ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

29 Nisan 2024, Pazartesi 00:51   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar
forum sohbet oyun basliklari
   SİZLER YOKKEN CHAT CİTY DE YAŞAYANLAR...:)
 <<123456789 10111213141516171819>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

TERRAROSSA

TERRAROSSA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 23:49:09sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

arkadaşlar!!!

öncelikle şunu bildireyim ki

şikayetler ve uyarılar gerekli yerlere ulaşmıştır zaten

bengline sana gelince hiç kimseye

Sitede iki ayrı user var VİPLİ veVİP siz diye ikiye ayırlıyor zaten kafan basmıyormu.

diyemezsin...böyle bi cümleyi tartışma konusu insanlar bile kullanmadı...biraz seviyeli olun lütfen!

konu kapandı tşk ediyorum...

tekrar söylüyorum;

şikayet ve uyarılar gerekli yerlere ulaşmıştır

ben sadece izliyorum artık...lütfen seviyesizleşmeyin

True_Fly

True_Fly resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2007 Çar 00:27:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

SEVİN SEVİLİN SEVGİDEN SAYGIDAN VAZGECMEYİN

ivet

ivet resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2007 Çar 01:06:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Hürroş vip ve tiplerden % kaç alıyosun?Yahu vip alsalar Hürreme ne almasalar Hürreme ne yapmayın Allah aşkına neden vip satışı için açsın ki ona bi getirisi yok bu işin böle bi başlık açtı die bedava cc de verilmiyor kimseye.İyice çarşamba pazarına dönmüş konu nerden nerelere gelmiş çok abarttınız kanımca

SuNnShiNee

SuNnShiNee resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2007 Çar 01:33:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Büyük İnsanlar Fikirlerle,
Orta İnsanlar Olaylarla,
Küçük İnsanlar İse, İnsanlarla Uğraşırlar...
laugh

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2007 Çar 01:34:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
    Walla ivoş cum, iyi kazanıyorum... Yalova da deprem nedeniyle fiyatların düşmesi iyi olmuş, bir kaç villa aldım. Bodrum da bir otel yaptırdım... Gayrimenkul saymakla bitmez...

JusttCherub

JusttCherub resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2007 Çar 02:01:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
HurremSuItaan :
·JusttCherub· :

Yapılan işe saygı duyulur her zaman.Sonuçta emek sarf edilmiştir.Fakat herkesin dediği gibi eleştri yapılmayacak diye bir kaide yoktur.Ancak şu var bugüne kadar hep konuşulmuştur.Vipli tipli nicklerle, vipi tipi olmayan nickler arasında ayrımcılık olduğu userler  tarafından her zaman düşünülmüştür, ki bazende haklılık payı olduğu söylenebilir.Böyle bir başlık altında resimlerin yanına yapılan yorumlardan sonra böyle bir tepki gelmesi beklenen birşey olmalıydı.Bu başlık altında bir kırgınlık söz konusu bu kırgınlığın bir an önce düzelmesi dileğiyle.

SAYGILARRRR, SEVGİLERRRRR, HOŞ SOHBETLERRRR...

Bunların hiç biri vip tip düşücesi ile yapılmamıştır... Sadece çizimlerin bende uyandırdığı izlenimi espiriye döktüm (kendimce)... Bu arada ben şuna inanıyorum ki, maksat vip ticareti yada tip ticareti yapmak değil ama ben inanmıyorum buraya giren vip alamayacak durumda... Vip 10 YTL buna varıncaya kadar kıldan tüyden bir sürü şeye harcama yapan nicelerimiz, sadece muhalefet amaçlı bir düşüncede... Ben resimlerde çizimlere göre yorum yaptım... Standart tiplerle paralı tiplerin yeri değişse; yani standart tipler paralı olsaydı, kabzımal Keramettin bey, yine kabzımal Keramettin bey olarak kalırdı... Hoş sohbetler...

Sevgili Hürrem yukarıda yapmış olduğun açıklamalarla ilgili bir yorum yapmadım zaten ben.Ama daha önceki yazımdada belirttiğim gibi "Vipli tipli nicklerle, vipi tipi olmayan nickler arasında ayrımcılık olduğu userler  tarafından her zaman düşünülmüştür,ki bazende haklılık payı olduğu söylenebilir.Böyle bir başlık altında resimlerin yanına yapılan yorumlardan sonra böyle bir tepki gelmesi beklenen birşey olmalıydı." dedim.Yani senin ticari kar gütmek amacıyla yaptığını söylemedim zaten.Sadece kırgınlık var düzelmesi dileğiyle dedim.Emeğine saygım sonsuz zaman harcayıp yapmışsın sonuçta.Standart tiplerle paralı tiplerin yeri değişmiş olsaydı aynı yorumlar kalacaktı demişsinya, o zaman böyle bir tepki gelmezdi zaten userler tarafından.Çünkü site içinde dolaşırken, vipi ve tipi olmayan userler bunu her zaman hissediyorlar, yada hissettiriliyor, bunun suçlusu sensin demiyorum.Böyle bir konu başlığı altındaki benzetmeler de görülünce, rahatsızlıklar da bu başlık altında dile getirilmiş durumda.Bu konuyu başka bir user de açsaydı, yine aynı tepkileri alacaktı.Benim amacım burada bir şeyleri baltalamak veya bu konunun faturasını sana çıkartmak değil.Yine diyorum emeğine saygım sonsuz.

Sonuç olarak anlatmak istediğim şeyin yanlış yerlere çekilmesini istemiyorum.Sadece ortada bir kırgınlık söz konusu, kasıt yada çıkar aramıyorum ve kırgınlıkların düzelmesini diliyorum.

SAYGILARRRRR, SEVGİLERRRR, HOŞ SOHBETLERRRR...

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2007 Çar 08:38:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Moderatörlük= Yaratıcılık= Gerçekten emek bu olsa gerek.İşte en güzel örneği.

Zaman ayırmak mizah türetmek, onun üzerinde çizmek, konuya uygun yazıyı bir senarist  gibi hazırlamak.Gerçekten ağır toplardansın hürrem.:))Chat City nin sesi gibi

Emeklerine paylaşımına sağlık

DuBLeGo

DuBLeGo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2007 Çar 09:30:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
speiderist :

HurremSuItaan :
Arkadaşlar başlığma verdiğiniz destek için teşekkür ederim... Mesaj rekoruna doğru gidiyor...

Hurrem gercekten başlık rekora koşuyor. 247 mesajın 154ü silinmiş:))) Silme oranı %62 

Acaba herkezi ilgilendiren ve hayatımızın standartlarının değişmesine yol açacak sorunlarla ne zaman ilgilenecez?...

NoT=Hurrem, vip ücreti 10 YTL değil 12 YTL

speiderist ®

Aaaaaa mizahi yaklaşıyoruz eğlenin kasmayın kasmayın pls.Burası Eğlence sitesi.

Bizene yada modaratörlere ne herkezi ilgilendiren ve hayatımızın standartlarının değişmesine yol açacak sorunlardan.Onlar bizi eğlendiriyo ne güzel:).Bulmuşuz eğlence kaynağı neşe kaynağı daha ne istiyosunuzBiz bakalım eğlencemize eğlen coş hayat boş:))

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2007 Çar 12:06:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Niye bizi beğenmüyormüsunüz?

TERRAROSSA

TERRAROSSA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2007 Çar 13:02:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
speiderist :

HurremSuItaan :
Arkadaşlar başlığma verdiğiniz destek için teşekkür ederim... Mesaj rekoruna doğru gidiyor...

Hurrem gercekten başlık rekora koşuyor. 247 mesajın 154ü silinmiş:))) Silme oranı %62 

Acaba herkezi ilgilendiren ve hayatımızın standartlarının değişmesine yol açacak sorunlarla ne zaman ilgilenecez?...

NoT=Hurrem, vip ücreti 10 YTL değil 12 YTL

speiderist ®

silinen mesajlarımı görseniz daha da çok eğlenceli olacak eminimniye sildin diyorum...o mesajıda siliyoneyse speiderist çok güzel yakalamışsın 12 ytl

CC sohbet icin buraya
 <<123456789 10111213141516171819>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir