ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

26 Nisan 2024, Cuma 10:26   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   infumum
 <<1234567 891011121314151617...32>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xxlaydxx

xxlaydxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2006 Sal 00:48:10sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Ne  anlatım ben  hakkınızda   bışe bılmıyorumkı   duydugum  ve gördügüm  kadarıyla  anlatım  Ajan  olman  cc   nın  büyük  kazancı  bence  başarılısınkışılıgın oturmuş   bır  ınsansın  senın  tek  sorunun  kış   ayındayız ondanmıdır  nedır  soguk  olman   yaklaşınca  donuyorum  nebu   yaabak   litoscuma  örnek  al  adam  kaynıyor  bu  aylkarda bıle  saçlarıda  yok  ondanmıdır  nedır bence   bukadar  kendını  kasmamalısın yorumların  önce  cıddı  sonra  asda  olsa  espırı  katmalısın  okuken  akşam  uyuya  kalmısım  valla   bukadar  cıddı  olma   sen bana  demedınmıkı  burda  eglenmene bak  rahat  ol  kımseyı  kafana  takma  yoksa   cc  den  zevk  alamazsın  şimdı  aradan  ne  geçtı  ne  bu  kutuplardakı  buz  dagları  gıbısın   onlar  bıle  erıyor  ama  sende tıh  yokbırde   senın     ama  bunu  sonraya  saklıyorum   hepsını  bırden  yazarsam  kalp  kırızı  gecıırısın  adım  katıle  çıkar   yaw  çok  mu  kötüydü  ne  üstümsün  neme  lazım  korkmaya  başladım   SAYGILAR   EFENDIM  bunları  hiç  yazmadım  say

moonlight42

moonlight42 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2006 Sal 01:36:57sohbet oyun linki

Chatcity nin şahsıma tahsis etmiş olduğu müşteri hizmetleri ajanım Kimsin? nesin? necisin? bilmiyorum ama doğru yoldasın. Bu arada bazıları soğuk olduğunu söylemişler, sanırım doğru. Ama bu soğukluk ajan olmanın verdiği sorumluluk dan  geliyor sanırım.

Başarılar.... 

ccBLACKJACKcc

ccBLACKJACKcc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2006 Sal 02:38:54sohbet oyun linki

İNFUMUM  

BU ALEMDE 1 NUMARASIN

BLACKJACK

SiMaeSTRoY

SiMaeSTRoY resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2006 Sal 03:20:41sohbet oyun linki

İnfumum ile alakalı biraz da ben yazmak istedim.Açıkçası infumum u ilk gördüğümde Üniversite 1 e gidiyordum ve o zaman Matematik 1 de Extramum diye bir şey vardı.Onunla infumum u bağdaştırtmıştım adeta.Hodja ne zaman extramum dese aklıma infumum geliyor olmuştu.Sonra infumum familia sı çizmiştim defterimin arkasına.İnfumum kardeşleri Minimum,abisi Maksimum Kendisi İnfumum bi de en ufak kardeşi Extramum  .Sözlerimi burada tamamlamak istiyorum onun gibi bir dost kazandığım için kendisine çok teşekkür ederim.Ayrıca dürüst,seviyeli,saygılı küçüklerini seven büyüklerini sayan yani örnek bir Türk Genci.Kendisine Hayatı boyunca başarılar dilerim.İnşallah hayallerin gerçek olur İnfumum.

Sevgilerimle

SiMaeSTRoY

Jisell

Jisell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2006 Sal 22:31:13sohbet oyun linki
İnfumum çok zeki arkadaş canlısı ve iyi bir ajan.. Onla tanışmamız biraz tartışmalı başlamıştı bazı konularda ayrı fikirlerde olsakta kişiliği ile herzaman böyle bir arkadaşım olsun diyebileceğim nitelikte bir insan...Başarılar dilerim canım arkadaşım

FL4M3

FL4M3 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Şub.2006 Çar 01:07:35sohbet oyun linki

İ nanmadım ajan olacagına

N eden diye hiç sorma

F lamele cok ugrasırdın sonra..

U mdugumda oldu girdin ajanlıga

M eret rozetı taktın alnına

U mursamaz ajan takıldı banlara

M illeti salla sen yakıştın ajanlıga..

MaNoWaRCiSeRSeRi

MaNoWaRCiSeRSeRi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Şub.2006 Çar 05:17:52sohbet oyun linki

Hani insanlar wardır ya istedikleri yerlere gelirler ama hak ederek gelirler. Bazıları da haketmeden gelirler. İkisini ayıran farklar vardır. Hakeden hoş görü ile yaklaşır. Haketmeden gelen ise ters davranır. Bence İnfumum bugün buradaysa benim kanım o buraya hakederek geldi. Kendisini ajan diye sevmiyorum. Herşeyin güzeline layık olduğu için seviyorum. En büyük tartışmalarda bile gelip olaya espri ile yaklaşır. Onun maksadı kimseyi kırmamaktır. İnfumum yakında Havuzlu Park 3 e sırf senin için ve sana özel çay ocağı yaptırıcaz... :))

Sen numarasın İnfumum...

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2006 Per 03:07:48sohbet oyun linki

Infumum,bende bişiler yazmak istedim cc de fazla dolaşan biri değilim kim cezada adil bilemem.Ama şunu biliyorumki İNSANSIN INFUMUM selam verilmeden selam verensin... TAKDİR EDİYORUM SENİ İYİKİ CC DE VARSIN...

Jaex

Jaex resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2006 Per 19:23:37sohbet oyun linki
:) şeyine takmıyo  pardon neyine  infuyu popular oldugu günlerde hatırlıyorum yıldızlı felandı ama Jaex yoktu ozamanlar

xxBLACKJACKx

xxBLACKJACKx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2006 Per 19:38:25sohbet oyun linki

infumum

SUANKİ DURUMA GÖRE FORMDA TEK RAKİBİN YUNUSUM.YUNUSUMA SENDEN DAHA ÇOK YAZMIŞLAR... YUNUSUM BAYAN OLDUĞU İÇİN MALUM YALAKALARIDA ÇOK OLUYO   GÖNLÜMÜZÜN SHEFİ İNFUMUM

CC sohbet icin buraya
 <<1234567 891011121314151617...32>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir