ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 02:15   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar
forum sohbet oyun basliklari
   SİZLER YOKKEN CHAT CİTY DE YAŞAYANLAR...:)
 <<12345 6789101112131415...19>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 20:18:06sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Burada siz biz farkı gözetilmiyor... İkili tartışma olmasını istemiyoruz... Sizler konuyu nerelere çektiniz? Paylaşmak istediğiniz herşeyi, uygun başlıklar altında paylaşırsınız. Güzel paylaşımlarınızı görelim... Sadece eleştiri, saldırıların olmadığı başlıklarda. Kolay gelsin.

HurremSuItaan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 20:19:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
piagett :

HurremSuItaan :
Mesajları takip ederseniz orada bir açıklama var... Hoşunuza gitmiyorsa yazmazsınız... Ya da yazar fikrinizi söylersiniz, uzatmazsınız... ChatCity içerisinde hoşunuza ne gitmiyorsa foruma yansıtmak zorunda değilsiniz. Burada, bu başlıkta ticari çıkar olduğunu iddia edecek kadar sinsice düşünmekte neyin nesi? Ayrıca oda ayrımı yapmakta ne? Cafe 1 yada tüm odalar Chat Cit sınırları içinde değil mi? Kim nerde istiyorsa, nerde sohbet hoşuna gidiyorsa orada kalır.

hürrem hanım hoşumuza gitmedi fikrimizi yazdık ama noldu silindi ilk mesajım

bunu güzel söylüyorsunuz ama icraatte tam tersihaydi hemen silelim

forumun anlamını biliyorsunuzdur!!!bi tartışma platformudur aynı zamanda

tşkler emeğine sağlık diyip geçmek zorunda değiliz dimieleştirimi yapmak benim en doğal hakkım değil midir??

ben ayırım yapmam cafe 1 tarzında sadece sabahtan beri eleştirilere tepki veren insanlar cafe1 den genel olarakçocuk değiliz dimi...

cc satışlarına gelince niye sinsilik olsun bence güzel strateji..bunun için kutluyorumniye fesatça düşünüyorsun ki??kastettiğim buydu...gerçekten zekice

Uygun başlıklar altında mesajlar ekleyerek. Tartışmak için başlıklar da var...

piagett

piagett resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 20:21:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
piagett :

hürrem hanım saptırılma dediğiniz budur!!!bakınız burda konu ne kadar saptırılmış!!ama hiçbir moderatör ilgilenmemiş

https://www.chatcity.cc/forum/topic.asp?id=16680

ama sizin konu başlıklarınıza yönelik bir eleştiri olunca direkt siliniyor...

bu arada şu soruma cevap alabilmiş değilim.. madem o kadar iyi biliyorsunuz görevinizi bunu da silin...saptırılmış konu...sadece kendi başlıklarınıza çalışmayın...

bana kolay gelcek bişey de yok ben eğleniyorum bu sitede ..size kolay gelsin

volkybeyaw2

volkybeyaw2 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 20:22:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

HurremSuItaan :
Burada siz biz farkı gözetilmiyor... İkili tartışma olmasını istemiyoruz... Sizler konuyu nerelere çektiniz? Paylaşmak istediğiniz herşeyi, uygun başlıklar altında paylaşırsınız. Güzel paylaşımlarınızı görelim... Sadece eleştiri, saldırıların olmadığı başlıklarda. Kolay gelsin.

Ahhh be para vermeden;yane bale derslerine ve parise gidemiyoz, bilmemkimingillerin oglu da degiliz... onun için paylaşamıyoruzzz:D:D:D:D kusura bakmayın hürrem hanım son olarak fikrim; reklam  yapılmış ve çoookkk saçma olmuş yaf... adam gibi yapsaydın ya şunu

piagett

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 20:23:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
HurremSuItaan :
piagett :

HurremSuItaan :
Mesajları takip ederseniz orada bir açıklama var... Hoşunuza gitmiyorsa yazmazsınız... Ya da yazar fikrinizi söylersiniz, uzatmazsınız... ChatCity içerisinde hoşunuza ne gitmiyorsa foruma yansıtmak zorunda değilsiniz. Burada, bu başlıkta ticari çıkar olduğunu iddia edecek kadar sinsice düşünmekte neyin nesi? Ayrıca oda ayrımı yapmakta ne? Cafe 1 yada tüm odalar Chat Cit sınırları içinde değil mi? Kim nerde istiyorsa, nerde sohbet hoşuna gidiyorsa orada kalır.

hürrem hanım hoşumuza gitmedi fikrimizi yazdık ama noldu silindi ilk mesajım

bunu güzel söylüyorsunuz ama icraatte tam tersihaydi hemen silelim

forumun anlamını biliyorsunuzdur!!!bi tartışma platformudur aynı zamanda

tşkler emeğine sağlık diyip geçmek zorunda değiliz dimieleştirimi yapmak benim en doğal hakkım değil midir??

ben ayırım yapmam cafe 1 tarzında sadece sabahtan beri eleştirilere tepki veren insanlar cafe1 den genel olarakçocuk değiliz dimi...

cc satışlarına gelince niye sinsilik olsun bence güzel strateji..bunun için kutluyorumniye fesatça düşünüyorsun ki??kastettiğim buydu...gerçekten zekice

Uygun başlıklar altında mesajlar ekleyerek. Tartışmak için başlıklar da var...

hürrem hanım anlaşamıyoruz sanırım:))

sadece eleştiri bulunduran mesajım burdan silindiyse tepkimi de burdan belirtebilirim..bu tepki için başka başlık aramama gerek yok..yada isterseniz ariym..

HurremSuItaan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 20:28:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
piagett :
piagett :

hürrem hanım saptırılma dediğiniz budur!!!bakınız burda konu ne kadar saptırılmış!!ama hiçbir moderatör ilgilenmemiş

bu arada şu soruma cevap alabilmiş değilim.. madem o kadar iyi biliyorsunuz görevinizi bunu da silin...saptırılmış konu...sadece kendi başlıklarınıza çalışmayın...

Tamamen saf duygularla ne olduğunu bile anlamadan yazılmış bir mesaj... Ne foruma saldırma amaçlı aldıkları nicklerden bahsediyor, ne de ikili savaş açmış, ne de birine saldırı halinde... piagett, ya da terra, ya da ablası... Siz oradaki mesajların neden silindiğini çok iyi biliyorsunuz...

CxismailXc124

CxismailXc124 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 20:31:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Hurrem abla ben boyle mesajlarının  sürmesini dilerim cok güzel olmuş fakat
piagett
bunun gibi insanlarla tatışmanı kınıyorum....

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 20:31:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Online olamadan bu başlığa bakabildim ... Ancak şimdi yazabiliyorum.

Eleştiren arkadaşlar,

bir gece uğraşıpta iyi veya kötü şöyle kendi zekanızla üreteceğiniz copy paste yapmadan neyiniz var..???

Ne kattınız bu foruma???

500 farklı nickle sanal savaşlardan zevk almak dışında bir eğlenceniz oldu mu hayatınızda???

Kişiliğiniz aynada yansıyan mı?

yoksa içinizde kaynayan mı???

Her ne olursanız olun veya hangi kimlikle olursanız olun

ama

asla maşa olmayın...

sanalda bile olmayın...

hiç düşündünüz mü o logları koyan neden sizsiniz sadece...

Neden o görev size verildi düşündünüz mü...?

Zeki olduğunuz için olmadığı kesin...

DÜŞÜNME VAKTİ... DÜŞÜNÜN...!

Neyse,

Hürremcim eline, emeğine, zekana yine sağlık...

chatcity tiplerinde ki 

o ince kişilik yansımalarını görüp

bizlerle paylaşan ve hep kendi öz verisini katan yüreğini ve sağlam duruşunu

herzaman KUTLAYACAĞIM...

HERZAMAN...

piagett

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 20:33:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
HurremSuItaan :
piagett :
piagett :

Tamamen saf duygularla ne olduğunu bile anlamadan yazılmış bir mesaj... Ne foruma saldırma amaçlı aldıkları nicklerden bahsediyor, ne de ikili savaş açmış, ne de birine saldırı halinde... piagett, ya da terra, ya da ablası... Siz oradaki mesajların neden silindiğini çok iyi biliyorsunuz...

çok güldümevet ablası halası dayısı ne farkeder..bana başlığı göstern bile volkybeyawdır..ben kendi mesajımın sorgusunu yapıyorum..ben tek bir bireyim merak etme:)sen konuyu terraya çekiyorsun.kişilerle ilgili problemlerini başkalarına yansıtmamalısın!!!ben onunla ilgili tek kelime söylemedim:)) çok küçük düşünüyorsunuz..demek ki siz ekip çalışıyorsunuz..

foruma saldırı amaçlı yapmış olsa o insan yani terra  bir şeften tşk mesajı almazdı emin olun biz yeni üye değiliz bunları geçelim

saygılar yada saygızılıklarla:)

HurremSuItaan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 20:38:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
piagett, oradaki açıklama sizin konunuza yazılan mesaj içindir... 6-7 mesajı olan biri (o da alıntı olan çoğu) sizin başlığınıza öylesine yazmış... Anlayacağınız tamamen zararsız... Bu arada Terra yı tanımam sadece bildiğim şey, nerede bir saldırı var, O orada. Yoksa kişisel bir sıkıntım olamaz, tanımıyorum çünkü.
CC sohbet icin buraya
 <<12345 6789101112131415...19>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir