ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
6 Mayıs 2024, Pazartesi 11:27   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

manolya41> Forum Mesajları
    manolya41'e ait Toplam 9827 Forum Mesajı var
<<1...100...200...300...400...500...600...695696697698699700701702703704705 706707708709710711712713714715...800...900...983>>

manolya41

manolya41 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Politika, Tarih >Atatürk Ve Çağının Kadınları>
  13.Ağu.2008 Çar 19:30:18
fiogf49gjkf0d
Teşekkür Ederim

manolya41

manolya41 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Ünlülerin Cüce Halleri>
  13.Ağu.2008 Çar 17:16:49
fiogf49gjkf0d
Teşekkürler

manolya41

manolya41 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Umut Çocukları>
  13.Ağu.2008 Çar 17:11:15
fiogf49gjkf0d
Ama biliyormusun sarhoş olmayı özledim be aabi,başımın fırıl fırıl döndüğü ilkbahar akşamlarını özledim,kahkaha atmayı özledim ,hep bir abim olsun istedim be aaabi,o yüzden kafanı şişirdim..ah be aaabi,ben bir kız sevdim,kızın gözlerinde denizi gördüm,bu yüzdendir her deniz kıyısına gittiğimde dolar gözlerim...sanmaki kalbimiz yok,var be aaabi,varda işte sokaklara yatırmışız kalbimizi,gecelere bizi en iyi onlar anlar diye düşmüşüz yollara..ah be aaabi sevdanın bir güzel sesivardır bilmezsin,bir güzel yangını vardır görmezsin,ah be aaabi,bir sattir beni dinliyorsun...sen ne güzelsin aaahhh,ne güzelsin..haydiaabi,seni yolundan alıkoymiiim,benimki boş bir hikaye işte,benimki sevdanın görülmeyen yüzü,bir kişi bile dinlemediki hikayemi...serseri deyip geçtiler,güldüğümde kaçtılar,kaçı bilirki içimdeki yangını,kaçı bilirki,bir yangında yitip giden annemi,kızkardeşimi,babamı...

Ah be aaabi,bir hayatım olsaydı inan,pilot olacaktım,babam biraz daha yaşasaydı olacaktım...nedenmi...? ayaklarım yere hiç deymesin diye...ah be aaabi,sen ne güzel bir aabisin böyle ,başın yerde ,öylece dinledin beni,ama hala anlamadım ben ,o gözyaşları neyin nesi..?bırak be aabi,ağlanacak durumda değilim ben ,kendime bakıyorum,kimseye çatmıyorum,yalnızım belki ama ayakta duruyorum,boşver be aaabi,gün gelir hayalini kurduğum diyarlara giderim belki,kimbilir senin gibi abilerim olur,kimse kovmaz yanından,ve kimse dövmez belki...

Sağol be aabi,senin sayende bir gece daha karanlığa karışmadan geçirdim gitti,ben o karanlıklardan uzak olmak istiyorum be aabi,sen tanırsın bu insanları,ne olur bir sor,allahaşkına bir sor ne olur ...yanlarında hayallere yer yokmu...? eğer varsa ne olur benide alın be aaabi...ne olur benide alın...abi be bir resim çizermisin bana ha çizermisin bir ben bir anne bir baba çizermisin ha abi .ellerime oyuncak .bir balon bir şeker yok dondurma olsun .çiz ha abi .kardeşlerimi unutma ha abi abi çizersen annemle babamın benim ellerimden sıkıca tutuyor çiz emi ha abi.

manolya41

manolya41 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Umut Çocukları>
  13.Ağu.2008 Çar 17:10:45
fiogf49gjkf0d
Hiç düşündünüzmü bizler sıcacık geçirdiğimiz kış ve soğuk gecelerde veya korunduğumuz evlerimizde karnımız doyar rahatça yatarız.ya dışarda olanlar .biz evlerimize çekildikten sonra onlara bıraktığımız .hayal yalnızları diğer adıyla !!UMUT!!((((sokak)))) çoçukları .onlar nice yüreklerden koparak ya atılarak ya kaybolarak ya dışlanarak düşmüştür o yollara .kimlikleri yoktur olsada dolacak kısımları boştur.onlar hem yaşar hem yaşamaz.hem var.hem yoktur.hepsinde sadece içlerinde sımsıkı sakladıkları hayalleri vardır tek servetidir onların .bazen hayallerini satmak isterler. ve gece ye soğuğa haykırırlar .kimseler duymaz kendinden başka ...

İyi akşamlar be abi,iki dakka dursan neler anlatırım sana.hele birde sigara versen.kimse bakmaz bizim yüzümüze be aabi.korkarız bizde gece olunca,bizde ağlamayı,yaşlanmayı,geceyi,ve sevmeyi biliriz aslında...ah be aabi,nasıl özledim bilsen bir dost yüzünü,sarılacağım birini..burada kimse sevmez be aaabi,sevene kötü bakarlar,sanki bizi buraya düşürenler ,sevmeyi kutsal tutanlar..herdaim sevgiden bahsedenler,neden bizi görünce kaçar,sen bilirsin be aaabi...haydi söyle ne olur..? ne oldu be aabi,yinemi yanlış yaptım..boşşşveeerr,sat gitsin ¤¤¤¤¤¤¤ benim derdimimi dinleyeceksin bu saatten sonra..

manolya41

manolya41 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

13.Ağu.2008 Çar 17:10:23
fiogf49gjkf0d

manolya41

manolya41 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >Gidene Asla Kal Deme>
  13.Ağu.2008 Çar 17:02:42
fiogf49gjkf0d
Gidene kal demek zavallilara,

Kalana git demek terbiyesizlere

Dönmeyene dön demek acizlere,

Hak edene git demek asillere yakisir.

Kimseye hak ettiginden fazla deger verme,yoksa degersiz olan hep sen olursun...

Düşün.....

Kim üzebilir seni senden başka?

Kim doldurabilir içindeki boşluğu sen istemezsen?

Kim mutlu edebilir seni, sen hazır değilsen?

Kim yıkar, yıpratır seni sen izin vermezsen?

Kim sever seni, sen kendini sevmezsen?

Herşey sende başlar, sende biter...

Yeter ki yürekli ol, Tükenme, tüketme, tükettirme

içindeki yaşama sevgisini...

Hep hatırla: " Çaresizseniz , Çare SİZSİNİZ..

manolya41

manolya41 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >SEVMEK NEDİR KIM DAHA GÜZEL ANLATACAK BAKALIM:!>
  13.Ağu.2008 Çar 16:57:48
fiogf49gjkf0d
O olmazsa yaşayamam
O olmazsa yaşayamam." demeyeceksin.
Demeyeceksin işte.
Yaşarsın çünkü.
Öyle beylik laflar etmeye gerek yok ki.
Çok sevmeyeceksin mesela.
O daha az severse kırılırsın.
Ve zaten genellikle O daha az sever seni,
Senin O nu sevdiğinden.
Çok sevmezsen, çok acımazsın.
Çok sahiplenmeyince, çok ait de olmazsın hem.
Çalıştığın binayı, masanı, telefonunu, kartvizitini...
Hatta elini ayağını bile çok sahiplenmeyeceksin.
Senin değillermiş gibi davranacaksın.
Hem hiçbir şeyin olmazsa, kaybetmekten de korkmazsın.
Onlarsız da yaşayabilirmişsin gibi davranacaksın.
Çok eşyan olmayacak mesela evinde.
Paldır küldür yürüyebileceksin.
İlle de bir şeyleri sahipleneceksen,
Çatıların gökyüzüyle birleştiği yerleri sahipleneceksin.
Gökyüzünü sahipleneceksin,
Güneşi, ayı, yıldızları...
Mesela kuzey yıldızı, senin yıldızın olacak.
"O benim." diyeceksin.
Mutlaka sana ait olmasını istiyorsan bir Şeylerin...
Mesela gökkuşağı senin olacak.
İlle de bir şeye ait olacaksan, renklere ait olacaksın.
Mesela turuncuya, yada pembeye.
Ya da cennete ait olacaksın.
Çok sahiplenmeden,
Çok ait olmadan yaşayacaksın.
Hem her an avuçlarından kayıp gidecekmiş gibi,
Hem de hep senin kalacakmış gibi hayat.
İlişik yaşayacaksın.
Ucundan tutarak...

manolya41

manolya41 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Fıkralar >Damadın Yemini>
  13.Ağu.2008 Çar 16:20:33
fiogf49gjkf0d
Kilisede dugunun baslamasina cok az zaman var. Damat rahibin yanina yaklasip fisildar:

- "Bakin. Size verecegim $100 karsiliginda evlilik yeminimizde birtakim degisiklikler yapmanizi istiyorum.. Hani su bana soracaginiz

Sonsuza dek seveceginize, koruyacaginiza, sadik kalacaginiza yemin ediyor musunuz? kismi var ya, onu metinden cikarmanizi istiyorum."

Rahip gulumseyerek basini sallar ve damat rahibin avucuna $100 sıkıştırıp iceri doner.

Ve dugun baslar, herkes yerini alir, gelin ve damat rahibin onunde bulusur ve yeminler okunmaya baslanir.

Sira damadin yeminine gelince damadin gozleri hain hain parlar ve rahip damata sorar:

- "....... esinizin daima bir adim gerisinden yuruyeceginize, her emrini ve dilegini yerine getireceginize, her sabah kahvaltisini hazirlayip ayagina kadar gotureceginize, ve ikiniz de yasadiginiz surece baska kadinlara yan gozle bile bakmayacaginiza yemin ediyor musunuz...?"

Tabi damadin bu beklenmedik is karsisinda gozleri faltasi gibi acilir. Saga sola bakar, bir yutkunur.. ve kisik bir sesle:

- "E..eee.. evet efendim"

Ama toren sona erdikten sonra damat hisimla rahibin karsisina dikilir:

- "Bir anlasma yaptigimizi saniyordum!!!!"

Rahip gulumseyerek cevaplar:

- "Esiniz daha iyi para verdi.."

manolya41

manolya41 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >Güzeller Zombi Olursa>
  13.Ağu.2008 Çar 16:10:29
fiogf49gjkf0d

manolya41

manolya41 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Şiir sevenler >Bir Bebek Diyor Ki..>
  13.Ağu.2008 Çar 16:02:33
fiogf49gjkf0d
Bir Bebek Diyor ki:

Bana sorulmadı “Doğmak istiyor musun? ” diye

Şöyle bir ortamda yaşayacaksın denmedi…

Sadece bir tesadüftü cinsiyetim

Belki güzellikti nasibim;

Belki de çirkindim.

Belki istendim,

Belki de istenmeden hayata sürüklendim.

Şans belki bana etiketlenmiş olacaktı doğduğumda

Belki de şansı arayıp duracaktım hayat boyunca.

Kah yoksul,verimsiz, kupkuru bir yerde açtım gözlerimi

Kah oyuncaklara boğulmuş, sevgisiz bir odada

Bazen soluduğum alkol ve tütün kokusuydu yuvamda

Bazen kavga kıyamet rüyalar, uykumda...

Aç kalmadım; doydum gittim bir şekilde…

Çalışan annemim memesini beklerken

Kaç yabancı elde pışpışlandım

Şefkatsiz bir anne ile yaşamda nerelere yuvarlandım

Minicik çaresiz bedenim, kah işkenceye maruz kaldı;

Kah buz gibi bir havada otoyolda mendil sattı.

Bebeğim ben, ağlarım öbür bebekler gibi, siz aldırmayın

Huzur isterim, şefkat isterim, sıcaklık isterim...

Annemin tenini, beni yaşama çağıran kaderi isterim

Beni dünyaya getirdiniz

Anne babalığı benimle öğrendiniz

Beni de, öbür bebekleri de sevin…

Sevmeyi unutmadan sevin...

Yaşam için bozdurup bozdurup harcamadan sevin...

Yalnız sevin...
<<1...100...200...300...400...500...600...695696697698699700701702703704705 706707708709710711712713714715...800...900...983>>