ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
12 Mayıs 2024, Pazar 19:50   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   ***KIRILDIM AŞKA AMA ONUN HABERİ YOK***
 <<123456789101112 131415>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xJULIETx

xJULIETx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.May.2008 Pzt 00:54:20sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Seni Özledim

Sabah oluyor...

Güneş ilk ışıklarını saçıyor geceyi yırtarak...

Martıların sesini duyuyorum....

Uyuyamadım...hem de hiç ...

Özledim seni....

Sen görmeden geldim bu akşam sana...o kadar sessizdim ki... saklana saklana seyrettim seni gölgelerde...

Usulca öptüm seni dayanamayıp...

İçimden de herşeyin iyi olmasını istediğimi söyledim sana,

Seni uyandırmamak için sessizce sabahın ışıklarıyla da geri döndüm sen uyanmadan önce..

Kalbimi sende bırakarak...

SEVGİ YAĞMURUNDAN YÜREĞİNE BİR DAMLA DÜŞÜRMEYİ BİLENLERE

xJULIETx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.May.2008 Pzt 03:00:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Her insan öldürür sevdiğini

Her insan öldürür gene de sevdiğini Bu böyle bilinsin herkes tarafından,
Kiminin ters bakışından gelir ölüm, Kiminin iltifatından,
Korkağın öpücüğünden, Cesurun kılıcından!

Kimisi aşkını gençlikte öldürür,
Yaşını başını almışken kimi;
Biri Şehvet in elleriyle boğazlar, Birinin altındır elleri,
Yumuşak kalpli bıçak kullanır Çünkü ceset soğur hemen.

Kimi pek az sever, kimi derinden, Biri müşteridir, diğeri satıcı;
Kimi vardır, gözyaşlarıyla bitirir işi, Kiminden ne bir ah, ne bir figan:
Çünkü her insan öldürür sevdiğini,
Gene de ölmez insan...

Oscar Wilde

SEVGİ YAĞMURUNDAN YÜREĞİNE BİR DAMLA

DÜŞÜRMEYİ BİLENLERE

xJULIETx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.May.2008 Çar 01:31:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

İmkansızdı ve ben biliyordum

İlk gördüğüm anda sevmiştim onu ve anlamıştım imkansız olduğunu ama gönül işte ne dediysem bir fayda etmedi... oda beni seviyormuş.. Sevgili olduk bir süre sonra çok güzeldi. ama o bir hata yaptı bana ihanet etti. Aşk her şeyi affeder ya affettim onu. Aylar geçti hiç olmadığım kadar mutluydum onunla. o benim her şeyimdi yasama sebebimdi bir tanemdi.o kadar güzel günlerimiz geçmişti ki onunla, gölge düştü mutluluğumuza...
Ben onun için ondan vazgeçtim ne kadar sevsem de dayanmaya alışmaya çalıştım onsuzluğa zor olsa bile ama beceremedim. Tam unutmaya başladım derken tekrar çıktı karsıma. dayanamadım o duman gözlerine, kabuk bağlamış yaramı kanattı ve anladım ben onu seviyorum sadece onu.

Gitmeye karar verdim;

Nasıl olduğunu anlayamadığım bir anda hayat onu bana geri verdi. O kadar mutlu o kadar mutluydum ki sevdiğim yanımdaydı. duman gözlüm bana geri gelmişti. hayatımın anlamı yanımdaydı derken çekip gitti..Bana, seni unutmadım seni çok seviyorum dedi ve gitti. Sabahlara kadar ağladım, ölü gibi dolaştım.. Onsuz yapamazdım, onu nasıl sevdiğimi söyledim, ama bir fayda etmedi. Birbirimizi deli gibi severken bu neydi tanrım. Ayrıldık, hala canım yanıyor. araya öyle bir engel girmiş ki ne kadar birbirimizi seversek sevelim ASLA BİRLİKTE OLAMAYCAĞIZ! o beni hiç olmayacak bir sebepten dolayı bırakıp gitti. Bense, sadece onun mutluluğu için GİDECEĞİM ve onu SONSUZA KADAR SEVECEĞİM ....

JoeBIack

JoeBIack resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.May.2008 Çar 02:31:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·xJULIETx· :

İmkansızdı ve ben biliyordum

İlk gördüğüm anda sevmiştim onu ve anlamıştım imkansız olduğunu ama gönül işte ne dediysem bir fayda etmedi... oda beni seviyormuş.. Sevgili olduk bir süre sonra çok güzeldi. ama o bir hata yaptı bana ihanet etti. Aşk her şeyi affeder ya affettim onu. Aylar geçti hiç olmadığım kadar mutluydum onunla. o benim her şeyimdi yasama sebebimdi bir tanemdi.o kadar güzel günlerimiz geçmişti ki onunla, gölge düştü mutluluğumuza...
Ben onun için ondan vazgeçtim ne kadar sevsem de dayanmaya alışmaya çalıştım onsuzluğa zor olsa bile ama beceremedim. Tam unutmaya başladım derken tekrar çıktı karsıma. dayanamadım o duman gözlerine, kabuk bağlamış yaramı kanattı ve anladım ben onu seviyorum sadece onu.

Gitmeye karar verdim;

Nasıl olduğunu anlayamadığım bir anda hayat onu bana geri verdi. O kadar mutlu o kadar mutluydum ki sevdiğim yanımdaydı. duman gözlüm bana geri gelmişti. hayatımın anlamı yanımdaydı derken çekip gitti..Bana, seni unutmadım seni çok seviyorum dedi ve gitti. Sabahlara kadar ağladım, ölü gibi dolaştım.. Onsuz yapamazdım, onu nasıl sevdiğimi söyledim, ama bir fayda etmedi. Birbirimizi deli gibi severken bu neydi tanrım. Ayrıldık, hala canım yanıyor. araya öyle bir engel girmiş ki ne kadar birbirimizi seversek sevelim ASLA BİRLİKTE OLAMAYCAĞIZ! o beni hiç olmayacak bir sebepten dolayı bırakıp gitti. Bense, sadece onun mutluluğu için GİDECEĞİM ve onu SONSUZA KADAR SEVECEĞİM ....

Harikaa yaaaa Yüreğine SAğlık

xJULIETx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.May.2008 Çar 05:55:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·JoeBIack·

Teşekkürlerr.. Seninde gözlerine, yüreğine  sağlık..

Sevgilerr..

xJULIETx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.May.2008 Çar 06:15:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Düşlerimizde Kaldı Sevdamız

Gök yüzü zifiri karanlıkken , pembe bir dünyada el ele bu sevdanın içineydik dünyada el ele bu sevdanın içindeydik biz seninle ve hep birlikte olmaktı temennimiz. Pembe düşlerimiz vardı, içinde sadece ikimizin bulunduğu. Bu kısacık aşkımızda en güzel akşamları en güzel sevinçleri paylaştık. Sevmeyi öğretin sen bana. Yüzün gülerken, içinde mutlu olabileceğini öğrettin sen bana. Yüzün gülerken, içinde mutlu olabileceğini öğrettin. Yaşamanın seninle güzel olduğunu gösterdin.

Sevdim ben seni , kimsenin sevemeyeceği , can verip kan dahi olamayacak kadar çok. Uykularımızı paylaştık. Bir gece değil gecelerce uykusuz kaldık sevdamız için. Ben seni düşledim hep ışıl ışıl gözlerinle yanımda. Dünyalara sığmayacak aşkımızı küçük yüreklerimize sığdırdık. Ayrı geçen dünümüze yaşanmamış saydık. Hep birlikte olmalıydık biz , öyle güzel oluyordu hayat. Sözler verdik birbirimize , tutamayacağımızı bile bile. Bir sen söz vermedin sigarayı bırakamayacağına. Oysa her eline alışında yüreğim hançerlendi benim. Çiçeğimdin sen , incinirsin boynun bükülür diye dokunmaya dahi kıyamazken ben , o seni zehirliyordu. Bir bunu anlatamadım sana.

Ayırmaya kalktılar bizi.kimse benim yüreğimi yakan sevdamı düşünmedi. Sensiz hayat yoktu, söz vermiştim sevdama , daha önemlisi sana. Yaşayamazdım , ikimizi içime gömüp seni bırakamazdım. Aldırış etmedim kimseye , ayrılmadım senden. Çünkü yaşarsam , senin için yaşarsam ,sevdam için yaşayacaktım.

Ama sonra sen beni istemedin bana sevdamın taşıyamayacağı şeyler söyledin. Yüreğimi hançerledin. Benim kadar düşünüp “sevdiğim ne yapar?” demedin. Şimdi ise ayrıldığın ikinci yılında kara sevda oldu aşkımız. Sen beni unutmadın, benim seni unutma gibi bir çabam olmadı zaten .

Ama birlikte olmamız için çaba sarf etmemiz , dünyayı hiçe saymamız , boşuna. Düşlerimizde kaldı bizim sevdamız. Sözümüzü tutamadık. Sevdamız ve birbirimiz için yaşamadık.

Şimdi ikimizde başkaları için yaşıyoruz , sevdamız da sadece içimizde yaşıyor.
Ben sana söz vermiştim , sevdamla ve seninle yaşayacağıma. Sen kendin çıktın hayatımdan. Sevdam hala yaşıyor. Bir gün üzerimde çimenler bitiğinde yine yaşıyor olacak sevdam. Beni öldürdüğün gibi onu öldüremedin. Sevdayı öldürmek kolay değil. Hiç öldüremezsin ki zaten ..

keremcem46

keremcem46 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.May.2008 Çar 13:22:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
                                     GÖZLERİN CEHENNEM ATEŞİ

Gözlerim cehennem ateşi... Dudaklarım mühürlenmiş , Ellerim titriyor..
Yüreğim kızgın demirlerle dağlandı,
Yokluğunun bedeli çok ağır sevgilim.
Sevinçlerim, hayallerim, umutlarım,
Renkli dünyam elveda... Elveda yaşamak...
Yaşamın anlamı elveda. Kimse farkında değil yokluğunun.
Sensiz ne hallerde olduğumu kimse bilmiyor.
Anlamıyor yitip giden bir aşkın kederini.
Düne kadar en yücesini yaşadım mutluluğun,
Ayaklarımın altından kayıp gidiyordu toprak,
Denizlerin ovaların üstünde uçuyordum.
Güneş kadar yakındı bana aşk.

Güneş kadar sıcak ve parlak.
Bıraktın birdenbire, kanatlarım kesildi.
Hızla çakıldım yere, boşluğun içindeyim,
Şimdi hiçbir şeyim.
Oysa dünyanın en zenginiydim.
Bütün çiçekler bizim için açardı,
Bizim için ballanırdı meyveler
Ekinler bizim için bereketli,
Sular bizim için çağlardı.

Şimdi toz duman içinde kızgın bir çöldeyim.
Yönümü yolumu şaşırdım.
Sam rüzgarlarına bıraktım gövdemi, Sürüklenmekteyim.
Sen bensiz nasılsın, bilmiyorum.
Düne kadar gözlerinden aşkı içtiğim,
Dudaklarında yüreğimi erittiğim
Uğruna bıçaklar çekip dünyaya meydan okuduğum
Ey sevgili nerdesin?
Kimlesin?.. Kimlerlesin?..

alıntı

keremcem46

keremcem46 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.May.2008 Çar 13:23:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
                                                           KİM GÖLGESİNDEN KAÇABİLİR Kİ

Kim gölgesinden kaçabilir ki?

Geçtiğimiz yollarda kaybettiklerimizin
bize en büyük kötülüğü kendilerini tekrar, tekrar hatırlatmalarıdır.
Bir kere kaybetmekle kurtulamadığımız şeylerdir.
Yoklukları hayatımızdaki varlıkları haline gelir.

Hep ama hep hatırlarız.
Ne biçim kaybetmektir bu?
Kim gölgesinden kaçabilir ki?
Bazen duygularımız bizden erken yaşlanır
ve bizden hayatın geri kalanını alır.
Hayatın, kendini anlayanları cezalandırmasıdır bu...
Durup, durup ardına bakan kadınlar vardır.

Geçmişi düşünmekten şimdiyi yaşayamazlar.
Her şeyi didikleyip duran mazisinin gölgesinden,
anılarının yükünden bir türlü kurtulamayan
gözleri ufuk yorgunu kadınlar.
Güçlü, köklü bir biçimde
yeni arkadaş edinecek yaşları geride bıraktıysan eğer,

hasar görmüş eski arkadaşlıkları onaracak çağı da geride bırakmış oluyorsun.
Zaman ilerledikçe birçok şey, daha zor olmaya baslar.
Beklentisi yüksek olan kadınların yalnızlığı daha koyu oluyor.

Büyük lafların gölgesinde geçen hayatlar,
bir daha iflah olmuyor, geçip gittiğiyle kalıyor.
Zaman, aşk...... her şey!
Ayrılıkları ayrıntılar acıtır.

xJULIETx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.May.2008 Per 06:19:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Elveda Aşkım

Sen gittin.. Bir zifiri karanlık, bir zindan yalnızlığı, ağır bir boşluk bıraktın geride. Gittin ve dönmeyeceksin bir daha. Haklısın gidişinde, bu aşkı bitirmekte haklısın. Tek söz söyleyemedim. Yüzüne bakamadım. Karşında ağlamadım. Eridim, tükendim, bittim. Sonsuzlukta bir insan nasıl olur.. sesi soluğu nasıl duyulur?

Elveda aşkım.. Elveda sevgilim. Sen kendini hiç böyle gereksiz, böyle değersiz, böyle yapayalnız hissettin mi? Ayrılık ölüm kadar acı ve soğuk.Aynalara bakıyorum. Aynada gördüğüm ben değilim. Gözlerim cehennem ateşi.. dudaklarım mühürlenmiş. Ellerim titriyor. Yüreğim kızgın demirlerle dağlandı. Yokluğunun bedeli çok ağır sevgilim.

Sevinçlerim, hayallerim, umutlarım, renkli dünyam elveda.. Elveda yaşamak.. Yaşamın anlamı elveda. Kimse farkında değil yokluğunun. Sensiz ne hallerde olduğumu kimse bilmiyor. Anlamıyor yitip giden bir aşkın kederini.

Düne kadar en yücesini yaşadım mutluluğun, ayaklarımın altından kayıp gidiyordu toprak, denizlerin ovaların üstünde uçuyordum. Güneş kadar yakındı bana aşk. Güneş kadar sıcak ve parlak. Bıraktın birdenbire, kanatlarım kesildi. Hızla çakıldım yere, boşluğun içindeyim, şimdi hiçbir şeyim.Oysa dünyanın en zenginiydim. Bütün çiçekler bizim için açardı, bizim için ballanırdı meyveler, ekinler bizim için bereketli, sular bizim için çağlardı. Şimdi toz duman içinde kızgın bir çöldeyim. Yönümü yolumu şaşırdım. Sam rüzgarlarına bıraktım gövdemi, sürüklenmekteyim.

Sen bensiz nasılsın, bilmiyorum. Rahat mısın, mutlu musun, bu kadar çabuk beni unutur musun?.. Nasıl birden mazi olursun?

Düne kadar gözlerinden aşkı içtiğim, dudaklarında yüreğimi erittiğim, uğruna bıçaklar çekip dünyaya meydan okuduğum ey sevgili nerdesin? Kimlesin?.. kimlerlesin?.. Kimlerle gönül eğlersin? Ben burada, terk edip gittiğin yerdeyim.

Elveda aşkım.. Elveda birtanem.. Elveda sevgilim! Elveda sana..

xcasyx

xcasyx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.May.2008 Per 12:31:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

CC sohbet icin buraya
 <<123456789101112 131415>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir