ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

27 Nisan 2024, Cumartesi 01:08   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   infumum
 <<123456 78910111213141516...32>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xCadiKisKedix

xCadiKisKedix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Şub.2006 Pzr 11:21:44sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

dayumm cay mi iciodu ben ayran sefio zannediodum bea bide yigen olucas bak $u i$e

rasqutin

rasqutin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Şub.2006 Pzr 16:11:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

infumum sen süper bir şeysin hocam her eve lazım... seni ya japonlar yada caponlar yaptıinfuuu kulağına bişey diyimmi...() anladın sen anladınbu adamın neyini eleştireyim benperfect...eksik olma

XxconcongirlxX

XxconcongirlxX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Şub.2006 Pzr 19:22:56sohbet oyun linki
Rudex :

Concon biz neysek oyuz. mademki buraya söz hakkı tanınmış dilediğimizi yazıyoruz en azından kırıcı olmadan hatırlar infumum alışverişe ilk geldiği günleri kanka kanka peşimizde gezerdi gezdirirdi sağolsun msn almalar telefon vermeler beklerim demeler o an için dosttu bize ama ajan olunca bir kişi değişiyosa kendi çapında havalara giriyosa bizim öyle dostumuz zaten olamaz sildik hehehehe

ya malesef katılmıorum !!! ben ınfumda pek bı degısıklık gormuorum !!!! bı problemım bı sorunum oldugunda ılk konusucagım ınsandır kendısı

Qxygenee

Qxygenee resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Şub.2006 Pzr 19:51:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
infu sana gıcık oluyorum.. aşırı sinir bir adamsın sen :D arkadaş listene bile ekleme zaten sen beni :D  senin gibi adam gibi adam parpakla gösterilecek kadar az tüm sevgin ve güselliginle kal...

furkans30

furkans30 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Şub.2006 Pzr 20:02:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Merhabalar ben ccde daha çok yeni olmama rağrem diger ajanlar kadar görevini eniyi şekilde yaptıgına inanıyorum ve bunu ğözlemledim sana görevinde başarılar diler saygılarımı sunuyorum bu arada karpuzu bensiz yemeyin yanlız:)))

cc03

cc03 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Şub.2006 Pzr 20:16:32sohbet oyun linki
Bunca insanın ve dolayısıyla bunca farklı görüşün yeraldığı bir ortamda, bu kadar çok insandan böyle güzel yorumlar alabilmen gerçekten büyük başarı. Ayrıca kendini çekinmeden, özgüvenle bu şekilde yoruma/eleştiriye açabilmen de yine sana yakışan bir güzellik olmuş. Tüm bu mesajları okurken, yaptığımız seçimin doğruluğunu bir kez daha görmekten ayrı bir gurur duydum. (Az buçuk da kendime pay çıkarayım bari, hehe )

ByaToM

ByaToM resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Şub.2006 Pzr 20:37:28sohbet oyun linki
Ulaaa Herkes bişe demiş infu sen bana ters geliyon yafs. ne zaman küfür etmsem karşıma sen çıkıyon:D insan bi sorar niye ettin neden ettin. demi ama :d ama olsun.. iyi ajansın genede

arwenqueen

arwenqueen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 03:46:58sohbet oyun linki
İnfuşum son derece tatlı,sempatik,espritüel bir arkadaşımız herşeyden önce...ajan olmadan öncede öyleydi sonrada öyle..Başarılar diliyorum kendisine..

ccISAcc

ccISAcc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 04:13:00sohbet oyun linki
İnfumun ; Diyecek Bişey Bulamıyorum Ya. Her ne Kadar Ajanlarla Yakın ilişkide Olan Birisi Olsamda ; Görevini İyi Yaptığına İnanıyorum.

xKESHx

xKESHx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 12:09:37sohbet oyun linki

İnfuuuu :)) Dostum yazılanları şöyle bir okudumda ben seni boşuna sewmiyormuşum yaaa ... Gerçi başkalarının ne düşündüğü diil benim için tek gerçek şahsımın ne düşündüğüdür ... Yinede benimle aynı fikirde olan arkadaşları görmek gerçektende çok hoş  ... Ben 6 aydır Kesh nickini kullanıyorum Bana neden küfür ediyorsun diye soran ilk kişi ( Dikkat edin ajan demiyorum ) sendin we bir çözüm yolu bulmaya çalıştın ... Anladığım kadarıyla ajanlık görewi sadece sağa sola ceza wermekle olmuyor Bazı olaylara bir çözüm yolu getirmekte bir wazifedir ajanlık görewini üstlenenler için ... Sen buradaki arkadaşlar için en uygun ajan profilisin bana göre ... Senin için yapılan "ajan olunca değişti" eleştirilerine katılmıyorum Ben seni nasıl tanıdıysam şimdide öylesin ... Bu tür sözler diğerleri için geçerli olabilir çünkü görew icabı buraya geliş amaçlarını kaybetmiş arkadaşlar war O arkadaşları sohbet ederken hiç görmüyorum Eminim bu siteye bir odada durupta sessiz bir şekilde milletin ne yazdığını okumak için kaydolmamışlardır  Sonuçta sen benim için cc deki ebedi dostumsun Senin yaptığın we yapacağın herşeyin sonuna kadar arkasındayım ...

Şimdi bazı fesatlar Kesh = Yalaka  diye düşünücektir ... Ama eğer gördüğüm şeyleri söylemek yalakalıksa ben bu adamın en büyük yalakasıyım we bu bana gurur werir ...

İnfumum Senin Sewiyorum Dostum

Saygılarımla Kesh = Sewiye ...

CC sohbet icin buraya
 <<123456 78910111213141516...32>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir