ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

15 Mayıs 2024, Çarşamba 00:09   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Politika, Tarih
forum sohbet oyun basliklari
   Turban ve Turkiye
 <<1...1516171819202122232425 26272829303132333435...39>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

mezarqabul

mezarqabul resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Şub.2008 Cmt 16:35:09sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

gelelim asıl meseleye. Gercek olarak bunları tartısma yalnıs cunku Turkiyede yasıyoruz ve dinin en serbest yasandıgı kesim. Herkezin Bu tur seylere alıskın oldugu yer. bir fotoraf gordum ve ornek cok guzeldi. Turban konusunu genel hayata yansıtmak yaLnıs. Ayrıca Kurtulus savasını ve bu vatanı Ataturk Kurtarmadı atalarım kurtardı senin onun ataları kurtardı siz napıyorsunuz sokakta gezerken gevis getirip tukuruyorsunuz? Ee Atalara saygı nerde Ataya saygı nerde arkadaslar? Sonuc olarak ulke nereye gidiyor bilinmez ancak siyaseti bu hale getirenler utansın. Sonucta Benim sulalemde turbanlı olmayan yok diyen cıkmaz! Herkezin sulalesinde vardır. Osmanlı Tarihine kadar inin isterseniz cıkar mutlaka... Turkiye Cumhuriyeti Burası Republic of Turkey deqiL! bunu herkez yazsın cizsin. Turban yasaklanmısmıs bu zamana kadar yaasakmıydıki bugundne sonra yasaklansın? Universitelerde okudukları zaman mezun oldukları zaman is imkanı is sahibi olabiLeceklermiki onlarca universite mezunu su an issiz farklı alanlarda is arayıp o islerde calısıyorlar. MisaL ben daha mezun olmadan alanım haricinde isLer yapıyorum mecburiyetten oturu. Bu yuzden arkadaslar yargı yapmayaLım ve yargılıyoRsunuz. Turban konusunu buyutmeye gerek yok burası ozgur bir ulke ve herkez istedigi gibi giyinmekte ozgurdur. Eyvallah.

muratugras82

muratugras82 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Şub.2008 Cmt 16:52:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bu ülkeyi bu vatanı Atatürk kurtarmadı mı Sanırım düşündüklerini yanlış anlatmışsın ·mezarqabul·. Şöyle de  bari de anlayalım. Atatürk ün önderliğinde bilgisiyle aklıyla bunun yanında Atalarımızla elde ettik bu CANIM VATANI...

Saygılarımla...

boldman007

boldman007 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Şub.2008 Cmt 17:53:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·mezarqabul· :

gelelim asıl meseleye. Gercek olarak bunları tartısma yalnıs cunku Turkiyede yasıyoruz ve dinin en serbest yasandıgı kesim. Herkezin Bu tur seylere alıskın oldugu yer. bir fotoraf gordum ve ornek cok guzeldi. Turban konusunu genel hayata yansıtmak yaLnıs. Ayrıca Kurtulus savasını ve bu vatanı Ataturk Kurtarmadı atalarım kurtardı senin onun ataları kurtardı siz napıyorsunuz sokakta gezerken gevis getirip tukuruyorsunuz? Ee Atalara saygı nerde Ataya saygı nerde arkadaslar? Sonuc olarak ulke nereye gidiyor bilinmez ancak siyaseti bu hale getirenler utansın. Sonucta Benim sulalemde turbanlı olmayan yok diyen cıkmaz! Herkezin sulalesinde vardır. Osmanlı Tarihine kadar inin isterseniz cıkar mutlaka... Turkiye Cumhuriyeti Burası Republic of Turkey deqiL! bunu herkez yazsın cizsin. Turban yasaklanmısmıs bu zamana kadar yaasakmıydıki bugundne sonra yasaklansın? Universitelerde okudukları zaman mezun oldukları zaman is imkanı is sahibi olabiLeceklermiki onlarca universite mezunu su an issiz farklı alanlarda is arayıp o islerde calısıyorlar. MisaL ben daha mezun olmadan alanım haricinde isLer yapıyorum mecburiyetten oturu. Bu yuzden arkadaslar yargı yapmayaLım ve yargılıyoRsunuz. Turban konusunu buyutmeye gerek yok burası ozgur bir ulke ve herkez istedigi gibi giyinmekte ozgurdur. Eyvallah.

Bi düzeltme yapmak istiyorum arkadasım  türban dedigimiz örtünme şekli  30 40 senelik bi olay  osmanlıya falan dayandıgı yok ..Siz hala osmanlıda kalmıssınız Atatürkte kalmışsınız arkadaşlar o günün şartları koşullarıyla günüzü kıyaslamak ne kadar doğru ??

0ssye5ayqala

0ssye5ayqala resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Şub.2008 Cmt 18:10:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

TÜRBAN KESİNLİKLE SERBEST OLMALII NASIL ÜNİVERSTLERE HER TARAFI DELİK DEŞİK HER YERİNDE KÜPE KOLYE DLİNDE TOKA OLANLAR GİRİP BİZİM TARZİMİZ BU DİYORLARSA NEDEN 1 METRE OLMAYAN BİR BEZ PARÇASI GİREMESİNNN.....

rESMEN İNSAN AYRIMI YAPIYORLAR..NASIL AMERIKALILAR ZENCİLERE 2. SINIF İNSAN MUAMELESİ YAPIYORSA AYNEN BU AYNI ŞEYYY KESİNLİKLE SERBEST OLMALIIII

boldman007

boldman007 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Şub.2008 Cmt 18:29:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
·0ssye5ayqala· :

TÜRBAN KESİNLİKLE SERBEST OLMALII NASIL ÜNİVERSTLERE HER TARAFI DELİK DEŞİK HER YERİNDE KÜPE KOLYE DLİNDE TOKA OLANLAR GİRİP BİZİM TARZİMİZ BU DİYORLARSA NEDEN 1 METRE OLMAYAN BİR BEZ PARÇASI GİREMESİNNN.....

rESMEN İNSAN AYRIMI YAPIYORLAR..NASIL AMERIKALILAR ZENCİLERE 2. SINIF İNSAN MUAMELESİ YAPIYORSA AYNEN BU AYNI ŞEYYY KESİNLİKLE SERBEST OLMALIIII

Sana laf anlatmamız biraz uzun sürücek sanırım =) önce türbanın ne oldugunu öğretmemiz gerekicek  onun bi tarz veya bi bez parçası  olmadığını dini bi simge oldugunu anladıgın zaman biraz yol almış olucaz seninle bunları kavradıgın yazam konuşalım .. Arkadaşlar lütfen  laf olsun diye konuşmayalım

M3Ht4p

M3Ht4p resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Şub.2008 Cmt 18:32:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
prangaxxx :

Bir resim ve bir yorum.

resim gunumuzde cekilmis internet ve gazetelerde dolasiyor yorum ise AHMET HAKAN`dan;

İşte Ahmet Hakan ın yazısı...

Bir süredir İnternet sitelerinde dolaşan ve dün Ayşe Arman ın sütununda da yayınlanan fotoğrafa dikkat ettiniz mi?

Ben ettim ve "Budur işte! Budur abi!" diye haykırdım.

"Başımı da örterim, parkta sevgilimle de oynaşırım" diyor lisanı hal ile o türbanlı kız...

Saçının tek telini bile göstermenin günah olduğunu söyleyenleri de takmıyor,

türbanın bir siyasi simge olduğunu söyleyenleri de...

Türban karşıtı "Altı kaval üstü şeşhane" diyecekmiş, türban yanlısı "Sen nasıl Müslümansın" diye laf sokacakmış...

Umurunda bile değil...

Günlerdir ortaya atılan her türlü türban tezini hallaç pamuğu gibi atıyor!

Bütün türbanlılara "tornadan çıkmış" muamelesi yapanlara,

"türban" ile "hicap" arasında bağ kuranlara nanik yaparak,

"Bir türbanlının uyması gereken kurallar" tarzındaki emirnameleri elinin tersiyle itiyor...

Nefsine uyuyor, günah işleme özgürlüğünü sonuna kadar kullanıyor,

türban takmanın azizelikle eşdeğer sayılmasına basıyor tokadı ve olayı normalleştiriyor...

Kim ne derse desin:

Ben bu fotoğrafa bayıldım arkadaş!

AHMET HAKAN

(birazda ben alinti yapayim, hep yazmaktan yoruldum)

Bu kız başını bağlamış ben müslümanım die dolaşıo ama asıl amacı  başka önemli olan kızın ruhunda olması o başını sadece göz boyamak için kapatmışşşşşşşşşşşşşşşşşşşşböyle yaparak türbanı kötülüyoo

wiyerriy

wiyerriy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Şub.2008 Cmt 18:38:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·M3Ht4p· :
prangaxxx :

Bir resim ve bir yorum.

resim gunumuzde cekilmis internet ve gazetelerde dolasiyor yorum ise AHMET HAKAN`dan;

İşte Ahmet Hakan ın yazısı...

Bir süredir İnternet sitelerinde dolaşan ve dün Ayşe Arman ın sütununda da yayınlanan fotoğrafa dikkat ettiniz mi?

Ben ettim ve "Budur işte! Budur abi!" diye haykırdım.

"Başımı da örterim, parkta sevgilimle de oynaşırım" diyor lisanı hal ile o türbanlı kız...

Saçının tek telini bile göstermenin günah olduğunu söyleyenleri de takmıyor,

türbanın bir siyasi simge olduğunu söyleyenleri de...

Türban karşıtı "Altı kaval üstü şeşhane" diyecekmiş, türban yanlısı "Sen nasıl Müslümansın" diye laf sokacakmış...

Umurunda bile değil...

Günlerdir ortaya atılan her türlü türban tezini hallaç pamuğu gibi atıyor!

Bütün türbanlılara "tornadan çıkmış" muamelesi yapanlara,

"türban" ile "hicap" arasında bağ kuranlara nanik yaparak,

"Bir türbanlının uyması gereken kurallar" tarzındaki emirnameleri elinin tersiyle itiyor...

Nefsine uyuyor, günah işleme özgürlüğünü sonuna kadar kullanıyor,

türban takmanın azizelikle eşdeğer sayılmasına basıyor tokadı ve olayı normalleştiriyor...

Kim ne derse desin:

Ben bu fotoğrafa bayıldım arkadaş!

AHMET HAKAN

(birazda ben alinti yapayim, hep yazmaktan yoruldum)

Bu kız başını bağlamış ben müslümanım die dolaşıo ama asıl amacı  başka önemli olan kızın ruhunda olması o başını sadece göz boyamak için kapatmışşşşşşşşşşşşşşşşşşşşböyle yaparak türbanı kötülüyoo

Ozaman Amacı Belli değilmi Kapalı Olanları Kötülemek Bende Şimdi Açık Olan Yüzlerce Resim Getirim Kucakda- Yatakda vs. daha nerede istersen. hepside Öylemi dicem :) Bunu buraya koyan Kişinin kişiliği belli zaten Sadece Kendini Kandıran Bir insan Milleti halen Mağara Devrinde Olduğunu Düşünen Bir insan.

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Şub.2008 Cmt 18:44:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·M3Ht4p· :

Daha iki sayfa önce ben ne demiştim? Alın size bir örnek.

0ssye5ayqala

0ssye5ayqala resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Şub.2008 Cmt 18:53:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sana laf anlatmamız biraz uzun sürücek sanırım =) önce türbanın ne oldugunu öğretmemiz gerekicek  onun bi tarz veya bi bez parçası  olmadığını dini bi simge oldugunu anladıgın zaman biraz yol almış olucaz seninle bunları kavradıgın yazam konuşalım .. Arkadaşlar lütfen  laf olsun diye konuşmayalım

eğer biz dem0kratik bir ülkeysek eğerki  herkes özgürse serbest olmalı ama allttaki kız diye hitap etmeye utandıgım sahsı göz önünde bulundurarak her türbanlıyı aynı kefede tutmayınız...

parçası  olmadığını dini bi simge oldugunu anladıgın zaman biraz yol almış olucaz seninle bunları kavradıgın yazam konuşalım   ben 5 wakıt namaz kılan bir insanım ama ne türbanlıyım nede kapalıyım kısaca TÜRBAN SERBEST OLMALII

LadyTron

LadyTron resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Şub.2008 Cmt 19:12:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 Penguen den ...
CC sohbet icin buraya
 <<1...1516171819202122232425 26272829303132333435...39>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir