ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 10:10   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar
forum sohbet oyun basliklari
   SİZLER YOKKEN CHAT CİTY DE YAŞAYANLAR...:)
 <<12 3456789101112...19>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 16:41:13sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Hürremim £spri Anlayışına ßayılıyorum canım Yine Senden ßeklendiği Gibi Harikalar Yaratmışsın.. £meğine Sağlık Canım..

£leştiren Arkadaşlara ßi $ey Sorcam yani ßunun £ğlence İçin Hazırlanmış Olduğu ßelli Neden ßöyle ßüyüttünüz Anlamadım.. Ayrıca Kabzımallık, £vhanımı Olup £ve Katkı Sağlamak İçin Dantel Örmek, dadılık Yapmak Ayıp yada Kötü ßişeymi.. İnsan Namusuyla Ve Alnın Teriyle Çalıştıktan Sonra ßütün İşler Ve İşleri Yapan İnsanlar Değerlidir.. Relax Olalım Arkadaşlar..   Hem Orda Sosyete Olupta Karısından Dayak Yiyen ßi ßey Var ßakın O Daha Kötü Değilmi.. Zavallı Naasır ßey..

GoGoBeiMMoRtAL

GoGoBeiMMoRtAL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 16:42:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bence çok güzel olmuş.Emeğe her şeyden önce saygı...Chatcity de sınıf ayrimi yapilmamişti diyen zihniyeti de ayrica kınıyorum.Buranın amacı dışına cıkan laflar bunlar.Chatcity deki tipler gercek hayattaki insanlardan örnekler teşkil etmektedir.Tabikii aralarinda büyük farklar olucak.Düzmantık dışına çıkmadan,abartmadan,umarsız bir çocuk gibi yazmaktan herkeşi men ederim.Hürrem koptum with myself

AdvarseL

AdvarseL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 16:45:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Muhauahha gayet hoş gayet sempatik gayet funny olmuş sahsen

Sagol hurremşıl cok guzel yapmıssın cnm devamını beklıorum dicem gerek yok nasılsa yapcaksın

Teoquest

Teoquest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 16:48:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
TERROROSA forumlarda yaptıgın gibi yine yapmıssın yapacağını. Hurrem hanım gayet güzel bir başlıkla hoş bir sunum hazırlamış. Bunun altında neden mayiet arıyorsunuz anlayamadım.Hem hurrem hanıma karsı saygılı olmanızı tavsiye ederim. Hurremin açtığı forumları zevkle değerlendirdim. Kimsenin hakkına tecavüz ve saygısızlık yapmadıgı gibi hep Hoşnut ve takdire değer başlıklarla biz cc üyelerine güzel şeyler sunmuştuır. Anlaşılan bir derdiniz var Hurrem ile ve bunu açtığı forumla özeleştirilere sunuyorsunuz. hurremcim eline saglık çok güzel olmuş. istisnaları gözönünde bulundurmayınız derim  .

TERRAROSSA

TERRAROSSA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 16:56:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·Teoquest· :
TERROROSA forumlarda yaptıgın gibi yine yapmıssın yapacağını. Hurrem hanım gayet güzel bir başlıkla hoş bir sunum hazırlamış. Bunun altında neden mayiet arıyorsunuz anlayamadım.Hem hurrem hanıma karsı saygılı olmanızı tavsiye ederim. Hurremin açtığı forumları zevkle değerlendirdim. Kimsenin hakkına tecavüz ve saygısızlık yapmadıgı gibi hep Hoşnut ve takdire değer başlıklarla biz cc üyelerine güzel şeyler sunmuştuır. Anlaşılan bir derdiniz var Hurrem ile ve bunu açtığı forumla özeleştirilere sunuyorsunuz. hurremcim eline saglık çok güzel olmuş. istisnaları gözönünde bulundurmayınız derim  .

teo!

hürreme şahsi bir gıcığım olsa daha dün şunu yazmazdım sanırım...bişey söylemeden önce biraz araştırın lütfen...boş konuşmayın...hakka tecavüz yada saygısızlık yapmadım...yapsam da gereken cezayı alırım sanırım...her zaman poh pohlamak mı gerek sizlerden tepki almamak içinautumn çok güzel söylemişsin.evetçok şrefli işlerdir o bahsedilenler...ama biraz daha karma biraz daha ılımlı şeyler yazılabilirdi...madem adı ESPRİ olucak...

ipek1903

ipek1903 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 16:56:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

evet evet HÜRTEM aaaaaaaaaaaaaaaaa çooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk güzellllllllllllllllllllllllllllll

cafe 1 dökülür şimdi çok güzel çalışma diye

hiç güzel değil sınıf ayrımı var

TERRAROSSA

TERRAROSSA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 16:57:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

GoGoBeiMMoRtAL

sende kimi neyden nasıl men ediyorsan et

ccSaLTaR

ccSaLTaR resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 17:24:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Yahu forumu kirletmeyi ne kadarda seviyonuz adeta bayılıyonuz

Hürroş annem süper bi çalışma yapmış birazcık mizahsen olun *

Hürremsultan ve nefertiti nin açtığı birbirinden güzel başlıkları elimden geldikçe takip ediyorum yazılarını dikkatle okuyorum yaptıkları çalışmalara dikkatle bakıyorum bence çok güzel çalışmalar

Hürroş annem eline sağlık

Her zaman söylediğim lafımı tekrar edeyim (başkalarının gazıyla hareket etmeyin)

lovebebeto

lovebebeto resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 17:28:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sultanummm çok güzel bir sayfa hazırlamışsın

Yazıların tiplere çok uygun hazırlanmış kutlarım çok başarılısın

Hepsini okuduktan sonra ,insanın yüzünde kalıcı bir gülücük bırakabilecek bir yazı

Barbie30

Barbie30 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 17:33:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
HÜRREM ELLERİNE, EMEĞİNE SAĞLIK , BAYILDIM. KİMLER GELMİŞ KİMLER GEÇMİŞ CHATCITY DEN, BAYAĞI RENKLİ KİŞİLİKLERMİŞ.
CC sohbet icin buraya
 <<12 3456789101112...19>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir