ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

16 Mayıs 2024, Perşembe 12:01   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Politika, Tarih
forum sohbet oyun basliklari
   ATATÜRK SUÇLU !! (İlhan Selçuk)
 <<12345678 91011>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

NoTowN

NoTowN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2008 Pzt 11:01:45sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir..!

M.K.ATATÜRK

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

lailaflower

lailaflower resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2008 Pzt 17:18:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

GERÇEK DEMOKRASİ EŞİT VE ÖZGÜRLÜKLER GÜÇLÜ İÇ HUZURU SAĞLANMIŞ HERKESİN AYRI BAŞ ÇEKMEDİĞİ İÇİNDE YAŞARKEN HER DAKİKASINDAN MUTLU BİR ÜLKE İSTEMKMİ BÜTÜN SUÇUMUZ

E ozaman valla yazdıklarınız tüm anlamını yitiriyor  sınırlandırılmış kafanıza göre zümre demokrasi savunmaya devam edin siz.

İlla yaptırımmıdır bunun çözümü illa hayır benim dedğim doğrumudur mantığı sizlerin zihniyetini anlamak zor değil ama dedim ya ne kadar çırpınırsanız çırpınınız BU ÜLKEYE GERÇEK DEMOKRASİ GELİCEKTİR  .

ve durty ve dipin yazıklarımı   anlarken  hala ağlıyorsunuz aslında anlıyorsunuz  ama ah o kibiriniz ben herşeyi doğru bilirim benim ideolojim tektir mantığınız bunu kabul etmenize olanak vermesede  sorun yok DEMOKRASİLERDE herkes fikrini söylebilir :) ama hakaret edemez bunuda öğrenceksiniz inşallah HAYAT uzun bir yol .

durty durty farkındamısın  hep aynı yazıları yazıyorsun şöyle birde bir öneri geliştir neden niçin  sonuç odaklı dikkat et tartışılabilir bir konumu olsun :)

Melissa606

Melissa606 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2008 Pzt 17:38:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Konuların hava da kaldığı ve insanların konuları değil birbirlerini tartıştığı bir başlık haline getirilmiş burası...

Birbirinize bu uslupla birşeyler anlatacağınızı düşüncelerinizi kabul ettireceğinizi mi sanıyorsunuz?Tartışmadan amaç kazanım olmayacaksa ve yıkıcı olacaksanız boşuna tartışıyorsunuz...

Kolay gelsin...

durty

durty resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2008 Pzt 18:15:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Kimseyi sucladıgım yada zan altında bıraktıgım yok...

Mesnetsiz , herhangibir dayanagı olmayan , salt özgürlükler kisvesi altında farklı planları olan , kendine ait bir demokrasi fikrine karşıyım ben..hep aynı şeyleri neden yazdıgımı yukarıda acıklamama ragmen hala elle tutulur cvp vermemende tartışma kalitesini ortaya koyuyor :)Fikri hür vicdanı hür bekaası sonsuz bir türkiyeden ne cabuk farklı bir türkiye hayaline gectiniz buda ayrı bi konu:) Zümre demokrasisinden bahsediosunuz ama ben yaptım oldu bitti anlayışının temsilcileri olarak bunu neye göre sölüyorsunuz anlamak mümkün degil..

ne zamanki NE MUTLU TÜRKÜM demeyi hazmedersin ozaman tekrar konusuruz.. İYİ HAZIMLAR :)

dipintodiblu

dipintodiblu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2008 Pzt 18:19:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Yine sorularıma cevap veremedin lakin laf atmadan da rahat edemedin.Senin demokrasinde böyle şeylerde var tabi,cevaplamama,kaçma,görmezden gelme,işine geldiği gibi yontma özgürlükleri :)

Sen iyice hayal görmeye,çarpıtmaya,saçmalamaya ve uydurmaya başladın lailaflower.Senin hatan öfkene yenilip mantığını kaybetmen.Öfke kontrolü konusunu biraz araştır,öğren ve uygula faydasını göreceksin.Sakin bir anında şu yazdıklarını okuyup "vay be ne güzel döktürmüşüm" dersen durum vahimdir tabi yapacak birşey yok.

Stevie Wonder a sormuşlar "Kör olduğunuz için mutsuz musunuz ?" diye,"Zenci olsaydım daha mı iyidi !" demiş.

lailaflower

lailaflower resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2008 Pzt 19:21:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ben eğer TÜRK lük kavramını senden öğrenciksem

ahahhahaha diyorum sana

Osmanlı daki bağım nedir neden onlara ECDADIM  DİYORUMM NEDEN MUSTAFA KEMALE  ATAM DİYORUM ATATÜRKÜM DİYORUM

demekki TÜRKLÜK CUMHURİYET VE ATATÜRK  sadece sizlerin tekelindeki başkalarının ne demek isteğini anlıyamamışsınız

Nolacak yani ne Mutlu Türküm   demek bir TÜRK kimliğine sahip biri için asla zul değildir ancak bu ülkede sadece TÜRKLER YAŞAMIYOR  bunu göremiyecek kadar bencilsen ve farklı  etnik kimlikleri hedef alıyorsan yanlış kapıdasın  şahsım adına söylemiyorum bunu  herkese  aynı cümleyi söyletemezsin saygı duyacağız herkese ama kendi özümüzdenden taviz vermeden yapıcağız ben TÜRKÜM  hemde sonuna kadar TÜRKÜM BUNLADA  ONUR DUYUYORUM ama karşımdaki değildir sende bu cümleyi benimle aynı şevkle söylemiyorsun diye düşmanmış gibi algılayacağız ne komik yaklaşımlar bunlar.

VE BEN bu MEMLEKETİN halkına onun birlik ve bütünlüğüne saygı duyuyorum onu yok edecek yada etmek isteyceklerin kozları bellidir.

1.Etnik kimlik ayrımcılığıdr .Dilini  konuşma sana türkçe yayından başkası yok sana yatırım yok iş yok aş yok eğitim yok sağlık hizmeti yok buldğunla yetin yetinmiyorsanda aha işte orda gideceğin yer die işaretler koymak 

2.Sen başörtü takamazsın evinde tak camide tak sokakta tak ama sakın kamusal alanda üniversitede mecliste seni görmüycem git el kaideylemi iranlamı kimle yakınlaşırsan yakınlaş şeriat diyenlerin piyonu ol

3.Kişsel düşünceye insan hak ve özgürlüklerine müdaheledir.SEn koministsin sus sen demokrastsın sus sen muhafazakrsın sus

4Kötü yönetilen ekonomidir.Çalınan devlet paraları peşkeş çekilen DEVLET İHALELELRİ yandaş politikası sonucu uçan giden benim doğmamış çocuğumun  nafakasıdır diyenlere biz çok çalmadık ihalede tirilyon dolar kapmadık die kolpa sözlerle bu milletin önüne çıkan ve kötünnün iyisini seçmek durumudna bırakılan MEMLEKETİM insanıdır.

5.Devlet içerisnde farklı yapılaşmalar illegal örgütlenmeler.GAzeteci öldür yanına kar kalsın general öldür yanına kar kalsın yav adam inanmıyor die birini öldürebilrmi sırf benden farklı düşünüyor  ve düşündüklerini yazıya döküyor die ÖLDÜRÜLEBİLİNİRMİ  ama benim ülkemde öldürülüyor işte faailleride bulunamıyor çatlılar bucaklar ağarlar veli paşalar tolon paşalar bu içerikleri ne için yapıyor bu ülke içinmi bize sordularmı.

7.Sağlık de elinde kalır eğitim de elinde kalır vergi de elinde kalır peki nasıl bu ülke gelişecek nasıl sağlıklı düşünecek nasıl bu ÜLKEYİ seven akıl ve ruh sağlığı yerinde bir memleket olacağız die sor hade sen çok konuşuyrsun desinler beğenmiyorsan git başını hangi taşa vurursan vur.

8.Dünya konjüktüründe güçlü dış politika kendi çıkarlarına hizmet eden denge unsurlarını kollayan politika yerine, git amerikaya israile  ingilzlere hizmet et sonra tüm ekonomini onlara endeksle onlar parmağını şıklatsın senin ne ımkb nede paran ortda kalmasın yok olsun erisin diyenlere daha sağlıklı bir dış politika de sen direk İRAN YADA ARABİSTAN sevdalısıısn damgasını ye.

İŞTE BİZLERDE DİYORUZKİ bütün bunlar TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ için bir son hazırlığında olanların ekmeğine yağ sürecek tüm yerel şartlardır psikolojik şartlarıda sizler vurdum duymazlıkla üstünü örterek görmzeden geliyorsunuz  yada görüp bu çığlıkları önemsemiyorsanız.

İNSANLARA GERÇEK DÜŞÜNCE ÖZGÜRLĞÜNÜ VERİN en başta bunları bertaraf edin .

Sonrasında EKONOMİDE DEVLET YÖNETİMNDEKİ BU SAÇMALIKLARA SON VERİN İHALE KOVALAMACA OYNAMAYIN.

ELİMİZDEKİ TÜRKİYE CUMHURİYETİ GÜCÜNÜ BİLİN  ve korkakça değilde daha bu MEMLEKET ÇIKARLARINA HİTAP EDEN DIŞ POLİTİKALR GELİŞTİRİN o ahtapotların bizi sarıp sarmalamasına izin vermeyin diyoruz

GERÇEK TAM DEMOKRATİK TÜRKİYE İSTEYİŞİMİZN NEDENLERİ BUNLAR  çünki ozman ne içdeki solucanlar  nede dışardaki salyangozlar hiçbirşey yapamıyacak ÜLKESİNDE İÇ HUZUZR VE BARIŞIN OLDUĞU halkının her daim kucaklaştığı bir ülkede hiç kimse hiç birşeyden korkmasın ÇÜNKİ bu MEMLEKETİN HER KARIŞ toprağı vazgeçilemycek kadar CAN PAHASINA KORUNACAK KADAR SEVİLECEK KADAR KIYMETİ HARBİYEYE SAHİPTİR

TÜRK DEMOKRASİSİ GELİŞMELİDİR BU ZORUNLUDUR hem siyasi hem soosyolojik hemde toplumsal huzurun  SAĞLANMASI İÇİN ŞARTTIR ÜLKE BÜTÜNLĞÜ İÇİN ŞARTTIR

umarım sorularımıza cevap ver diyenler bunları okur ve anlar çok net ve açık yazdım

BÜYÜK ORTADOĞU İSRAİL  PROJESİNDEKİ TEK ENGEL TÜRKİYE CUMHURİYETİDİR  ve bu yukarıda yazdıklarımda onların BÖL PARÇALA YOK ET tezine ne kadarda çok uyuyor o kadar çok malzeme varki hergün birini körüklüyorlar  kullanıyorlar bakalım daha  neler olacak .

FİKRİ HÜR VİJDANI HÜR VE BEKASI SONSUZ TÜRKİYE CUMHURİYETİDİR  BÜTÜN DAVAMIZ

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2008 Pzt 19:39:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·RestlessOblivion· :
Tartışma uzadıkça konudan uzaklaşarak birbirinizle uğraşmaya başladığınızın farkında mısınız? Komik cümleler kuruyorsunuz.
Neyse, belki farketmemişsinizdir diye düşündüm. Çok önemli münakaşanızı böldüğüm için affola...
Buyrun devam edin siz.

rest abi izlemesi daha zevkli oluyormuş :) :)

geçen birşey yazdım hokkabaz herif sildi zaten:) daha da yazmam heralde bu başlığa, çünkü hala aynı cümleleri kurup farklı şey tartıştım sanan var... (sonra bana kızıyorsun hokkabaz:)

neyse,,, arkadaşlar bence bu başlığa ara verin:), bir taraf bıraksın yazmayı,yeni konularda görüşürsünüz:)...

durty

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2008 Pzt 19:40:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Türkiye cumhuriyeti vatandaşlarının üst kimligi türklüktür..Burada yaşayan herkes , tc nüfus cüzdanı taşıyan herkes önce türktür sonra müslümandır -yahudidir - ermenidir vs dir..Etnik kimlik ayrımclıgı diye bişi yoktur..Öyle olsa ozaman güneydoguda bir kürt devleti kurulmalı, trabzonda rum-pontus devleti kurulmalı:) bazı şeyleri bilerek konuşmakta yarar var:)

Kimse kimsenin başıörtüsüne karışmamaktadır.Ama devlet her vatandaşına eşit mesafede olmak zorundadır ki bu sebebten tekke ve zaviyeler kapatılmıştır...devlet kademesine giremedi diye elkaide ye giren varsa bunun sucunu devletet degil kendine arasın:)

Ekonomiden sakın bahsetmeyelim..satılmış kişiler , kazananı önceden belli ihaleler akp döneminde ayyuka cıkmıştır:)

dünyanın her ülkesinde devlet içinde gizli yapılanmalar mevcut olup bunların yaptıgı illegal eylemleri kesinlikle tasvip etmemekteyim.Kimse düşüncesinden ötürü canından olamaz.Ama şöyle bir örnek vereyim siz düşünün.Hrant Dink cinayetinden yalnızca 3 saat sonra HEPİMİZ HRANTIZ HEPİMİZ ERMENİYİZ sloganları atanlar, daha bir kaç gün önce güngörende ölen vatandaşlarımız için neden herhangibir gösteri yapmadılar? ne acı degilmi :)

Tam demokrasinin olmadıgını iddia ettiginiz güzide ülkemizin şu anki BAŞBAKAN ı hapisten cıkıp özel kanunla siirtten milletvekili secilmedimi ? Demokrasi bu degilde nedir :)

Dünya konjöktüründe güclü bir dış politika için atatürk ün gösterdigi muassır medeniyetler yolunda ilerlemekten başka secenek yoktur,olmayacaktır...gerisi boş konuşmaktır....

Bizler ATATÜRK ÜN GÖSTERDİGİ MUASSIR MEDENİYETLER YOLUNU SECMİŞ ,LAİKLİGE, HUKUKA , TAM DEMOKRASİYE , CAGDAŞLIGA gönül vermiş kişileriz...

Ya sizler kimsiniz lailaflower ?

ilahiben

ilahiben resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2008 Pzt 20:08:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Arkadaşlar insanların düşüncelerinden dolayı Türklükten de atın isterseniz?

Bu başlık altındaki konuya hakim olmadan burada yorum yapmanız sadece anlamsız ikili tartışmalara girmenize yol açar! nitekim de öyle oluyor.

Biraz yazılanları incelersek! tartışan tarafların aslında aynı şeyi söylediğini görürüz.

Herkezin hassas oldugu bir konuda, takdir edersiniz ki, en ufak (yanlış yerde kullanılan)bir  cümle tartışmayı körüklüyor.

durty

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2008 Pzt 21:47:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Laila..

üzülerek görüyorumki sende de algıda secicilik sıfır.. Dediklerime hakaret etmek yerine neden kendini zorlayıp cvp vermeye calışmıyorsun?ama artık boşverdim....deveye hendek atlamayı ögreticem:)

CC sohbet icin buraya
 <<12345678 91011>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir