. Sakin ve uslu olan çocuğu annesi çağırır ve cevabını bile beklemeden cezalandırır.

Sonuç: Yaramaz olan, bu davranışını ilerleyen yaşlarda da devam ettirir. Uslu olan, kendisine yapılan bu haksızlıktan dolayı özgüven duygusunu yitirir. Fakat her ikisi de doğru nedir yanlış nedir hiçbir zaman emin olamazlar.

CC sohbet icin buraya
 <<123456789101112 13141516171819>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir