ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 15:07   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Politika, Tarih
forum sohbet oyun basliklari
   Turban ve Turkiye
 <<1...1314151617181920212223 24252627282930313233...39>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Şub.2008 Cum 02:16:01sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
xxxAlexandroxxx :
·René Descartes · :
  "İnsanların kendi fikirleri olmalı!" demişimdir hep... İnsanların dogmatik olarak değil, düşünerek cevap vermeleri gerektiği konusundaki fikrim değişmeyecektir.
Susak, böyle bir üyemiz mi var? İlla sözün orjinal sahibini yazacaksın değil mi? Gıdıklar yoksa...

wooy

wooy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Şub.2008 Cum 16:56:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Amaçların Önünü Kesmek Adınamı Yapılır Bu Tartışma Bilemiyorum Fakat Biri Bana Şu Resimdeki Tartışmanın Açıklamasını Yapabilirmi?

M3Ht4p

M3Ht4p resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Şub.2008 Cum 19:17:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Neden herkes kapalı olanlara takmış? Yada neden turban ve basortusu yasağına takmış? Bence kpanmak dinin gereğidir.Bir insanın bası kapalı olunca mini etek giyince tartışın yada yasak koyun..Neden turbanlı kızlar yada bayanlar devlette görevli olarak çalışamasın?Yada neden başı kapalı olan üniversite okuyamasın?Bunlaın hepsi çok saçma konular insanların suan bu turban meselesinden daha önemli meseleleri var!Başta terör hepimizin canını yavas yavas ama içten içten yakıyor...Ardından ülkemizde hatta dünyada kuraklık söz konusu!!!!!!!Neden bunların üstünde olumlu tartışmalar yapmıyoruz??

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Şub.2008 Cum 23:09:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

xxxAlexandroxxx :
[QUOTE=·René Descartes ·]  "İnsanların kendi fikirleri olmalı!" demişimdir hep... İnsanların dogmatik olarak değil, düşünerek cevap vermeleri gerektiği konusundaki fikrim değişmeyecektir.

Yukarıdaki cümleleri kendim kurdum, kimseden alıntı değildir. Alıntı olsaydı zaten belirtirdim. Yazılarım orijinaldir. Boşuna araştırmayın

Kendi fikrimdir...

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Şub.2008 Cum 23:17:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
shairim`i kizdirmayalim

prangaxxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Şub.2008 Cum 23:35:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bir resim ve bir yorum.

resim gunumuzde cekilmis internet ve gazetelerde dolasiyor yorum ise AHMET HAKAN`dan;

İşte Ahmet Hakan ın yazısı...

Bir süredir İnternet sitelerinde dolaşan ve dün Ayşe Arman ın sütununda da yayınlanan fotoğrafa dikkat ettiniz mi?

Ben ettim ve "Budur işte! Budur abi!" diye haykırdım.

"Başımı da örterim, parkta sevgilimle de oynaşırım" diyor lisanı hal ile o türbanlı kız...

Saçının tek telini bile göstermenin günah olduğunu söyleyenleri de takmıyor,

türbanın bir siyasi simge olduğunu söyleyenleri de...

Türban karşıtı "Altı kaval üstü şeşhane" diyecekmiş, türban yanlısı "Sen nasıl Müslümansın" diye laf sokacakmış...

Umurunda bile değil...

Günlerdir ortaya atılan her türlü türban tezini hallaç pamuğu gibi atıyor!

Bütün türbanlılara "tornadan çıkmış" muamelesi yapanlara,

"türban" ile "hicap" arasında bağ kuranlara nanik yaparak,

"Bir türbanlının uyması gereken kurallar" tarzındaki emirnameleri elinin tersiyle itiyor...

Nefsine uyuyor, günah işleme özgürlüğünü sonuna kadar kullanıyor,

türban takmanın azizelikle eşdeğer sayılmasına basıyor tokadı ve olayı normalleştiriyor...

Kim ne derse desin:

Ben bu fotoğrafa bayıldım arkadaş!

AHMET HAKAN

(birazda ben alinti yapayim, hep yazmaktan yoruldum)

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Şub.2008 Cum 23:42:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bütün soruların yanıtı tek bir kapıya çıkmıyor mu?

derviş mehmetler...

Onlar bu ülkeden gidene kadar kim ne kadar özgür olacak ki?

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Şub.2008 Cum 23:55:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Enteresan bir fotoğraf olmuş pranga.  Ahmet Hakan´ın da dediği gibi iki taraftan da laf yiyecek bu hanım kızımız.
Bir taraf diyecek ki: "Başındaki örtüden utan!"
Diğer taraf diyecek ki: "Madem oynaşacaksın, neden kapanıyorsun?"

Bu noktada şunu belirtmek istedim ben de: Dinde "Ya hep, ya hiç" diye bir kural geçerli değildir. İnsan inancına göre dininin yükümlülüklerini yerine getirirken elbette nefsine hakim olamayıp günah işleyebilir, bu gayet doğaldır. Fotoğraftaki kızımızın başörtülü olması onun ömrü boyunca bir melaike gibi yaşayacağı anlamına gelmiyor. Sonuçta onun başı açık kadınlarımızdan, kızlarımızdan görünen tek farkı "inancına göre dini bir hükmü yerine getirmesi"dir.

Bizde ise öyle bir anlayış var ki, "başını kapayan bir kız makyaj yapamaz", "süslenemez", "günaha girecekse başını açsın" v.s. Bir soru sorup şimdilik bırakacağım: Bu kız "Nasıl olsa zaman zaman haramdan kaçamıyorum" diye düşünerek başını açıp inancına göre bir günaha daha girmek zorunda mı?

İnsanları inancıyla, sevabıyla, günahıyla başbaşa bırakalım. Hiçbirimiz bu hassas konuda hesap soracak yetkiye sahip değiliz. En radikal İslamcıdan en koyu ateiste kadar...

ALEEVVVV

ALEEVVVV resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Şub.2008 Cmt 00:18:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
RESİM GERCEKDEN ÇOK HOŞDU.. HELAL KIZA BEEEEEE DEDİM BEN BAŞIM ACIK BÖYLE BİR ŞEYE CESARET EDEMEZKEN O BAŞI KAPALI BU RESMİ VERDİRECEK KADAR AŞIK ...DÜNYA YI BİLE UMURSAMIYOR AŞK İŞDE TANRININ BİZE VERDİGİ EN GÜZEL DUYGUYU KİMSEYİ UMURSAMADAN YAŞIYOR HELAL OLSUN SANA DİYORUM... GECEN AYNI BUNA BENZER BİR GÖRÜNTÜYÜ BENDE PARKDA GÖRDÜM KIZ YANINDAKİ ERKEGİN BİRDEN DUDAKLARINA SARILDI BAŞIDA BAGLIYDI.. ÇOK HOŞUMA GİTMİŞDİ GÜLÜMSEDİM KENDİ KENDİME HELAL DEDİMM... AŞKKKKKKGÖZLERİ KÖR EDERMİŞ

prangaxxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Şub.2008 Cmt 00:48:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

4V ,

hayatinin merkezine aski koymussan senin icin kimse birsey yapamaz, gozlukde taksan kalp seklinde olur

Hayatinin merkezine mutlu olmayi koymus olsaydin o zaman sen herkes icin birseyler yapabilirdin. Ve ask seni bulurdu hep.

konuya geleyim, Guray zorla yorum yazdiracak bir yorumda bulunmus ;)

Kimse masum degil Guraycim... En basta toplum masum degil, Toplum baskisina maruz kalan insanlar ne zamanlar mutlu olurlar biliyormusun?

Bulunduklari cevreden uzaklastiginda sadece. Cunku o zaman iclerinde ki yasama seklini ortaya cikarabilirler, yargilanmadan, elestirilmeden, ic huzuru ile :)

Bunu tabiki elestirmiyorum, isterim ki herkes mutlu olsun.

Ama

En cok ne zaman mutlu olduklarini saklamasinlar

CC sohbet icin buraya
 <<1...1314151617181920212223 24252627282930313233...39>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir