ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

29 Nisan 2024, Pazartesi 07:21   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar
forum sohbet oyun basliklari
   SİZLER YOKKEN CHAT CİTY DE YAŞAYANLAR...:)
 <<1234 567891011121314...19>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

piagett

piagett resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 19:53:19sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

buyrun size gerçekten marjinal ve paylaşıma değer bir başlık daha ki bu başlık bir moderatör tarafından açılmış kutluyorum yürekten...

arkadaşlar hürremi hiç bir şekilde eleştirmeyin..hürrem hanım gerçekten cc için çalışıyor..belki cc satışları artabilir bu yolla..bence o maliyetsiz tipleri koymasanız daha iyiydi..iki gün önce bitti vipim , tipim..böyle şeyler gördükçe kendimden utanıyorum:)) keşke almasaydım!!!buyrun cafe1 ben açığım her türlü eleştiriye..yalnız şunu sölemek istiyorum kesinlikle emek verilmemiş..tam bir oyundan ibaret espri diyip geçmeyin herkesin kafası çalışıyor!!çocuk kandırmıyoruz burda bu arada silinen logları da geç olmadan gördüm..küfür hakaret yokken nası silebiliyorsunuz merak ettimve gayet açık bir tehtit

hürrem ve hürrem gibi düşünen beyinler!!!lütfen cc de yaş ortalaması 12-18 değil bunları ancak onlar yada o zekaya sahip olanlara yedirirsiniz

saygılar:)   yada   saygısızlıklar:)

volkybeyaw2

volkybeyaw2 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 19:55:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
piagett :

buyrun size gerçekten marjinal ve paylaşıma değer bir başlık dahaki bu başlık bir moderatör tarafından açılmışkutluyorum yürekten...

arkadaşlar hürremi hiç bir şekilde eleştirmeyin..hürrem hanım gerçekten cc için çalışıyor..belki cc satışları artabilir bu yolla..bence o maliyetsiz tipleri koymasanız daha iyiydi..iki gün önce bitti vipim , tipim..böyle şeyler gördükçe kendimden utanıyorum:)) keşke almasaydım!!!buyrun cafe1 ben açığım her türlü eleştiriye..yalnız şunu sölemek istiyorum kesinlikle emek verilmemiş..tam bir oyundan ibaretespri diyip geçmeyin herkesin kafası çalışıyor!!çocuk kandırmıyoruz burdabu arada silinen logları da geç olmadan gördüm..küfür hakaret yokken nası silebiliyorsunuz merak ettimve gayet açık bir tehtit

hürrem ve hürrem gibi düşünen beyinler!!!lütfen cc de yaş ortalaması 12-18 değilbunları ancak onlar yada o zekaya sahip olanlara yedirirsiniz

Doğru söyleyeni 9 köyden kovuyolar; bunlar da anca forumda yazı siliyolar:D

Helal olsun piama!!! Bu arada eleştirilmeyen modlarımıza saygılar efenim

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 19:59:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Ben bu başlığı eğlence amaçlı açtım... Burada tartışma ve sataşma olmasını istememek en doğal hakkım. Başlığımı kimsenin birbirine saldırdığı bir alan olarak görmek istemiyorum. Saygılar.

AcHILLeSs

AcHILLeSs resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 20:00:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
piagett :

buyrun size gerçekten marjinal ve paylaşıma değer bir başlık dahaki bu başlık bir moderatör tarafından açılmışkutluyorum yürekten...

arkadaşlar hürremi hiç bir şekilde eleştirmeyin..hürrem hanım gerçekten cc için çalışıyor..belki cc satışları artabilir bu yolla..bence o maliyetsiz tipleri koymasanız daha iyiydi..iki gün önce bitti vipim , tipim..böyle şeyler gördükçe kendimden utanıyorum:)) keşke almasaydım!!!buyrun cafe1 ben açığım her türlü eleştiriye..yalnız şunu sölemek istiyorum kesinlikle emek verilmemiş..tam bir oyundan ibaretespri diyip geçmeyin herkesin kafası çalışıyor!!çocuk kandırmıyoruz burdabu arada silinen logları da geç olmadan gördüm..küfür hakaret yokken nası silebiliyorsunuz merak ettimve gayet açık bir tehtit

hürrem ve hürrem gibi düşünen beyinler!!!lütfen cc de yaş ortalaması 12-18 değilbunları ancak onlar yada o zekaya sahip olanlara yedirirsiniz

Kankimm tebrikler emegine saglık cuk oturmuş derleryaaa

piagett

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 20:03:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

HurremSuItaan :
Ben bu başlığı eğlence amaçlı açtım... Burada tartışma ve sataşma olmasını istememek en doğal hakkım. Başlığımı kimsenin birbirine saldırdığı bir alan olarak görmek istemiyorum. Saygılar.

herhangi bir saldırım oldu mu peki?eleştiri hakkım yok mu benim bu forumda?ben de bir konu açıyorum konu saptırılıyor ama o zaman kimse müdahale etmiyor!!!ki insanların eğlence anlayışı farklıdır bana yada başkalarına eğlenceli gelmemişki belirtiyoruz neden siliniyor mesajlarımız???

ki açıklamanı bile birşeyleri sildikten sonra yapıyorsun..bu aleni bir tahriktir!!!

piagett

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 20:07:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

hürrem hanım saptırılma dediğiniz budur!!!bakınız burda konu ne kadar saptırılmış!!ama hiçbir moderatör ilgilenmemiş

https://www.chatcity.cc/forum/topic.asp?id=16680

ama sizin konu başlıklarınıza yönelik bir eleştiri olunca direkt siliniyor...

volkybeyaw2

volkybeyaw2 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 20:08:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
piagett :

HurremSuItaan :

herhangi bir saldırım oldu mu peki?eleştiri hakkım yok mu benim bu forumda?ben de bir konu açıyorum konu saptırılıyor ama o zaman kimse müdahale etmiyor!!!ki insanların eğlence anlayışı farklıdır bana yada başkalarına eğlenceli gelmemişki belirtiyoruz neden siliniyor mesajlarımız???

ki açıklamanı bile birşeyleri sildikten sonra yapıyorsun..bu aleni bir tahriktir!!!

yaw sen modmusun??? senin konun nolursa olsun onlara ne yaw!!! Bir modun saçma sapan konusunda tartışma çıkarmayalım lutfen... Moddur; saçma şeyler yapsa bile ellerine sağlık ablacım dememiz lazım... böyle alışmışlar... yapabilecek bişi yok... bu arada tekrardan saygılar.....

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 20:10:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Mesajları takip ederseniz orada bir açıklama var... Hoşunuza gitmiyorsa yazmazsınız... Ya da yazar fikrinizi söylersiniz, uzatmazsınız... ChatCity içerisinde hoşunuza ne gitmiyorsa foruma yansıtmak zorunda değilsiniz. Burada, bu başlıkta ticari çıkar olduğunu iddia edecek kadar sinsice düşünmekte neyin nesi? Ayrıca oda ayrımı yapmakta ne? Cafe 1 yada tüm odalar Chat Cit sınırları içinde değil mi? Kim nerde istiyorsa, nerde sohbet hoşuna gidiyorsa orada kalır.

burjuum

burjuum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 20:12:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
piagett :

hürrem hanım saptırılma dediğiniz budur!!!bakınız burda konu ne kadar saptırılmış!!ama hiçbir moderatör ilgilenmemiş

https://www.chatcity.cc/forum/topic.asp?id=16680

ama sizin konu başlıklarınıza yönelik bir eleştiri olunca direkt siliniyor...

bu sözüne katılıyorum cnm bizlerin actığı baslıklara yapılan  çirkin eleştrilere yorumlara konunun saptırılmasına müdahele edilmesken modların acmş olduu baslıklarda olumsuz eleştriler hemn siliniyor ee buda cc adaleti :)forumun nefertiti ve exulla gibi userlarla birebir ilgilenen,atılan özel msjlara cvp atan sorulara cvp verenn  yardım istediğinde elinden geldiği kadar yardımcı olmaya calısanmodlara ihtiyacı var diye düşünüyorum :)
Paylaşıma emek verilmiş bizede tsk etmek düşer tsk ederiss..

piagett

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 20:18:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

HurremSuItaan :
Mesajları takip ederseniz orada bir açıklama var... Hoşunuza gitmiyorsa yazmazsınız... Ya da yazar fikrinizi söylersiniz, uzatmazsınız... ChatCity içerisinde hoşunuza ne gitmiyorsa foruma yansıtmak zorunda değilsiniz. Burada, bu başlıkta ticari çıkar olduğunu iddia edecek kadar sinsice düşünmekte neyin nesi? Ayrıca oda ayrımı yapmakta ne? Cafe 1 yada tüm odalar Chat Cit sınırları içinde değil mi? Kim nerde istiyorsa, nerde sohbet hoşuna gidiyorsa orada kalır.

hürrem hanım hoşumuza gitmedi fikrimizi yazdık ama noldu silindi ilk mesajım

bunu güzel söylüyorsunuz ama icraatte tam tersihaydi hemen silelim

forumun anlamını biliyorsunuzdur!!!bi tartışma platformudur aynı zamanda

tşkler emeğine sağlık diyip geçmek zorunda değiliz dimieleştirimi yapmak benim en doğal hakkım değil midir??

ben ayırım yapmam cafe 1 tarzında sadece sabahtan beri eleştirilere tepki veren insanlar cafe1 den genel olarakçocuk değiliz dimi...

cc satışlarına gelince niye sinsilik olsun bence güzel strateji..bunun için kutluyorumniye fesatça düşünüyorsun ki??kastettiğim buydu...gerçekten zekice

CC sohbet icin buraya
 <<1234 567891011121314...19>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir