ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
11 Mayıs 2024, Cumartesi 14:40   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   ***KIRILDIM AŞKA AMA ONUN HABERİ YOK***
 <<123456789 101112131415>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

keremcem46

keremcem46 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Nis.2008 Çar 08:52:28sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Bir gün...

Bir günüm daha olsaydı
Yaşamak için...
Herşeyimi verirdim
verebilseydim...

Bir gün
Bir gün daha kalabilseydim yanında...
Herşeyimi verirdim
Seçebilseydim...

Sadece 1 gün istedim
Daha fazlası değil
Uyanma, kalkma, gitme yanımdan
Bugün son günüm
Doya doya bakayım sana derdim...

Bir gün,
Sadece 1 gün
Çok fazla değil ki

Hadi son bikez sarıl bana

Bak bu benim son günüm...

Birgün, sadece 1 günüm olsaydı

Yaşayabilmek icin

Herşeyimi verirdim
Yanında uyuyabilmek için...

1 gün
Sadece 1 gün verin bana

Sonra dönerim karanlığa

Çok değil 1, sadece son 1 gün

Yaşamak için bana....

keremcem46

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Nis.2008 Çar 13:17:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
[Resim]

keremcem46

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Nis.2008 Çar 13:17:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
[Resim]

ccbLuEwAyscc

ccbLuEwAyscc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Nis.2008 Çar 17:16:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Umutlarımın çığlığı hapsolmuş karanlığıma
Sensizlik fısıltı olmuş yüreğime
Kimseye anlatamam derdimi
Haykırışlarım yok olmuş çaresizliğimde
Hüzünler doldurur olmuş ümitlerimi
Beni ağlamaya hükmetmiş bu dört duvar
Arayışlarım çıkarsız
Sokaklarım artık boş
Ruhum bedenimi bile bedenimi taşıyamaz olmuş
Yalnızlığım nefesimi boğar olmuş bu sessizlikte

Ölümün ne olduğunu bilmeden onu arzuluyorum
Nedendir bilemiyorum..

kopyakalp

kopyakalp resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Nis.2008 Çar 18:29:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

keremcem46

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.May.2008 Per 08:37:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
[Resim]

xJULIETx

xJULIETx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.May.2008 Cum 06:30:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Ben İsterdim Ki…!

Ben isterdimki ellerin ellerimde, gözlerin kalbimde, sevgin yüreğimde olsun.

Ağzından dökülecek sevgi dolu sözler, ellerindeki o sıcaklık, kalbindeki o aşkının benim olmasını isterdim.

Seninle el ele yürümek, imkansız yolları beraber aşmak isterdim.
Gözlerinin sadece benim olmasını,seninle beraberken her şeyi unutmayı kısacası senin olmak isterdim.

Derdinin derdim,mutluluğunun mutluluğum olmasını,her gözyaşı döktüğünde ellerimle gözyaşlarırnı silmek ve her güldüğünde sana eşlik etmek isterdim.

Geceleri uykuya dalmadan önce seni düşünmek ve sabahları aşkınla uyanmak isterdim.
Günlerimi seninle geçirmek,sevdiğin şarkıda seninle dans etmek ve seni seviyorum demek isterdim.

Bütün aşkımla sana akmak,seninle iken heyacanlanmak ve aşk denilen şeyi seninle yaşamak isterdim...

SEVGİ YAĞMURUNDAN YÜREĞİNE BİR DAMLA

DÜŞÜRMEYİ BİLENLERE

Jelin

Jelin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.May.2008 Cum 08:41:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

İşte Öyle Bişey<

Hani bir yağmur yağar ya bazen…

(Birden uzun zamandır haber alamadığınız ve ne yaptığını bilmediğiniz eski sevgiliniz gelir aklınıza.)

Hani gök gürler ya arkasından…

(Arayıp aramamayı düşünürsünüz önce. İçinizden bir ses “ara” demektedir ve o sesi dinlersiniz. Telefon ellerinizdedir, numaralarsa aklınızda. Dokunursunuz tuşlara.)

Hani şimşekler çakar peşinden…
(O da çok sevinmiştir sesinizi duyduğuna. “Nasılsın?” diye sorarsınız ama aslında merak ettiğiniz şey “Bensiz nasılsın?” dır.)

İşte öyle birşey…

Seni düşündüm dün akşam yine
Sonsuz bir umut doldu içime
Bir de kendimi düşündüm sonra
Bir garip duygu çöktü omzuma

Hani ıssız bir yoldan geçerken…
(Duyduğunuz ses öyle tanıdıktır ki, güven ve huzur verir size. Birlikte yaşadığınız anlar birer birer aklınıza gelir, yaşadığınız anılar gözünüzün önünden teker teker geçer.)

Hani bir korku duyar da insan…
(Ses tonundan birşeyler anlamaya çalışırsınız. En ufak bir titremeyi, en ufak bir heyecan kırıntısını kendinize yorarsınız. “Demek o da etkileniyor” dersiniz. Ya da tam tersi… Sesindeki soğukluk ile karşılaşmaktan korkarsınız. O soğukluk, içinde size dair hiçbir şey kalmadığını gösterecektir ve bununla yüzleşmeye henüz hazır değilsinizdir.)

Hani bir şarkı söyler içinden…
(Söylemek istediğiniz öyle çok şey vardır ki. Örneğin “Özledim…” demek istersiniz ama dudaklarınızdan bir türlü dökülmez bu kelime. Aynı şekilde düşünmediğini görme ihtimali tedirgin eder sizi.)

İşte öyle birşey…

Hani eski bir resme bakarken…
(Sahi neden ayrılmıştınız? Neydi bu aşkı bitiren şey? O an çok da anlamsız gelir aklınıza gelen nedenler. Belki basit bir kavga, belki bir kıskançlık. Belki de bir ihanet. Ama hiçbir şeyin önemi yoktur artık. O telefonun diğer ucundadır ve aklınızda sadece onunla mutlu olduğunuz anlar vardır.)

Hani yılları sayar da insan…
(Ayrılma anı ve sonrası gelir aklınıza. Umudunuzun yok olduğu ve geceler boyu ağladığınız günler. Hani zaman geçmek bilmezdi ve hani siz umutsuzca ölmeyi beklerdiniz ya.)

Hani gözleri dolar ya birden…
(Gözyaşlarınız, göz pınarlarınıza akın eder. Ağlamamak için zor tutarsınız kendinizi. “Neden?” demek istersiniz. “Neden bitti?” … Yutkunursunuz, tek kelime edemezsiniz. Dudaklarınızı ısırır, içinize akıtırsınız göz yaşlarınızı çaresiz. O an içinde bulunduğunuz zor durumu anlamasını istemezsiniz.)

İşte öyle birşey…

Seni düşündüm dün akşam yine
Sonsuz bir huzur doldu kalbime
Bir de kendimi düşündüm sonra
Bir garip duygu çöktü omzuma

Hani yıldızlar yanıp sönerken…
(Gökyüzü ışıl ışıldı aşık olduğunuz geceler ve sizin gökyüzündeki tek yıldızınızdı o bir zamanlar. Her parlayan yıldıza onun adını verirmiştiniz.)

Hani bir yıldız kayar da insan…
(Her kayan yıldızda ona dair dilekler tuttuğunuz gelir aklınıza. Başınızı kaldırır gök yüzüne bakarsınız; tek bir yıldız dahi yoktur. Ve artık sonsuza kadar o yıldızsız gecelerde yaşamaya mahkumsunuzdur.)

Hani bir telaş duyar ya birden…
( “Ne yapıyorum ben?” diye kızarsınız kendinize. “Kendine iyi bak” deyip kapatırsınız telefonu ve yine yalnız kalırsınız. Bir garip duygu çöker omuzlarınıza… Gözleriniz geceye yenik düşer ve kapanır.)

İşte öyle birşey…
Sabah uyanırsınız ve sorarsınız kendinize “Neydi bu?” … Cevabı yoktur. Çünkü “İşte öyle bir şey” dir bu yaşadığınız… Sadece bir kaç dakikalık bir süre içinde yaşadığınız ve belki de bir daha asla yaşayamayacağınız bir şey..

keremcem46

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.May.2008 Cum 08:46:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

DÖNME SAKIN!!!!

Aşkım yetmedi sana..Yetinmek nedir hiç bilmezdin zaten..Ama benim sunduğum aşk yetinmen gerekenden çok daha fazlasını vaat etmişti sana..Benim gibi sevmeye biliyorum yüreğin yetmedi…

.....Baştan evet daha en baştan biliyordum bir gün itilip unutulan ne varsa beni onlara katacağını..Kavgam,mücadelem seni anlık sevmelerle yaşatmak içindi..Hiçbir zaman sonsuza dek benim olmayacağını biliyordum..Asla bu beklentiyle sevmedim seni..Sevdim evet..Ve bir gün hiçbir şey söylemeden çekip de gideceğini bile bile..Kalman,beni,benim seni sevdiğim kadar sevmen gerekmedi hiç..Hiçbir şey için bana söz vermen gerekmedi..Adı üstündeydi işte..Karşılıksızdı..Gerçek aşktı..Varlığını oluşturan hiçbir zerre beni anlamadı..Belki de anladı da ya ben sana fazla geldim yada sende bir şeyler eksik kaldı..

.....Biliyor musun?Her elimi uzattığımda boşluktu tuttuğum..Her dokunmak isteyişimde hiçbir şeydi bulduğum..Her yemin edişimde bozmak oldu sonum..Savruldum..Ettiğim dualar kadar yoktun..Her sana bakışımda gözlerin öyle derin uçurumlara attı ki beni düşüp ölmekten değil her düştüğümde ölememekten yoruldum..Hiç isyan etmedim kadere..Hiç kimseyi sorumlu tutmadım..Hiç beddua etmedim sana ve hiç lanet okumadım aşkına..Hiç ağlamadım ardından bakarken..Hiç uykularım bölünmedi..Yaşamaya hiç ara vermedim ve hiçbir vakit düşünmedim ölümü..Yaşamalı ve yaşadıkça seni sevmeliydim..Çünkü biliyordum..Aşkın benimle birlikte gelmeyecekti mezara..Öteki dünyada kavuşamayacaktık..Burada sevemediysen beni orada da sevemeyecektin..İki dünyada da yokluğunu çekmek fazlaydı kahrolurcasına seven gönlüme..

.....Ben böyleyim işte..Böyle büyük sevdim seni..Söylesene kim sevdi seni bu kadar körü körüne..Bu kadar beklentisiz..Bir varlığı seviyor olmak kolaydı her zaman..Bense yokluğunu sevdim senin..Kolay olan varlığını değil,zor olan yokluğunu sevdim..Dönmen için değil..Hiç dönmeyeceğini bilerek…Sevmen için değil,hiç sevmeyeceğini bilerek,koskocaman bir sensizliği içimdeki her bir hücreye itinayla yerleştirerek,gittiğin yollara mutluluk duaları serperek,beklemeden,ağlamadan,dönmen için yalvarmadan,ölmeden,yaşaya yaşaya ve acımı sindirerek sevdim..
.....Dönme sakın!

нαyαт кızgıи вoğα вєи кıямızı pєLєяiи

Jelin

Jelin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.May.2008 Cum 08:52:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Kaçıncı kırıklığıydı bu kalbimin bilmiyordum bile ...Bildiğim tek şey hayatın içinde kırık kalpler klübü kuracak kadar çok olduğumuzdu.Kırılmıştık ama bundan ne aşkın ne de O nun haberi vardı...Gidişler gelişler ağlamalar ve yakarışlar hepsini olağan süreçte yaşıyor da insan, bu kalp kırıklıklarının süresi bilinmiyor...Önce sarıyorsun sarmalıyorsun kendin bile dokunamadığın acından elleri uzak tutuyorsun da tam diyorsun tamam şu dala tutunayım ama ne oluyor dal kırılı veriyor...Gene diyorsun hata bende o dalın bağlı olduğu yere dikkat etmedim gene hata bende diyorsun...

Oysaki tek istediğin sakladığın acılarını bilmese de sana yarenlik edecek birisi olmasıydı...Ama olmadı...Kırıldın bir kez daha aşka ve bencede biz kırılmak için gelenlerdeniz bu dünyaya...

Al nefesini içine öyle bir tutki tüm yaralarına yetecek kadar oksijen olsun içinde...Gene kendi tamiratına başlarken görülmez tabelanı as bağrına ...

BENİM ANLATILMAZ KALP KIRIKLIKLARIM VAR

JELİN

CC sohbet icin buraya
 <<123456789 101112131415>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir