ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
27 Nisan 2024, Cumartesi 12:57   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   arwenquen nin ajanlıkdan alınması söz konusu olunca....
 <<1 234567891011>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

lleneSsll

lleneSsll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 02:40:32      arwenquen nin ajanlıkdan alınması söz konusu olunca....sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Sayın  cc yönetimi görevden almış olduğunuz ajan  arwenquen size yıllarca hizmet etmiştir..çok güzel bir vefa örneği gösderip görevden aldınız..Size sesleniyorum CC yönetimi size  hizmet edeni kullaıp kullanıp  atarmısınızTek kelimeyle ben bu olayı kınıyorum NOT: yorum ve görüşleri vicdanınıza göre  yalakalık yapmadan yapın sayın cc userleri

iremsultan

iremsultan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 02:44:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Kesinlikle katılıyorum ama bide şu var belkıde arwenım görevi bırakmak istemıste olabılır..!

lleneSsll

lleneSsll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 02:51:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

hayır  noa bey görevden alındığını belirtmişdir

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 02:58:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ben konunun ne olduğunu tam bilmiyorum, neden alındı görewi elinden? Yönetim bi açıklama yapsa ona göre daha güzel şeyler yazabiliriz ama şimdilik bilmeden anca şöle bikaç şey yazabilirim...

Ben 1 yıldır cc de takılyorum,yarım yıldır az giriyorum içine sadece anasayfada takılyorum ama ondan önce girdiğim zamanlarda arwen ile ilgili kimse şikayetçi filan değildi  hiç ona kötü bişey söleyende duymadım,,,2. yarım yılımda forumda takıldığım dönemlerde :) gene onunla ilgili şikayet başlığı filan açıldığını göremedim,yada yaptığı bi olayın foruma koyulduğunu,belki şef olur hesabına yakın gördüğüm ajanlardan biriydi...

Bianda böle görewi elinden alındığını duyunca şaşrdım  Tabi kendi isteği ile bırakmadıysa...

Elf Prensesi sen üzülme yaa, senin hatan olmadan onlar yaptıysa bişey sen rahat ol takma...

NOT;Aslında Arwen insanların Kraliçesi(queen) oldu,, gerçekte Elf lerin kraliçesi olabilrdi ama Aragorn için ölümlülüğü seçtiği için we insanların Kralı Aragorn ile ewlendiği için insanların Kraliçesi(queen) oldu,, TIKLA

Ben olsam Elf liği insanlığa tercih etmezdim,, ama bu film,, elflerin özelliğini bırakıp insan olmak saçma bence :) ...

insanlara güwen olmaz çünkü... :)

saygılar hoş sohbetler naon...

OZKOOOO

OZKOOOO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 03:13:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Arwenqueen iyi niyetli esnek olduğu için mi Site içerisinde ajanlık görevini küfür edenlere karşı  kullandığı için mi nicke değilde kişiye ceza verdiği için miUserlara hakaret etmediği için miherkese  yardım ettiği için miyıldız döneminde ve rozet aldığı dönemde devamlı online olduğu için miBirçok küfürbazın nefretini kazandığı için mi Hakkında  Herhangi bir skandal çıkmadığı için mi Sansasyon yaratmadığı için mi Dürüst olduğu için miEş Dost ajanı Olmadığı için miYöneticiler hakkında  yorum yaptırmadığı ve yapmadığı için miBu siteye hayatının(zamanının) büyük kısımını verdiği için mi 

Böyle Mükafatlandırıldı! Yazık Verilen emeğe Sadakata  yazık!

iremsultan

iremsultan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 03:13:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Durup dururken olmuş olamaz bence Arwenım takma kafana hayatım olsun sen ajan degılkende cok tatlısın..!

xukdex

xukdex resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 03:33:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
OZKOOOO :

Arwenqueen iyi niyetli esnek olduğu için mi Site içerisinde ajanlık görevini küfür edenlere karşı  kullandığı için mi nicke değilde kişiye ceza verdiği için miUserlara hakaret etmediği için miherkese  yardım ettiği için miyıldız döneminde ve rozet aldığı dönemde devamlı online olduğu için miBirçok küfürbazın nefretini kazandığı için mi Hakkında  Herhangi bir skandal çıkmadığı için mi Sansasyon yaratmadığı için mi Dürüst olduğu için miEş Dost ajanı Olmadığı için miYöneticiler hakkında  yorum yaptırmadığı ve yapmadığı için miBu siteye hayatının(zamanının) büyük kısımını verdiği için mi 

Özkan tebrik ederim seni.

Verilen bir emek ve bu emeklerin yok sayılışı, arwenin görev anlayışı bu kadar güzel anlatılabilirdi ancak...

her bir kelimesine katılıyorum özkan...

XxconcongirIxX

XxconcongirIxX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 05:24:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
OZKOOOO :

BUNUN ÜSTÜNE SÖYLENİCEK BİŞEY YOK SAOL OZKOM BİZE DİCEK BİŞE BIRAKMAMIŞSIN

kuzenimm

kuzenimm resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 05:44:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Kim ne derse desin ben sevindim haksız yere verdiği cezalardan sıkılmıştım ne küfür ne hakaret etmedim yinede konuşmamı engellemek için ceza verdi bana sus diyemiyo insan gibide konuşuyoruz neden ceza veriyo bumu adalet. ohhhh canıma deysin iyi olmuş

an658ke

an658ke resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 08:39:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ARWEN SULTAN BOŞVER

BENCE SENİN GİBİ BİR PIRLANTAYA USERLİK DAHA ÇOK YAKIŞACAK

ALTIN YEREDE DÜŞSE ALTINDIR

SEN GEL ANKDENİZİN SULTANI OL BAŞIMIZIN ÜSTÜNDE YERİN VAR

CC sohbet icin buraya
 <<1 234567891011>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir