ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

29 Nisan 2024, Pazartesi 08:16   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar
forum sohbet oyun basliklari
   SİZLER YOKKEN CHAT CİTY DE YAŞAYANLAR...:)
 <<1234567 891011121314151617...19>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

volkybeyaw2

volkybeyaw2 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 21:02:34sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
BecquereI :

Öncelikle Hürrem Ellerine Sağlık, 5Kilo Buftek Yemiş Kadar Güldüm:))

Sevgili Plaj2 Sakinleri; Hayırdır Bu Guruplaşma Nedir? Agresif Ve Sinir Haliyle Neler Yazdıklarınızın Farkında Değilsiniz.Bir Kişinin Gereksiz Saldırılarına Alet Olmayın .) Arkadaş Hatrına Ciğ Tavuk Yemeyin, Malum Kuş Giribi Var.Eğlenmek İçin Burdayım Diyen Arkadaşım, Şuan Eminimki Tırnaklarını Yiyorsun:))Eğlenmek İçin Burdaysan, Eğlencene Bakmalsın.Ha Benim Eğlence Anlayışım, Fitne Sokmak,Huzursuzluk Cıkarmak Diyorsan Onu Bilemem.Ozamanda Yetkili; Yapılan Bu Kirliliği Sonlandırır.Sonrada Vıy Ben Böle Demedimde, Söyle Oldu, Vıy Böyle Diye, Söylenmemek Lazım:))

Keyifli Sohbetler.

becq:)))) bişi demiyorum... büftekleri afiyetle götürdün sen nasılsa:))

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 21:02:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Arkadaşlar başlığma verdiğiniz destek için teşekkür ederim... Mesaj rekoruna doğru gidiyor...

ipek1903

ipek1903 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 21:02:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
piagett :
BecquereI :

Öncelikle Hürrem Ellerine Sağlık, 5Kilo Buftek Yemiş Kadar Güldüm:))

Sevgili Plaj2 Sakinleri; Hayırdır Bu Guruplaşma Nedir? Agresif Ve Sinir Haliyle Neler Yazdıklarınızın Farkında Değilsiniz.Bir Kişinin Gereksiz Saldırılarına Alet Olmayın .) Arkadaş Hatrına Ciğ Tavuk Yemeyin, Malum Kuş Giribi Var.Eğlenmek İçin Burdayım Diyen Arkadaşım, Şuan Eminimki Tırnaklarını Yiyorsun:))Eğlenmek İçin Burdaysan, Eğlencene Bakmalsın.Ha Benim Eğlence Anlayışım, Fitne Sokmak,Huzursuzluk Cıkarmak Diyorsan Onu Bilemem.Ozamanda Yetkili; Yapılan Bu Kirliliği Sonlandırır.Sonrada Vıy Ben Böle Demedimde, Söyle Oldu, Vıy Böyle Diye, Söylenmemek Lazım:))

Keyifli Sohbetler.

huzursuz mu oldun becqevet chatcity e giriş amacım eğlence ... ama forumda eleştirme haklım yok mu??

ben de aynı şekilde cafe 1 sakinleri görüyorum gayet  agresif bir biçimde

lynn777 yada ipek1903 de mi plaj 2 sakini??araştırmak lazımki ıynn777 tanımam bile

sölemek istediklerim anlaşılmıyor sanırım neyse bakalım keyfimizeama ben forumda saçma şeyler gördükçe de eğleniyorum

Aslıcığım olayı logu koyarak gayet güzel şekilde açıkladın

Ben plaj 2 ye 1 kaç kez gelmişimdir belki hatırlamıyorum

Eleştiriye açık olmak lazım her zaman için

Amaç elbette eğlenme kimse pc başında tırnak yemiyor

Aksine çok eğleniyoruz

volkybeyaw2

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 21:04:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

HurremSuItaan :
Arkadaşlar başlığma verdiğiniz destek için teşekkür ederim... Mesaj rekoruna doğru gidiyor...

önemli değil ne zaman ayrımcılık yaparsan ben burdayım

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 21:08:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Ne güzel bakın işte amaç eğlence idi... O halde devam... Sizi de eğlendirebildik. Hepinize bol eğlenceler benim şimdi işim var... Başka bir ana başlıkta, sizlere yeni eğlenceler çıkarayım...

ipek1903

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 21:10:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

HurremSuItaan :
Ne güzel bakın işte amaç eğlence idi... O halde devam... Sizi de eğlendirebildik. Hepinize bol eğlenceler benim şimdi işim var... Başka bir ana başlıkta, sizlere yeni eğlenceler çıkarayım...

umarım bu sefer içinde ayrım olmayan bir başlık açarsın da daha çok eğleniriz

volkybeyaw2

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 21:13:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

HurremSuItaan :

olmadı ama daha karpuz kesip, hakaret mesajlarını silecektik... aaaaa

cratty

cratty resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 21:15:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
piagett bencede başka bir moda söylemelisin çünkü şuan sevgili modumuz HürremSultanın işi var  başka başlıklarda ayrımcılık yada haksızlık yapıcak

ipek1903

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 21:17:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

cratty :
piagett bencede başka bir moda söylemelisin çünkü şuan sevgili modumuz HürremSultanın işi var  başka başlıklarda ayrımcılık yada haksızlık yapıcak

realsweety

realsweety resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 21:21:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

HurremSuItaan :

ya bi sorun söz konusuysa başlık silinebilir diye biliyorum. demekki gerçekten mesaj sayısının çokluğu söz konusu. paylaşıma değer şeyler paylaşıp sayfanın okunmadığı bi sürü konu gelip geçiyo.bundan sonra başlığı  açan değil açılan konunun  önemli olduğu bi forum görürüz umarım 

CC sohbet icin buraya
 <<1234567 891011121314151617...19>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir