ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 13:43   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Politika, Tarih
forum sohbet oyun basliklari
   Turban ve Turkiye
 <<1...1617181920212223242526 27282930313233343536...39>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Şub.2008 Cmt 19:41:03sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Uykusuz´dan

Bu da bonus olsun

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Şub.2008 Cmt 19:46:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Penguen`den

LadyTron

LadyTron resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Şub.2008 Cmt 20:03:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Uykusuz

xxxAlexandroxxx

xxxAlexandroxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Şub.2008 Cmt 20:19:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

:)))

LadyTron

LadyTron resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Şub.2008 Cmt 20:30:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

PENGUEN.
Kendimi m41 gibi hissetmeye başladım. Bu kadar yeter.

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Şub.2008 Cmt 20:33:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Siyaset Meydanı kaldığı yerden devam ediyor.
m41 kim? Robot modeli mi?

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Şub.2008 Cmt 21:56:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Ben inanmıyorum Beşiktaş ve türban meselesine. Yalanlanan bir haberi gündeme getirmek doğru değil, her ne kadar sonrasında kulüp borçlarını yaymak için bir bankayla 40 milyon Tl lik anlaşma yapmak üzereyiz açıklamsı olsa da. Her ne kadar bunu konuşanlar genel kurul üyesi olsa da......

Olayı buraya taşıyan arkadaşları kınıyorum....

Darkdays13

Darkdays13 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Şub.2008 Cmt 23:06:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

EŞİTLİKTEN,LAİKLİKTEN BAHSEDİYORUZ DEĞİL Mİ? O FOTOĞRAFTAKİ KIZIN YAPTIĞINI KINIYORSUNUZ NEDEN? ÇÜNKÜ ONUN BAŞINDA  SİZİN TABİRİNİZLE BEZ PARÇASI YANİ EŞARBI VAR...BUNU YAPTI DİYE TÜM EŞARP SAHİBİ OLANLARI YARGILAYAMAZSINIZ!!!BUNUN SİZİ İLGİLENDİREN BİR KONU OLDUĞUNU SANMIYORUM..BUNU EŞARP TAKLMAYAN BİRİ YAPSA BU DERECE İLGİ ÇEKMEZ ÇÜNKÜ ZATEN YETERİ KADAR SOKAKLARDA BUNA RASTLIYORUZ..EN AZINDAN CESARET EDİP ONU YAPABİLMİŞ DUYGULARINI BASTIRMAK YERİNE İÇİNDEN GELENİ YAPMIŞ BUNA SÖYLENECEK SÖZ YOK SADECE TEBRİK EDİLİR.MEDENİ CESARETİNDEN DOLAYI

wooy

wooy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2008 Pzr 13:07:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

LAİK Bir Devlet Nasıl Olur Gerçekten Bileniniz Varmı? ( Sanmıyorum ) LAİK Bir Devlet Diyanet İşleri Bakanlığını Bünyesinde Barındırmaz. LAİK Olan Ülkelerden Size Bir Örnek Hatırlatmak İsterim  "Almanya"  "Vatikan" Bu İkili Size Neyi Anımsatıyor? Ve Almanya Bu Şekilde Din Ve Devlet İşlerini Birbirinden Ayrı Tutmuşken Kamusal Alanda Getirdiği Bir Yasak Gösterebilirmisiniz? LAİK Kelimesi Nereden Geliyor Söyleyebilirmisiniz? LAİKLİK Kavramı Neden Sadece Bizim Ülkemizde Farklı Anlama Gelip Dünyada Daha Farklı Bir Anlam Taşıyor? Neden Siyasi Örgütlerin Yolunda İlerleyip Höşgörüden Uzaklaşmaktayız?

Ayrı Bir Noktaya Deyinmek İstiyorum. Bu Başlık Altına Eklediğim 5. Mesajım Yanılmıyorsam. Her Mesajımda Sorular Sormama Rağmen Cevap Alamadım. Foruma Dönüp Baktığımda Gördüğüm Tek Şey Şu Oldu ( Üzülerek Söylüyorum); Kişisel Tartışmaya Dönük Mesajlarınızı Gördüm, Biri Birini Savunmuş Diğeri Diğerini Savunmuş ve Yazıp Yazıp Durmuş. Yapmayın Böyle Şeyler Desem ( Sanane Lan Dallama mı Diyeceksiniz Düşüncesi İle Bişiy Demiyorum:) )

Keyifli ve Hoş Paylaşımlarınız Olsun

wooy ®

mezarqabul

mezarqabul resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2008 Pzr 13:16:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
muratugras82 :

Bu ülkeyi bu vatanı Atatürk kurtarmadı mı Sanırım düşündüklerini yanlış anlatmışsın ·mezarqabul·. Şöyle de  bari de anlayalım. Atatürk ün önderliğinde bilgisiyle aklıyla bunun yanında Atalarımızla elde ettik bu CANIM VATANI...

Saygılarımla...

Yo arkadasın bir tanesi o sekiLde yazmıs ataturk kurtarmadı... Bende sunu yazdım Ataturk ve Atalarımız kurtardı ataturkun onderliginde bu vatan aLındıki bir ingiliz kumandanı 1918 li yıllarda biz ulkeyi bu sekilde savas ve silah gucuyle kazanamadık ama din ve imanla kazanıcaz deyip Kurân-ı Kerim i gosterip bununLa alıcaz demisti. Su an yapmak istediklerini gayet iyi beceriyorlar tebrik etmiyorum cunku gecen okudugum yazı dizisinde 2020 yılında turkiyenin basına gelecekler acıkca nitelik olarak belirtilmis. Ne mutlu Turkum diyene! bunu kafanıza yazın dErim. Burada yapılan tartısmaların hepsi yalnıs. cunku sonuc olarak isteyen istedigini yapmakta ozgurdur. Benim tartısma nedenim eleman ataturk kimdir. Dinsiz imansızdır yazmıstı... 20. sayfalardaki yorumların bir tanesinde uzun oldugu icin ALıntı yapmadım bir bakınız derm! bu cewap yanıt olarak gelmistir.

CC sohbet icin buraya
 <<1...1617181920212223242526 27282930313233343536...39>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir