ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 21:49   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Politika, Tarih
forum sohbet oyun basliklari
   Turban ve Turkiye
 <<1...1819202122232425262728 2930313233343536373839>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

arsey

arsey resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2008 Pzr 00:09:18sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Pranga ; ( başlık sahibi siz olduğunuz için direk size beyan ediyorum düşüncelerimi diğer sayfalarda gördüm ikili üçlü tartışmalara sebep olan yorumlar olmuş öyle bi durumla karşılaşmak istemiyorum =) )
28 sayfayı ve bütün yorumları tek tek okudum düşündümm.Ve insanları bir adım öne gitmek yerine on adım geriye gitmeyi amaçlamış gördüm.Türbana ya da örtünmeye karşı değiliz,türbanın yerinin okul ya da kamu kuruluşları olduğu düşüncesine karşıyız olayını insanlara anlatmak zor gözüküyordu ki zaten anlatamadık ve anayasa değişikliği onaylandı.Hakkımızda hayırlısı olsun diyelim (babaannem gibi konuştum =) )
Milletim adına güzel dileklerimle...

xxxAlexandroxxx

xxxAlexandroxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2008 Pzr 01:34:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·Darkdays13· :
EN AZINDAN CESARET EDİP ONU YAPABİLMİŞ DUYGULARINI BASTIRMAK YERİNE İÇİNDEN GELENİ YAPMIŞ BUNA SÖYLENECEK SÖZ YOK SADECE TEBRİK EDİLİR.MEDENİ CESARETİNDEN DOLAYI

Eğer dini inancı nefsine hakim olmayı emrediyorsa ben o kızın ne inancına ne de kafasında ki bez parçasını takma samimiyetine inanıyorum. Kafama (göz boyamak için) türbanımı takayım, AKP cemiyeti ve çevrelerinin politikalarından yararlanayım, iş hayatımda bu mevkilerdeki insanların yetkilerinden yararlanayım, cebimi doldurayım ve sonra elim işte gözüm oynaşta. Eee yemem ki ben bunu! Ne bu ? Bir işi  yapacaksan Allah için yapacaksın! Ne oy almak için, ne de cebini doldurmak için!

muratugras82

muratugras82 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2008 Pzr 02:48:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·Darkdays13· :

ZATEN YETERİ KADAR SOKAKLARDA BUNA RASTLIYORUZ..EN AZINDAN CESARET EDİP ONU YAPABİLMİŞ DUYGULARINI BASTIRMAK YERİNE İÇİNDEN GELENİ YAPMIŞ BUNA SÖYLENECEK SÖZ YOK SADECE TEBRİK EDİLİR.MEDENİ CESARETİNDEN DOLAYI

Cesaret mi Peh vallahi peh size!!!

muratugras82

muratugras82 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2008 Pzr 02:51:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bir arkadaş kabul edildiği tarihe bakın demiş? Evet baktım cok düşündürücü gercekten. Başka bir zaman olsaydı cok ve cok daha büyük bir tepkiyle karşılık bulurdu bu onay... Hayırlısı TÜRKİYE miz için...

dewil88

dewil88 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2008 Pzr 09:01:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

acaba türbana destek verenler ilerde çarşaflılar da böle bi istekte bulunduğu zaman

nasıl bir tepki ortaya koyacak merak ediorum dorusu :)

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Şub.2008 Sal 23:23:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Hersey yolunda gidiyor, yukarida yazdigim bir mesajda oldugu gibi yillar oncesinin ekilmis tohumlari simdilerde boy gosteriyorlar!

Insanlar sehit dusen cocuklarina aglarken veya o birlikler icinde evladi olanlar her an icleri sizlayarak dua ederken, yemek yerken sogukta her an bir kahpe kursunla vurulacak korkusuyla nefes bile alamazken,

Iceriden insanlari birbirine dusurenler yine ustlerine duseni yapiyorlar;

sehitler veya sehit olacaklar mi???

Evlatlari nobet tutmadi bunu bilemez onlar!

cuma gunu onaylaniyor yasa degisikligi, pazartesi heyecenla universite kapilarina dayaniyorlar turban ile!!!

Durun yahu aceleniz ne???

Neyi ispatlamaya calisiyorsunuz???

Bir din gorevlisi samsunda kizini universite kapisina goturuyor ;

Nasil almiyorlarmis almasinlarda goreyim diyor herhalde!!!

Ve alinmiyor, tabi olay cikariyor din gorevlisi amca: Dini ona konusmayi degil satasmayi ogretmis belliki!

Sonucta kiz perukla giriyor, ve ben orada kopuyorum;

yahu peruk, veya turban ne oluyor??? Neyi sakliyorsunuz???

Eger birsey saklayacaksaniz; Kendinizi saklayin ve gunaha girmemis olun...

MHP kazik yiyor akp den oylari bile dusuyor her ikisininde...

Cunku bu halk istikrari oylamisti...

istikrarsizligi degil...

arsey nickli arkadas yorum icin tesekkur ederim ama baslik acan ben olsam da hitap hepimizden hepimize :))

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Şub.2008 Çar 23:40:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bu halk daha önce Evren anayasasını da büyük çoğunlukla onayladı, Özal istikrarını da!

Türban masum değidir, siyasi bir simgedir.....

OzmmQ

OzmmQ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Mar.2008 Cmt 01:22:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Türban takan hemcinslerimin yanındayım Türbancı erkeklerin karşısındayım!!!

OzmmQ

OzmmQ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Mar.2008 Cmt 15:52:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

"...Müslümanlığın yüzyıllardır yapılageldiği üzere,bir politika aracı olarak kullanılmaktan kurtarılmasının ve yüceltilmesinin gerekli olduğu gerçeğini de görüyoruz."

NUTUK-18.Bölüm Halifeliğin Kaldırılması

Bilmem anlatabildim mi?Ya da anlayabildiniz mi?

murist

murist resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Mar.2008 Cmt 02:19:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

``Dinde zorlama yoktur``  bunu kimse göz ardı edecek değil sanırım..Ama müslümanım diyen her kulun da dini vecibelerini yerine getirmek ile yükümlü olduğu hakikatını da inkar etmemeli.Ben cahil bir insanım ama Nur Suresi 31. ve Ahzab Suresi 59. ayetlerine bakınca doğruyu ve gerçekleri apaçık idrak edebiliriz.Konu türban, tesettür yada parti değil ben sadece müslümanım diyen bir insanın yapması gerekenleri bilmesini yada biliyorda inkar ettiğii için yazdım.2 sürenin açıklamasını da aşağıda belirteceğim...

CC sohbet icin buraya
 <<1...1819202122232425262728 2930313233343536373839>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir