ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

29 Nisan 2024, Pazartesi 04:03   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Politika, Tarih
forum sohbet oyun basliklari
   Turban ve Turkiye
 <<1...1920212223242526272829 30313233343536373839>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

murist

murist resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Mar.2008 Cmt 02:25:35sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

AHZAP Süresi

59 - Ey Peygamber! Hanımlarına, kızlarına ve müminlerin kadınlarına söyle, bedenlerini örtecek elbiselerini giysinler. Bu onların tanınıp incitilmemelerine de daha uygundur. Şüphesiz Allah çok bağışlayıcıdır, çok merhamet edicidir.

delphium

delphium resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Mar.2008 Cmt 02:49:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ALEEVVVV

ALEEVVVV resimleri

4.Şub.2008 Pzt 00:54:47 Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

tanrı ayrım yapmaz ve her kuluna eşit yaklaşır sever  ...sevdigi kuluna eziyet cekdirmek için hayat boyu bir  örtünün içine sokmaz bu tanrının sevgisine kesinlikle ters bir durumdur .. kadına o kadar güzel saclar vermişken bunları kapatmasını istemez bunlar sadece erkeklerin kadınlar üzerine kurdugu baskılardır artık uyanma zamanı .. güzel ülkemizi  okadar sorun varken bu tür sorunlarka kutuplaşdırmak ne akla nede ikditarın yapdıklarına yakışır .. olanyine bizlere olacak...

alıntı kısmını editlemişsiniz ama burdaki düşünce sadece bana aittir bilgilerinize...

Demişsinki kadına o kadar güzel saclar vermişken bunları kapatmasını istemez bunlar sadece erkeklerin kadınlar üzerine kurdugu baskılardır artık uyanma zamanı ..

İyi güzel demişsinde o zaman ona bakarsan Allah (cc) kadına sadece güzel saçlar vermemiş güzel göğüsler ve kalçalarda vermiş o zaman onların kapanmasınıda istemez.. Senin mantığına göre böyle.. Öyleyse onlarıda açalım anadan üryan gezelim he ne dersin..  O var sayıp, adaletine ve sevgisine inanıyorum dediğin Allah ın; biz kullarını sınadığını biliyor muydun peki? Güzel saçlarla nefisleri çelmenin bir sınav olduğunu? İşinize geldiği gibi yazmak ne güzel değil mi? Çok komiksin:))))) Örtülüler eziyet mi çekiyor?:)))))

kurdankollar

kurdankollar resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Mar.2008 Cmt 10:36:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

ya saç açık olsa ne olur ki ne var bu kadar bu saçtada herkes kapatıyo yapmayın ya saçın açık olması ayıp bişey değil 2008 deyiz uyanın artık

murist

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Mar.2008 Cmt 11:31:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ALEEVVVV :

tanrı ayrım yapmaz ve her kuluna eşit yaklaşır sever  ...sevdigi kuluna eziyet cekdirmek için hayat boyu bir  örtünün içine sokmaz bu tanrının sevgisine kesinlikle ters bir durumdur .. kadına o kadar güzel saclar vermişken bunları kapatmasını istemez bunlar sadece erkeklerin kadınlar üzerine kurdugu baskılardır artık uyanma zamanı .. güzel ülkemizi  okadar sorun varken bu tür sorunlarka kutuplaşdırmak ne akla nede ikditarın yapdıklarına yakışır .. olanyine bizlere olacak...

alıntı kısmını editlemişsiniz ama burdaki düşünce sadece bana aittir bilgilerinize...

Alev hanım,senin düşüncelerin sadece seni hoşnut etmeyen ben kapanmam açıksam açığım kimene bundandan ibaret.Elbette özgür ve hür iraden ile dilediğini  yaparsın ama, Allah`a inanıyorsan islamın şartlarına ve imanın şartlarına kısacası ben müslümanım diyorsan sana emrolunan hüküm ve şartlarada riayet etmen buyuruluyor,bunu kendi düşüncen ile, Yok efendim Allah ayırım yapmaz, yok her kuluna eşit yaklaşır yok efendim bir örtünün içine sokmaz gibi yobaz düşüncelerin ile gerçeği inkar etmenden başka bir şey değildir.Yukarıda apaçık Kuran-ı Kerimden sana ayet ile bunu tescil ettirmeme rağmen sen hala gerçekleri göremeyecek kadar köreltmişsin gözlerini.Biri sana içkinin çeşitlerini sayarmısın dese eminim ki en ince ayrıntısına kadar bilgilendirirsin karşındakini.Ama bariz ve aşina olan gerçeği bilmeyecek kadar da bilgi yoksunusun(yada hesabına gelmiyor)!!Seni dışlamıyorum senikötülemiyorum da herkes dilediği gibi yaşama hakkına sahiptir.Lakin bir doğru var ise saygı duyup inanmıyorsan inanmak istemıyorsan dahi kabullenmen gerekir.Ben içki içene neden içki içiyorsun diyebilirmiyim?Yada kumar oynama haramdır diyebilirmiyim?Diyemem buna hakkım yok.Konu güzel ülkemizde ki sorunlar değildir yada konuyu iktidar ile ilişkindirmen de ayrıca bir karalama seyri taşıyor.
Kolay gelsin..

murist

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Mar.2008 Cmt 11:36:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·kurdankollar· :

ya saç açık olsa ne olur ki ne var bu kadar bu saçtada herkes kapatıyo yapmayın ya saçın açık olması ayıp bişey değil 2008 deyiz uyanın artık

Açık ol yada kapalı ol sorun bu değil..Sorun İnançtan ötürü var olan bir durumu  inkar etmektir.Kimse açık birine zorla kapan diyemez,mini yada midi eteğini maksi boyuta getirde diyemez yada askılı badyinin uzun kollu ve geniş olsunda diyemez ama saçı örtülü ve görünmesini sadece inancından ötürü(Siyasi amaç gütmeden)istemeyen birine de onu belirli yerlerden dışlamak yerine,her türlü kolaylıgı sağlamaları gerekliliğini düşünüyorum.

bakTerii

bakTerii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Mar.2008 Cmt 13:38:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
https://video.google.com/googleplayer.swf?docId=3129421727152370716  Müslümanlik buysa insanlik buysa...akliniza gelebilicek en agir küfürü ediyorum ben Müslümanligada insanligada...Turban takmiyor carsaf giymiyor diye....hatta hatta  kendi istegiyle..***** yapiyor bile olsa hic bir canli hic bir insan bu sekilde ölmeyi hak etmez....sanki bir gösteri yapiliyor gibide herkes kayit ediyor....Bu link i silmeyin Turban in varabilicegi en son nokta herkes özgür iradesi ile izlesin....cocuklarinizi uzak tutun...böyle bir vahset i izlettirmeyin....."Allah" belasini versin böyle müslümanlarin böyle insanlarin..!!!!

murist

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Mar.2008 Cmt 13:50:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Küfür edelim ama kaldırmasınlar,yetkiliher kim ise görevini yapabilir mi!!

muratugras82

muratugras82 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Mar.2008 Cmt 13:58:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sanırım biri bilmeden yutamayacağı lokmayı ağzına almış, çiğneyip duruyor!

bakTerii

bakTerii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Mar.2008 Cmt 14:14:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
murist :
Küfür edelim ama kaldırmasınlar,yetkiliher kim ise görevini yapabilir mi!!
  Yaptigin yorumlarin 80% i editörleri etki altina almaya calismaktan baska bisey diyl........

muratugras82

muratugras82 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Mar.2008 Cmt 14:18:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bak ben anlayamadım meselâ ne demeye calıştığını ya daşöyle diyeyim: Murist in anladığı şekilde anladım. Bence daha acık olmalısın. Ettiğin sözler yenilir yutulur cinsten değil.
CC sohbet icin buraya
 <<1...1920212223242526272829 30313233343536373839>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir