ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
19 Mayıs 2024, Pazar 17:40   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

manolya41> Forum Mesajları
    manolya41'e ait Toplam 9827 Forum Mesajı var
<<1...100...200...274275276277278279280281282283284 285286287288289290291292293294...300...400...500...600...700...800...900...983>>

manolya41

manolya41 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Şiir sevenler >Siz Bayım,Evet Siz Benimsiniz !>
  15.Eyl.2009 Sal 22:39:15

Siz ki kendinize yer aradınız bende
Oysa hiç bilmediniz aslında ne kadar benim olduğunuzu
Gitmiştiniz !

Hem de adam akıllı...
Geride bıraktıklarınız mühim değildi
Geride kalanlar ünlemsizdi
Sahi bayım kaç aşk sonra vurgun yemişti elleriniz?
Ben ki size çatlak bir göz bebeği sunuyorum
Sızar mısınız telaşsızlığıma?
Tutar mısınız titrek şarkılardan ruhuma?
Siz ki bayım demir teller örmüştünüz aynalarınıza
Bir baksanız ne çok şey göreceksiniz
Sizden arta kalan bende çoğalan bir düş / görecektiniz
Gittiniz....

Hem de bütün uçurtmalarımın ipini kopartarak
Gittiniz bayım.
Nefesim tükendi
Siz rüyalarımdaydınız
Bir avuç küllü leblebinin hayrına kalmıştı ömrüm
Benim değildiniz
Ki hiç tutmamıştınız parmaklarımdan
Utanıyorum sizden
Sizim demeye
Benim olun demeye çekiniyordu dilim

Bayım size aşığım!
Gelmeseniz de ünleminiz hep benim için konulacak kuytularınıza.(!)

Bir annenin masalına yakışacak kadar saftınız
Ve en çok sizi dua`larımda sağ çıkardım
Bayım...
Burada aklım kumkuma kuşu
Sizdeyken uykusuzluk hali

Siz bayım...
Evet siz...
Benimsiniz(!)
Sonsuzluk sizin göz çeperinizde
Ve ben de
Size ait koca bir cennet
Açmaz mısınız?
Adımın ilk düğümlenen hecesini
Alır mısınız avuçlarınıza?

Ve bayım siz sanırım hiç ben kadar sevemeyeceksiniz...
Evet bayım size ciddi bir aşk sunumu yapıyorum
Belli ki zor olacak size sizi anlatmak
Beklide hiç anlatamamak...
Siz ki bayım kendiniz çok gördünüz bana.
Ben ki sizi canımın diğer tarafı yapmaya hazırdım
Gittiniz bayım!

Bir kez olsun yaslansaydınız ellerime
Gitmek sıfatını yitirecekti.
Bir tutuna bilseydiniz saçlarıma
Düşmezdiniz en uzağıma.İlk`leri sizde tatmıştım
Tadıyordum...-ki kilometreler vardı aramızda...
Bayım gitmek için hala savaşta mısınız?
Kamburu kalkmadı mı hala günlerinizin?

Gelmediniz bayım!

Tozlu raflardan kitapları
Sisli kentimden adınızı silemediniz

Ve benim kadar sevemediniz hiçbir şeyi?
Sahi bayım iki yakası bir araya gelmiş miydi ellerinizin?
İliklenmiş miydi sevinçlerinizin düğmeleri?
İki ayrı kol düğmesi...İki ayrı yaşam...
İşte bayım!Her şey bu kadar basitti.
Ve adına aşk diyebilecek kadar ahmaktım.
Ama gittiniz bayım!
Bütün sahiciliğimi alarak gittiniz
Hakkınız vardı bu-ki aşk sizdiniz!

Size bir gerçeği sır gibi saklayarak söylüyorum
Bayım...Sizi seviyorum!
Biliyorum bayım bu öykü yazıldıkça silinecek
Bilindikçe anlamsızlaşacak
Ve hiç kimse kendini aramayacak bu kırık aşk öyküsünde

Size bayımHer susuşum size.
Ceplerimdeki tüm yokluğu boşaltmıştım sizdeyken
Sizdeyken uçurumların bile miladı dolmuştu
Şimdi bayım!Ellerinizi çekin yüzümdenGüneş alsın kâfi gözlerimi.
Bir yalnızlık sissiz esmerleşecekse
Bırakın kararsın bütün fotoğraflar.
Nasılsa iziniz sinmeyecek parmak izlerime...

Ve sanırım bayım siz hiç âşık olmadınız?
Ve ben bayım evet ben
Sizi her halinizle SEVİYORUM!

manolya41

manolya41 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Nice senelere Tildam...>
  15.Eyl.2009 Sal 18:53:03
Gündüzün yatta, gecen barda, altında porsche araba, kaldığin ev tripleks villa, gezdiğin yerde herkes sana hasta olsun. Doğum günün kutlu olsun. hay seni doğuran ebenin ellerinden öpem emii

manolya41

manolya41 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Çerden Çöpten Ünlüler>
  15.Eyl.2009 Sal 18:40:05
Pil, disket, çakmak, kullanılmış makyaj malzemesi gibi atık malzemelerden yapılan ünlü portreleri hem şaşırtıyor hem güldürüyor. Bakalım onları tanıyabilecek misiniz.

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

manolya41

manolya41 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Felsefe, Din, İçsel meseleler >Kadir Gecesi>
  15.Eyl.2009 Sal 18:25:14
Şimdiye kadar önümüze serilen fırsatları (özellikle ramazan günlerini ve gecelerini) değerlendirememiş olsak bile işte ramazanın son birkaç günüyle birlikte kadir gecesi büyük bir fırsat olarak önümüzde duruyor…
Bari bunları değerlendirmeye çalışalım.
Ama ince bir “insani nokta” var: Ancak bir birimizin kadrini bilirsek kadir gecelerinin de kadr-u kıymetini biliriz gibime geliyor...
Çünkü her günün, her gecenin ve tüm hayatın en kutsalı insandır: Kutsal geceler, Allah’ın insanı affetmek için yarattığı vesilelerdir.
Allah bizi o kadar seviyor ki, cuma gibi, ramazan gibi, kutsal geceler gibi vesileler yaratıp günahlarımızı bağışlamak istiyor...
İşte bu yüzden, “Bir adım atana beş adım” yaklaşıyor...
Yine bu yüzden, kendisine isyan içinde olanlara bile hem yaşama hakkı tanıyor, hem de rızık veriyor.
Çünkü Allah insanı önemsiyor. Önemsemeseydi yaratmazdı. İnsanı yaratmaz da, kurguladığı gibi yaşayan meleklerle yetinirdi.
Meleklerle yetinmedi: Çünkü aklını ve iradesini kullanarak kainatı (Allah’ın varettiği ihtişamı) okuyacak, kainattan hayata, hayattan Allah’a gidecek bir varlık istiyordu...
Bu öyle bir varlık olacaktı ki, Yaradan’ını inkar hakkı olduğu halde tasdik edecek, günah işleyebilecekken sevap işleyecek, “yanlış”la “doğru” arasındaki tercihi doğru yaparak Rabbine ulaşacaktı...
“Benim bildiğimi siz bilmezsiniz” diyordu, insanı kastederek, “neden kan dökücü bir varlık” yarattığını soran meleklere:
“Benim bildiğimi bilmezsiniz...”
Allah biliyordu ki, insanın mayasında doğru tercihler var...
İnsanın ruhunda güzelliklere meyil var...
Yüreğinde temizlik var, sevgi var, aşk var...
Onlar biraz işlenirse, insan, “sırat-ı müstakim”den Rabbine ulaşıp kendi mi’racını yapar: “Ala-yı illiyin”e çıkar...
Pek tabii “esfel-i safilin”e düşmek de kendi elindedir...
Öyleyse insan “Ala-yı illiyin”le “esfel-i safilin” arasındaki “özgür” varlıktır. İkisi arasındaki tercihi kendi iradesiyle yapacak, yanlış tercihlerinin sonuçlarına da kendisi tek başına katlanacaktır.

Her kadir gecesi, aynı zamanda birer “kader gecesi”dir...
Kendi tercihimiz ve katkımızla belirlenir kaderimiz.
Kavli ve fiili dualarımız “Dualarınız olmasaydı ne ehemmiyetiniz olurdu” buyuran Rabbimiz’in nazarında “ehemmiyet” kazanmamızın ölçüsüdür.
Kadir vakti, dua vaktidir bir anlamda...
Bağışlanmamız için açacağımız ellerimizi böğrümüzde bırakmayacağını vaad eden Allah’ın önünde dize gelip aczimizi idrak ile dileklerimizi sıralamanın çok anlamlı, aynı zamanda da rahatlatıcı olduğunu belirtmeye bilmem gerek var mı?
O bizi de, ihtiyaçlarımızı da biliyor...
O’nun hazineleri hepimize yeter.

Bu gece insanların duruşuna bakın: Daha dikkatli, daha rikkatli, daha şefkatli, kısacası daha “insan” olduklarını göreceksiniz...
Bu geceyi “her gece” yapmak, beşeri zaaflarımızdan kurtulmanın tek yolu gibi gözüküyor.
Bir birimizin gözünü oymaktan başka türlü kurtulamayacağız!

Bu geceye korku değil, sevgi egemen...
Sevgiyle açılan eller, sevgiyle yumuşayan gönüller ve sevgiyle bakan gözler...
Her şey sevgi ekseninde şekilleniyor bu gece...
Her şeyde bir şey görünüyor: İnsan!
Müslüman yüreklerde güller açıyor bu gece: Muhammed (s.a.v) açıyor!
Bu gece hürmetine şefaatini bizden esirgeme gül kokulu gülşenim!
Hasretim, sevdam, Peygamberim!

Allah’ım! Bizi kusurlarımızla, günahlarımızla yargılama, eksiklerimize, hatalarımıza bakma; halis niyetimizi ibadete döndür ve bu gece hürmetine bizi bağışla.
Kadir geceniz mübarek olsun.

Yavuz Bahadıroğlu

manolya41

manolya41 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Bir Uzak Ağaç Arıyorum...>
  15.Eyl.2009 Sal 18:16:58
Bir uzak ağaç arıyorum...
Altında oturup sırtımı yaslamak, hayattan kopup hayatı düşünmek istiyorum.
Uzak ki, her tesirden azade ve fakat gönlümün sahrası kadar yakın...
Ve miskince uyuklamak belki...
Ramazan yine şükür...
Ve fakat ne kadar çok eksik var.
Olanla mutlu olmak, olanda hikmeti görmek, yetinmek ve huzur bulmak...
Yola çıkarken bağlanılan niyet, yolun sonunda aynı saadeti getirmiyor herkese...
Aynı yerden başlamıştık, aynı heyecan içreydik, aynı vs...
Aynı değil.
Ben bir uzak ağaç arıyorsam kaybolmak için yokluğa razı...
Sen türkü söylüyorsan yola çıktığın günkü gibi...
Eksik var manzaramda.
İçimi burkan.
Belki senin umursamadığın...
Belki sende eksik saymadığın...
Belki eksik olmayan...
Altında oturup sırtımı yaslamak, hayattan kopup, hayatı düşünmek istiyorum.
O tarhana çorbası, yanında zeytin Besmeleyle konmuş ortaya... Var yine... Bilmem kaç sene önceki gibi. Ezan birazdan okunacak.
Ve fakat sofra yapayalnız...
Bilsem ki ben varım diye bu yalnızlık...
Bilsem ki, hâlâ bodrum katlarında padişah sofraları kuruluyor ve padişahlar hiçlikleriyle hazır...
Bilsem ki tarhananın üstünde bir muhabbet buğusu...
Vay bendendir bu yoksulluk deyip, mendil açardım çoktan...
Şimdi ne dinlesem olmuyor. Ne düşünsem yaralıyor...
Yavuzselim’in şadırvanında iftar vakti...
Ahirete niyetliydik o zaman.
Altında oturup sırtımı yaslamak, hayattan kopup hayatı düşünmek istiyorum.

Murat Başaran

manolya41

manolya41 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Sel Sonrası... İki Soru...>
  15.Eyl.2009 Sal 18:14:45
Sele kapılıp giden canlar bir daha gelmez. Birçok emeklinin "hayatımın kalan kısmını şehrin patırtısından ve pahalılığından uzakta geçireyim" deyip yaz kış yerleştiği yazlıkları yerle bir oldu. Bir daha böyle imkânları olur mu? Hiç sanmam.

Sayısız insanın üç beş kuruşa ve sigortasızlığı göze alarak eve ekmek götürmek için çalıştığı işyerleri ve ekmek tekneleri sele kapıldı.
Bir daha iş bulurlar mı? Zor.

Şimdi felaketin üzerinden birkaç gün geçtiğinde..
Bakıyorum da..
Bir yılda düşecek yağış miktarının üçte biri 48 saat içinde yağdı. Üstelik altyapı ve şehirleşmedeki yanlışlarımız tahribatın yüksek olmasına yol açtı.
Hepsini tartışmalıyız. Tamam!

Fakat iki nokta, iki güncel beceriksizlik var ki...
Affedilir gibi değil!
Bir... Nasıl olur da, Basın Ekspres Yolu gibi şehrin en temel bağlantı yollarından biri trafiğe kapatılmaz?
Hem de bu yolun sel sabıkası bilinmesine rağmen...

İki... Silivri ve çevresinde evleri yıkılıp site içinde mahsur kalanlara (hadi acil enkaz kaldırma yardımından vazgeçtim) yiyecek içecek ve sağlık yardımı götürmekte nasıl bu kadar beceriksiz olunabilir?

Dikkat ederseniz..
Bu iki soruyu..
Günlerdir tartışması süren çarpık yapılaşma, altyapı meselesinden dahi uzak biçimde...
En insani ve en yalın haliyle ortaya koyuyorum...
Daha meteoroloji uyardığı sırada İkitelli civarında tahliye alternatifini de içeren önlemler devreye sokulmuyorsa..
Silivri`de evleri perişan, aç susuz insanlara birkaç simit bırakılıp gidiliyorsa...
Bunun hesabını birileri vermeli!
Yetkililer bu skandalları önleyememenin sıkıntısını ve utancını hissettiklerini bize eylemleriyle göstermeliler.

Haşmet Babaoğlu - Sabah

manolya41

manolya41 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Tek Bacaklı Yılan>
  15.Eyl.2009 Sal 18:11:11
Yaşlı kadın pençeli bacağı olan bir yılanın gece duvarı tırmanarak içeri girdiğini gördü.

Çin`de pençeli bacağı olan bir yılan bulundu. 66 yaşındaki Çinli Duan Kiongşiu sürüngeni gece yarısında pençesiyle yatak odasının duvarında tırmanırken bulduğunu söyledi.
Çin’in güneybatısındaki Suining kentinde yaşayan Duan, “Uyandım ve tuhaf bir tırmalama sesi duydum. Lambayı yaktım ve bu canavarı pençesiyle duvara tırmanırken gördüm,” dedi.
Yılanı bulan kadın çok korktuğunu bir ayakkabı kaparak yılana vurup öldürdüğünü daha sonra da ölüsünü bir şişe içindeki alkole koyarak muhafaza ettiğini söyledi.
32 santimetre boyunda ve küçük bir parmak kalınlığında olan yılan şimdi Çin’in Batı Normal Üniversitesi’ndeki Hayat Bilimleri Bölümü tarafından incelemeye alındı.
Yılan uzmanı olan Long Shuai, “Bu gerçekten şok edici ama otopsi etmeden önce bunun neden olduğunu bilemeyiz” dedi.
Yılanlarda görülen en yaygın mutasyon biçimi ikinci bir baş olması. Bu da aynen insanlarda Siyam ikizleri olarak bilinen oluşumla benzerlik gösteren bir mutasyon şekli.

kaynak

manolya41

manolya41 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Korkunun Beyninize Yansıması>
  15.Eyl.2009 Sal 11:53:54
Çinli bilim insanları travmatik deneyimlerden sonra beyin etkinliklerinde değişimler meydana geldiğini buldu. Mayıs 2008 yılında Wenchuan depremini yaşayan deneklerin birçok beyin bölgesinde, farklı etkinlik motifleri saptanmış.

Araştırmaya katılanların beyinlerini manyetik rezonans tomografisiyle inceleyen bilim insanları, değişimlerin beynin fonksiyonuna zarar veren beyin bölgeleri arasındaki karşılıklı etkiyle sınırlı olduğunu görmüşler.

Sichuan Üniversitesi’nde Su Lui ile çalışan ekibin PNAS dergisindeki yazısına göre araştırma sonuçları şiddetli stres semptomlarının daha erken teşhis edilmesine ve daha iyi tedavi edilmesine yardımcı olacak. Araştırma çerçevesinde 70.000 kişinin yaşamını yitirmiş olduğu depremden hayatta kalan 44 sağlıklı kişinin beyin etkinlikleri incelenmiş. Travma yaşayan insanlar bilinçli olarak depremi düşünmedikleri zaman bile beyinlerde farklı etkinlik motifleri görülmekte.

Bilim insanları daha önceki araştırmalarda, olumlu veya olumsuz deneyimlerin hatırlanması veya yeniden yaşanması halinde her zaman asıl olayda etkinleşen beyin bölgelerin etkinleştiği saptamıştı. Ancak Lui’nin görüşüne göre büyük bir travma beynin genel durumunu bile değiştirebilmekte. Beyin araştırmacıları ve psikologlar benzer araştırmalarla, yıllar veya on yıllar önce yaşanmış travmatik deneyimlerin etkilerini araştırmışlardı. Bunlar genelde yavaş ve aralıksız olarak süren strese bağlı değişimler olarak ortaya çıkıyordu. Ancak deprem kurbanlarıyla ilgili araştırmada yaşanan olay ve inceleme arasında yalnızca yirmi beş gün bulunuyordu. Bu da beynin şok deneyiminden yıllar sonra değil kısa bir süre sonra değişimlerle tepki verdiğini göstermekte.

Depremi yaşayan kişilerin prefrontal korteksleri (ön beyindeki bir bölge) hiperaktif diyor uzmanlar. Duyguların işlenmesinden sorumlu olan bu bölge, olayların değerlendirilmesinde ve reaksiyonların bastırılmasında etkili. Ayrıca çeşitli beyin bölgeleri arasındaki karşılıklı etki de yavaşlamış. Beyin etkinliğinin önemli bir kısmı yalnızca beynin reaksiyonlarını değil bunlar arasındaki bağlantıları da etkilemekte. Sonuçların, posttravmatik stres riski altında bulunan insanların erken teşhis edilmesinde yardımcı olabileceği sanılmakta.

manolya41

manolya41 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >Güncel haberler >Ünlü Oyuncu Patrick Swayze öldü>
  15.Eyl.2009 Sal 11:51:42
Uzun süredir pankreas kanseriyle mücadele eden Amerikalı oyuncu Patrick Swayze yaşamını yitirdi.

Amerikalı oyuncu Patrick Swayze 57 yaşında hayatını kaybetti. 1952`de Houston`da doğan Swayze, annesi koreograf, dansçı ve dans öğretmeni Patricia Yvonne Helen`ın okulunda dans eğitimi aldı. Greace müzikalinin Broadway versiyonunda rol alan Swayze, 1983`deki "The Outsiders" (Dışlanmışlar) filmiyle tanınmaya başladı. 1985`deki "North and South" (Kuzey ve Güney) dizisinde ise ilk büyük başarısını yakaladı.

1987`deki "Dirty Dancing" (İlk Dans, İlk Aşk) filmindeki dans öğretmeni "Johnny Castle" rolü ile üne kavuştu. Swayze, filmdeki rolüyle "Altın Küre" adaylığını kazandı. Film müziği "She`s Like the Wind" şarkısını seslendirdi. Şarkı da listelerde birinciliğe oturdu.

En önemli filmi 1990`deki Demi Moore ve Whoopi Goldberg ile oynadığı "Ghost" (Hayalet) oldu. 1991`de Keanu Reeves ile macera filmi "Point Break"de (Kırılma Noktası) oynadı ve People dergisi tarafından yılın en seksi erkeği seçildi.
1996`de "Letters from a Killer" (Bir Katilden Mektuplar) filmini çekerken attan düştü. İki ayağı kırıldı ve omzundaki dört tendon koptu. Filme iki ay ara verildi, film 1999`ta sinemalarda izlenebildi.

Sakatlığı nedeniyle beyaz perdeden uzak kalsa da 2000`de Billy Bob Thornton ve Charlize Theron ile "Waking Up in Reno" (Çarpık İlişkiler) ve Melanie Griffith ile oynadığı "Forever Lulu"da (Daima Lulu) beğeni topladı.
Aynı yıl kendi kullandığı küçük uçakla kaza geçirdi. Uçak acil iniş yaptı, oyuncu yara almadı.

Sonraki çalışmaları 2001`deki Donnie Darko, 2004`te "King Solomon`s Mines", 2007`de "Christmas in Wonderland", 2008`de "Powder Blue" oldu. 2004`deki "Dirty Dancing 2" ise ilkinin başarısını yakalayamadı.
1975`den bu yana Lisa Niemi ile evli olan Patrick Swayze Mart 2008`de pankreas kanserine yakalandığını açıkladı.

Ocak 2009`da kanserin az da olsa karaciğerine sıçradığını duyuran Swayze, Ocak 2009`da kemoterapinin yan etkisi olan zatürreye yakalandı. 16 Ocak`ta taburcu oldu. Nisan 2009`da doktorlar hastalığın tamamen karaciğerine sıçradığını açıkladı.

manolya41

manolya41 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Neden Üyemizsiniz? :)>
  15.Eyl.2009 Sal 11:38:28

Hakketen Tembel Üyelersiniz...: )))Ayol Madem Üyesiniz Elinize mi Yapışır İki Satır Karalasanız Niye Üye Oluyorsunuz O Halde Bilmiyoruz ki??

Mail Inboxunuz Neşeli Olsun Veya Mailler Gelsin Karizma Yapayım Diye mi?:))

Yalnızlık Hissetmiyeyim Diye mi?:))

Bilgisayarınızda Zaman Geçirebilmek İçin mi?:)

Birileri Yazsın Emek Versin Zaman Ayırsın Ben İzleyim Keyfini Çıkarayım Diye mi?:)

Yeşillik Olsun Diye mi?:))

Neden, Niye, Nüçünnn Üye Olursunuz da Hiççç Sesiniz Soluğunuz Çıkmaz ki?:)

Kim Olduğunuzu Bilmeyiz, Tanımayız Ama Aramızdasınız Sıkılmıyor musunuz? :))

Veya Ne Yapıyorum Ben Bu Delilerin Arasında mı Diyorsunuz Da Lütfetmiyorsunuz? :))

Hayır Yani Aramızda Ajanlarımız: )) Gargamellerimiz Bile Var

Onları Biliyoruz Tanıyoruz..Kendi Üyelerinden Yazan, Paylaşım Yapan Sohbete Katılan Olursa; Özelinden Maillerle Uyarıp Anında Höttttt Diyebilecek Kadar

Saygısız Ve Küstah Ve Bencil Arızalı Kişilikler :))

Ama Siz Onlardan Ne Korkacak,

Ne Çekinecek

Ne de Hesap Verecek

Kadar Bağımlı Kişilikler Değilsiniz ki?:))

Bakıyoruz Üye Sayılarımız Nefis Hepiniz Harika Arkadaşlarsınız: ))

Valla Baktım Öylesiniz:))

O Halde Neden Bu Kadar Suskunsunuz? :)))

Bizlerle Paylaşımlarda Bulunacak Kadar Beğenmiyor musunuz:)))

O Halde Nedennnn Üyesinizzz?? :)))))

<<1...100...200...274275276277278279280281282283284 285286287288289290291292293294...300...400...500...600...700...800...900...983>>